Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

cencula
2. sep 2011

martinex gratulujem

angelheart
2. sep 2011

@martinka17 je tam adresa, takže ak nenájdeš hostesky v obchode, treba poslať účtenku a miska Ti príde poštou. Ja toto nevyužijem, activiu nekupujem už vyše roka a okrem toho za 16 jogurtov - jedna miska mi príde málo 😖

adulikka
2. sep 2011

ale tie misky za jogurty activia budú aj na predajňi ,len zatiaľ nikde nevidela ☹

cencula
2. sep 2011

ahojte baby má niekto skúsenosti s predajom spodného prádla MIriale? neviete mi poradiť aká je tam stránka? DAKUJEM napísať mki môžete aj do IP

tweety919
2. sep 2011

@martinex blahoželám,krásna výhra

belova.r
2. sep 2011

dievcata, neviete ake su to firmy HYDRO a RM odtaial mam postu, ale je cez vikend zavreta
tie misky activia mozu byt uvedene aj v letakoch, na strankach letaky.sk, ale neviem urcite, treba mrknut

cencula
2. sep 2011

belova.r neporadím ti, skús cez google

belova.r
2. sep 2011

diky

belova.r
2. sep 2011

od 16 do 22 sept blava tyzden mobility, kazdy drzitel bratisl. mestskekj karty tyzden cestovania zadarmo

belova.r
2. sep 2011

101 drogerie letak kuk k nakupu dazdnik garnier

belova.r
2. sep 2011

za akykolvek nakup v yves rocheri gratis kozmeticky kufrik

misska5200
2. sep 2011

nechodite niekto na brumikov klub?

ajulienka81
3. sep 2011

@misska5200 nechodim...o co tam ide?

miriiama
3. sep 2011

chodite niekto na mycokezone ?? potrebujem sa nieco spytat a poradit

vera1132
3. sep 2011

@miriiama ja chodievam, ale som tam asi týžden 😒

belova.r
3. sep 2011

ahojte dievcata, chcem sa spytat ten vernostny program fa zone funguje este, ja som tam poslala aj bloky aj som si vyziadala tovar a nic mi neposlali, aj som im pisala mail, ziadna odozva

misska5200
3. sep 2011

@ajulienka81 prave ze tomu nerozumiem.. preto sa pytam.. lebo tam ako vo vyhodach ze ste v tom klube pise nieco o bodoch.. a tiez ak tam hras hry dostavas za to body.. ale neviem naco sa tieto body zbieraju ani neviem kde sa vlastne zapisuju a tak preto sa pytam

misska5200
3. sep 2011

a dievcata v tom klube coca cola mycokezone.sk sa zbieraju body len za tie viecka?

belova.r
3. sep 2011

vyzera, ze stranka fa dalej funguje, su tam nove tasky s kozmetikou, odchytila som ich na facebooku, a plno ludom postracali objednavku

belova.r
3. sep 2011

kocky v kauflande maju zmrzku carte dorku za 3 eur nieco a je raz tolko velka ako klasicka, otvorila som stranku na fa a chcela objednat vzorku fa nutriskin a j tam pisu, ze do rodiny jedna vzorka, ale folmular pre objednavku tam nie je

angelheart
3. sep 2011

@belova.r to fa už skončilo, bolo to tu už dávnejšie, prišlo telové mlieko podľa výberu

slavka11
3. sep 2011

@belova.r no nebude to asi hydro ale hypro a to je firma z ciech bol tu link na vzorky vstrebatelnych naplasti ci obvazov alebo nieco take my uz to mame doma

belova.r
3. sep 2011

slavka dakujem ti, no to fa je skoda, musim vas lepsie sledovat, to som prepasla, registrovala som sa aj na biodermu a nedosla, pozrela som vsetky letaky a activia nikde nie, ta miska, ak budeme davat tak dam, vediet a kupite si vyrobky, robim v potravinach