Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

katuskapd
4. feb 2010

claudee 😉
avanka neviem, a musim utekat dieta hore, nemam cas hladat, hadam vecer 😉

jola2
4. feb 2010

čau holky včera přišli vitamíny pro děti s hračkou 2X60 tablet 😵 úplné překvápko

varticek
4. feb 2010

http://mmm5685.tmbclients.co.uk/content/index.p...

ta vzorka autokozmetiky a handricka prisla odtialto, teraz je tam dajaky vyherny dotaznik

elkazu
4. feb 2010

Katuska, si ma motivovala ist pozriet postu a tiez mi dosla ta autokozmetika 🙂 .

mikalove
4. feb 2010

aj mne prišla zastera s chnapkou z nčž

mikalove
4. feb 2010

aj ja som vyplnala ten dotazník a zatial mi to neprišlo

elkazu
4. feb 2010

Mne sa zda, ze som tam niekde pisala aj o vzorku. Ale nie som si ista, lebo teraz tam nic take nevidim ☹ .

varticek
4. feb 2010

ja som uz nasla aj ten odkaz na vzorky autokozmetiky, ale uz nefunguje ☹

bzzmajka
4. feb 2010

Ahojte, tak ja velmi nesúťažím ale idem Vás se pozrieť, máte zahlasované na Milke a Maggi stále nič.
Konečne Tena vzorky vložiek...
Gratulka k výhram

ivako
4. feb 2010

aj mne vzorka autokozmetiky

titkovamiriam
4. feb 2010

k rame je super nozik na natieranie pre deti

egyptanka
4. feb 2010

Baby, poradite mi??
Budem mat narodky, neviete nejake obchody alebo restiky v BA kde maju zlavy pre narodeninovych oslavencov??

glumdolf
4. feb 2010

neviem, kde majú zľavy, ale viem o dvoch super reštikách kde sú veľké porcie a fakt jedlo chutí skvele. Jedna sa volá Tennis - je to pri habánskom mlyne. A druhá sa volá Idyla.

tabyta
4. feb 2010

to bueno je 9A

saisa1
4. feb 2010

no tak u nas dnes konecne nieco 🙂 mamka vyhrala knihu Posledna prednaska a aj ja som nejaku vyhrala, ale este je na poste a u nas posta pracuje az do 14:30 takze az zajtra zistime, dufam, ze to nie je rovnaka kniha 🙂

glumdolf
4. feb 2010

Táák a je to v ....... Dnes som si všímala moju protihráčku v Milke a čo nevidím. Vždy ako mne pridal niekto hlas tak záhadne sa pridali aj jej hlasy a teraz už má náskok 40 hlasov. ☹ No ale nezvdám sa, i keď moc šancí už nie je. ale pre istotu pridám link.
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=b2...

elkazu
4. feb 2010

Tie bueno diskusie su od veci 🙂. Vsetky komentare, ze nepoznam, neviem .... hlavne , ze je bod 😀

elkazu
4. feb 2010

glum, drz sa, nebola si este vcera prva?

renettka
4. feb 2010

elkazu..presne tak nejako to funguje 😉 😀

renettka
4. feb 2010

glum..máš hlas aj odo mňa.. 😉

glumdolf
4. feb 2010

Ďakujem za hlasy. áno bola som prvá o 40 hlasov. ALe čo bolo to bolo. Teraz už ona vyhráva o 40 hlasov. Nuž taký je život. Chcelo by to nejakú výhru 🙂

claudee
4. feb 2010

aj ja sa smejem na tých bueno diskusiách 😀 strášne málo je za ten komentár, že 1 bod.. o ničom

roxynqka
4. feb 2010

Počujte, viete na bueno čo je ta hádanka že ktorá speváčka je narodená ??? Poviete mi? Lebo ja už druhý deň hľadám ako debil a nejak neviem nájsť ☹