Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
20. jan 2013

@darymorka kam vsetci odisli, ty si tu jedina zostala z tych starsie sem chodiacich, zaroven vitam aj nove

mirkat73
20. jan 2013

@benca podla mna su v sukromnej skupine

stanushqa
20. jan 2013

@benca najdi si v upozorneniach nasu novu skupinu 🙂

beatrixe
20. jan 2013

fuuu...kolko ste tu toho popisali 🙂 ... ale nestihacka vsetky precitat 🙂

beatrixe
20. jan 2013

@benca ja som z tych "novsich"...tak dik 😉

bluen
20. jan 2013

to všetci odišli?

nikitag
20. jan 2013

Odišli len tie,ktorým vadilo že sem-tam vyhrajú niečo aj ostatné,nie len oni. Asi ma teraz znenávidia za môj názor,ale nech. Žial nie každý si môže dovoliť aby celý deň trčal pred počítačom a hladal súťaže. Im začalo vadiť,že oni sem dávali linky na súťaže a ostatné na tom občas vyhrali niečo. Ale však nikto im nekázal aby to sem dávali. Táto diskusia vzikla práve kôli tomu aby sme si pomohli,poradili. Je to od nich dosť sebecké že sa uzamkli. Je to len môj názor.

stanushqa
20. jan 2013

@nikitag ano je to tvoj nazor ale ako si napisala je to o tom aby sme si poradili a pomohli by ma zaujimalo kedy si ty dala aspon jednu radu ostatným? ja sa nejdem hadat mne je to uplne ukradnute ale zahadne od kedy sme mi odisli sa tu vynorili nove tvare ktore len pindaju!!!(cest vynimkám) si myslis ze my tu sedime cely den? my tiez mame ine povinnosti a nie tu vysadavat a! aj keby sme tu vysedavali je to len nasa vec ako aj to ci si urobime novu skupinu alebo nie!

mamo111
20. jan 2013

https://www.facebook.com/LorealParis.sk bude tu testování B.B ,ale kdy ????

mamo111
20. jan 2013

https://www.facebook.com/AlternativeFurniture?r... úplně super stránky a navíc jedna sdílečka

martinkatinka
20. jan 2013

@nikitag my vobec nezávidíme, potešíme sa výhram... a ak si pozrieš, dáme aj like, ak sa niekto pochváli.... ale tu išlo o iné, a síce, že sme chceli byť spolu tie, ktoré si pomožeme navzájom.... až teraz vidno, že vám linky chýbajú.... ide tu o to, aby to bolo fér....aj mne tu kočky pomohli s odpoveďami, a ja im za to ďakujem... súkromnú tému máme aj preto, aby sme si možno aj niečo osobnejšie napísali....a trebárs aj vymenili výhry, ak sa niektorej niečo hodí a inej zas nie.....

mamo111
20. jan 2013

https://www.facebook.com/philipsslovakia už to tu bylo .potřeba 1000 fanoušku a pak se bude losovat. o zastřihaváč a je tam sdílení o 3 baterky

vladimiraprazen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadat
20. jan 2013

prosím vás hlavne tu z toho nespravme nejaku nepriatelsku pôdu, sutazenie mam z casu na cas rada, ale mam taky pocit ze toto vzajomne obvinovanie mi ho znechuti... je skoda ze to tu neije take fajn ako to byvalo kedysi :(

vladimiraprazen
20. jan 2013

@dadat ja neviem čo sa tu deje som tu len krátko ale všetký súťaže su len o štastí

beatrixe
20. jan 2013

@vladimiraprazen tiez si to myslim...vyhry su len o stasti...ved sa môzem aj roztrhnut a ma nevylosuju. Je to fakt o nahode a stasti. Mne osobne je to ich vytvorenie sukromnej temy uplne jedno a ukradnute....a uz som si na to aj zvykla. Lebo väcsinou ked si oblubim nejaku temu a zacnem ju castejsie navstevovat, tak sa dotycne rozhodnu vytvorit si sukr. skupinu do ktorej sa zial ako novsia nedostanem...Tak nech sa im dari 🙂

nikitag
20. jan 2013

@stanushqa Nejak moc si si to zobrala na seba,ja som len zhrnula čo sa tu stalo za posledné 3 dni: niekto z vás začal frflať že sú tu akýsi "čumilci" ktoré pýtajú hlasy ale nepridávajú linky. Preto ste sa radšej uzamkli. Ja osobne to neberiem na seba,za posladný rok som tu bola asi 3x a súťažila možno raz.A už duplom nečíham to,že kto kolko pridáva.

nikitag
20. jan 2013

@stanushqa A ešte jedna vec,a to teraz kludne ber na seba: Za posledné 3 dni čo ste odišli ani jedna z vás nepísala nič,ale keď som napísala niečo čo ťa zrejme dotklo (a to som ani nespomenula žiadne meno) tak si hneď vedela reagovať. Tak to znamená že teraz vy ste tí "čumilci"?

nikitag
20. jan 2013

@martinkatinka Nemyslím si že tu tie linky chýbajú.Za posledné 2 dni tu toho je viac než inokedy.

stanushqa
20. jan 2013

@nikitag moja zlata mne vobec o to nejde ako si sama pisala bola si tu tri krat do roka ale odrazu ked mi odideme abraka tabra a sa zjavis a hned reagujes na nas ze preco sme odisli.... lebo nam "vadilo že sem-tam vyhrajú niečo aj ostatné" namiesto toho aby si tu na nas utocila preco napr. aj ty nepomozes nejakym linkom alebo niecim? ano na toto nemas cas ale nas riesit ano... keby sme sa k tomu vsetky takto stavali tak tu nieje ani jeden link!
a linky tu nechybaju lebo sa odrazu objavili nove tvare a ano mas pravdu za posledne dva dni ste tu dali kopu linkov ktore sa opakuju len skoda ze od teba nevidim ziaden!!

zlubena
20. jan 2013

No čo k tej "divokej prestrelke slov" 😀 dodať ??? Mne je za odivšími dievčatami samozrejme smutno ☹ ale , však hádam prídu nové a ak nie, tak aspoň ma prejde momentálne pestovaná závislosť na hraní 🙂)). Teda aspoň dúfam 😀 . Ja sa priznám, ja som jednen z dvojmesačných čumilov, čo nikdy neprispel, nebol registrovaný, nepýtal hlas a hlasoval 🙂 - do 18.1.2013 a ako tu budem pôsobiť ďalej a či vôbec netuším ani ja sama 🙂. Dnes som dovarila, nakŕmila, pospratávala, dostrihala a už som tu 😀 😀 😀 a či prídem aj zajtra , pozajtra ....... ??? Fakt netuším 😀