Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

majina1974
7. máj 2012

je tu prosím niekto ,kto má ešte doma na výmenu animal-nálepky,nám už chýba len 55,56 a 85,na výmenu mám ešte vela,no zbieram a mám aj na výmenu billa nálepky,aj panini nálepky-fotbal aj zvieratká,prosím ozvite sa.Dakujem.

d198815
7. máj 2012

ahoj baby prisli vam uz peniaze z fichee???

nickiee0
7. máj 2012

@d198815 ahoj...mne ešte nie

cencula
7. máj 2012

ani mne nie, ale mám tam len 7 euro a v pravidlách je 10 euro ale ani ma nepúšťa dalej pozerať reklamy ☹

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluen
8. máj 2012

@benca ked hovoriš o tom, že ti pravidelne kradli diare z nivea, tak ja som sa len teraz registrovala na nivei a prvý list čo mi prišiel, tak prišiel tiež otvorený... už to asi poznaju a chcu sa nabaliť 🙄

vera1132
8. máj 2012

@bluen hej? kradnú diare? wow, to som nevedela, ja som tam teraz rok a pol, a ešte mi diar neprišiel 😒

vera1132
8. máj 2012

Baby, súťažíte niektora v hre s kubíkom -malinovkami? ????

martinka17
8. máj 2012

@bluen jedna várka Nivea išla celá rozlepená, tá posledná, mali chybné obálky 😉

benca
8. máj 2012

blen teraz mi uz chodi ten diar, ja im dam kradnut, mozu sa hanbit, aj bola registracia, tak som registrovala kazdeho clena rodiny, a mali prist labela, nivea tvrdila, ze ich poslala, a mne doteraz nedosli, aj body do harmony, tie kody mi pokradli, ja som to rok zbierala a harmony nic nedostalo, uz vsetko davam doporucene, ale tie firmy nie vsetko posielaju doporucene, aj ja som teraz inde prestahovana a znova vidim dotrhane obalky, ale veci tam mam

benca
8. máj 2012

vera napis im kazdy rok mas na rok ako clen na diar, mozno zabudli, ale s niveou mam dobre skusenosti

piskotik
8. máj 2012

baby došli vám už výhry z buena???

petka1982
8. máj 2012

@piskotik mne ešte nie

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vera1132
8. máj 2012

@benca to viem že mam narok každy rok, ale raz baby pisali že oni poslú list, a ti im odpovedaš na to, ale neviem kedy, alebo ako , nie som si ista, vieš. a potešil by ma taki diarik 🙂

martinka17
8. máj 2012

@piskotik ani ja ešte nič nemám 😖

nika.zwillinge
8. máj 2012

Som cerstva mamicka a preto som tu prvy krat. Chcem sa spytat na nivea, ako ste sa zaregistrovali, aby ste dostavali od nich veci? Dakujem

martinka17
8. máj 2012

@nika.zwillinge len im napíš mail, že máš bábo a počula si o ich kozmetike, že chcete odskúšať, či nemajú vzorky. 😉

martinka17
8. máj 2012

@benca bola som v DM, u nás je to balíček vzoriek s nálepkou do auta 😉 taký, aký bol v kufríkoch 😉

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika.zwillinge
9. máj 2012

@tinal dakujem ti 🙂

nika.zwillinge
9. máj 2012

@martinka17 diky moc, dobry napad 🙂 idem na to

ajulienka81
9. máj 2012

@piskotik ani mne bueno este neprislo