Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

moname
8. jan 2013

woman mám,no ale ešte čo som dávno vyhrala mi neposlali a ani na mail neodpísali.Neviete inú mailovku,že by som ešte raz napísa. 😉
@rossio a tú poštu tak to im tam manžel tiež bol šomrať či poštárka neunesie 😀

cencula
8. jan 2013

dakujem ja som vyhrala reflexnú vestu hurá

angelheart
8. jan 2013

Jéj, ja som sa tiež našla ako výherca na woman 😀 Snáď to príde ... vyhrala som u nich dvakrát, raz som na výhru čakala asi mesiac a pol a drhýkrát prišla skôr, ako som zistila, že som vôbec vyhrala

slavka11
8. jan 2013

jeeeej dievcatka dakujem velmi pekne tej co sem dala UNION vyhrali sme dve vesty a jednu lekarnicku. Co sa zide lebo sme museli kupit auto takze to je parada mame uz aj povinnu vybavu. A to uz je konecne zrebovanie alebo este budu nejakych vyhercov zverejnovat?

beata75
8. jan 2013

@alexandra33 Ja som tam poslala najprv len 20 kódov,až potom som doplnila ešte 50 kódov na darček.Myslím si,že kódy len tak neprepadnú.Zdá sa mi,že seriózne jednajú.

zuzaneckaa
8. jan 2013

aaaaaaaa baby tak predsa ;) na UNION kolese 3x reflexná vesta (na rodinu) ... super, mám auto, doplním si do výbavy

zuzaneckaa
8. jan 2013

@petka1982 našla si tam tie podmienky ešte aj teraz? ja som ich tam nemôžem teraz nájsť a tiež som chcela vedieť čo ďalej.

stina
8. jan 2013

ja na sestru autolekárničku na Unione 🙂

stina
9. jan 2013
alexandra33
9. jan 2013

@stina
prisiel ti aj mail o vyhre na union kolese ?

stina
9. jan 2013
stina
9. jan 2013

Tak dnes prisla prva vyhra z hyperzlavy z adventneho kalendara - usb kluc

stanushqa
9. jan 2013

@stina no hura mozno sa aj ja uz dozijem toho 🙂 kurierom prislo? a len usb ti doslo ci?

stina
9. jan 2013

@stanushqa nie postou. Zatial len usb.... Ty si co vyhrala?

stanushqa
9. jan 2013

@stina tak ja tu kanvicu delonghi a mala som aj priatelov ale neviem ci mi poslu aj bonusovu cenu to bola ta pekaren domaca ale povedali ze poslu do 19.12 ale dajak no este neprislo teraz akurat tu bola postarka tak mi doniesla vyhru na priatela LED svetlo a este ja cakam take iste a este skor som posielala udaje na seba ako na neho a mne este nedoslo ale nevadi... snad dojde...a este mi prisli vzorky kozmetiky NEVO

stina
9. jan 2013

@stanushqa super ked aj pekarnicku. Ja cakam ten marinator a mikrovlnku....chcela som pekaren, ale tak co uz. Mne hned prisiel email, ze ziskavam aj bonusovu cenu.
No tak super, dnes ta postarka potesila 🙂
To je aka kozmetika Nevo?

petka1982
9. jan 2013

@zuzaneckaa podmienky na ten union som našla tu: http://www.koleso.union.sk/etc/pravidla_sutaze.pdf

stanushqa
9. jan 2013

@stina a mne neprislo ze aj bonusovu cenu ale snad poslu a ked nie tak nic :D lebo nemala som 10 ale potom som doplnila snad uznaju :D a tebe to neprislo spolu s usb? mne pisali ze to vsetko posielaju spolu... a nevo neviem to som niekde nasla prislo s Cz ked najdem link tak sem hodim...

markot1
9. jan 2013

dnes mi prisla necakana vyhra - kava carte noire, dve sialky s tanierikmi. Vobec som necakala a ani nevedela, ze som vyhrala. 😀

alexandra33
9. jan 2013

@markot1
a ani netusis odkial moze byt ta vyhra ? 🙂
take necakane vyhry su najlepsie 🙂

petka1982
9. jan 2013

ak ste niekto vyhral veľkú cenu,oplatí sa prečítať si: http://www.topky.sk/cl/10/1325839/Vyhercovia-po...

markot1
9. jan 2013

@alexandra33 bol pripojeny list, ze z lesk.sk, ale vyhra prisla z Ciech. A to som si myslela, ze stastie na mna nema cas. 😅

stina
9. jan 2013

@stanushqa nie, usb bol na mamu

putney
9. jan 2013

Mne dnes dorazila vyhra z Penamu - nastenny kalendar, platena taska, pero a kniha receptov - taka mini - chlebove chutovky. 🙂