Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

nankaa2
11. jún 2010

ahojte 🙂 akurat pozeram ze na femme som zase vyhrala ale na priatela 😀 takze sa potesi nieco s Pepinom 😀

leena24
11. jún 2010

Nová súťaž s Victoria´s Secret 😎 😎 😎

http://dikulka.pise.cz/33303-vyhrajte-plazovou-...

katika187
11. jún 2010

Caute baby ..... no mne dneska prisliel katalog a aj s tou ponukou na diar ... chcem sa opytat miram prosim ten diar je bezplatny ? dakujem za odpoved 🙂 no a este plus par vzoriek nivea ...
no a este ADULLIKa aj ja som to uz poslala ale zatial sa neozvali ... mozno je to celkom fajn sutaz ... len co viem dost vela ludi tam posiela ... vsak ta sms stoji len 6 Sk

titkovamiriam
11. jún 2010

ano poslu ti ho tak zaciatkom decembra a zasa niake vzorecky 😀

adulikka
11. jún 2010

Účastník nemá zaručené zaradenie do súťaže, ak mu nie je doručená spätná SMS to majú napísané v podmienkach v tej súťaží v tescu o poslaní sms ,ak suma presiahne 11 € ,

katika ja som dnes posielala a odpoveď mi veru poslali ,že ma zaradujú do súťaže

zajtra idem tiež spraviť nákup ,tak pošlem znova

leena24
12. jún 2010
katika187
12. jún 2010

Miriam aha no tak to si teda pockam zase ... a adullikaa aj ja som psoielala uz aj 3 take a chvala bohu my psolalai ze som zaradena ... no dufajme ze neico sa nam ujde 🙂

miracle
12. jún 2010

Ahojte, mam otazku tykajucu sa Orionu. Dari sa vam najst tu knizovu otazku v obrazku s chlapcekom a dievcatkom. Lebo ja beham mysou po obrazku a kde nic, tu nic.

Dakujem

katika187
12. jún 2010

miracle : nie neviem ani ja ja som na tym uz tiez zaoberala a tiez som nic nenalsla a inak ja ani neviem kedy mi uz akoze poslu tie darceky ?

miracle
12. jún 2010

Dakujem Katika, uz som si myslela, ze len mne sibe, ze to neviem najst.

zunajda
12. jún 2010

Ahojte!Už som tu dávno nebola,tak Vás chcem najskôr pozdraviť a popriať veľa úspechov a výhier.
Miracle a kde sa hrá s orionom?Ak to nie je tajné?

leena24
13. jún 2010
katika187
13. jún 2010

ZUZANAJDA : ahoj ... odpoviem ty za miracle ... ked ty to nebude vadit .... dufam ze nie .... no orion stranky su dve ceska a slovenska ja som na ceskej ale pisala som im na email ze oni [ cesi ] posielaju zadarmo aj na Sr takze je jendo na ktoru sa zaregistrujes su skoro take iste iba ze kazdy je inej nartodnosti ,....tak si musis vybrat ... maj sa pekne papa

www.orionprodeti.cz
www.orionpredeti.sk

ale este nieco neviem kto mi to uz psial ze ta slovenska sa neda otvorit ... ale ceska ide

topravebydleni01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
topravebydleni01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankan
14. jún 2010

Vložím linky na súťaže ako mi prišli mailom:

Soutěžte s internetovým obchodem Leontyna.cz o tři dárkové šeky

ankan
14. jún 2010
ankan
14. jún 2010

Soutěžte s Herlitzem o tři školní aktovky
www.babinet.cz/lists/lt.php?id=N0sMCQAFUgAHGVUE...>

ankan
14. jún 2010

Vyhrajte Zklidňující péči o pleť se 100% BIO výtažky z aloe
vera a arniky Pure Nature

www.babinet.cz/lists/lt.php?id=N0sMCQAFUgABGVUE...

ankan
14. jún 2010

Vyhrajte zážitek anebo hravou pomůcku do Vaší kuchyně!
www.babinet.cz/lists/lt.php?id=N0sMCQAFUgACGVUE...