Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

betka14
10. dec 2009

ja som už 2x dala recept na ten cholesterol a srdiečko nikde 😖

markre
10. dec 2009

Dobrý den, objevila jsem super akcičku u řetězce SMAT, vytisknou vám buď 3xA4 nebo 10xA6 fotky úplně zdarma bez jakéhokoliv nákupu nebo něčeho podobného. Velmi doporučuju my už jsme si nechali vytisknout celá rodina... je to pro prvních 2000 zákazníků a trvá to do konce ledna, tak si pospěšte.
http://www.smat.cz/menu/nechte-si-vytisknout-fo...

mikalove
10. dec 2009

Dobry den

nakolko sa do sutaze zapojili len 2 ludia, sutaz sme museli zatial zrusit, nakolko sme nemali z coho vyberat. Dakujeme za Vasu ucast a symbolicky za to posielame 3 mince stastia a prosperity z feng shui na Vasu adresu ako maly darcek.

toto mi prišlo dva krát,lebo tí dvaja ludia som ja a mm 😀 😀

betka14
10. dec 2009

fuha to ej blbé si mala zapojiť celú rodiny a nemali by starosti ani oni ani ty
mne mail z maggi- výber darčekov
su tam nové darčeky: panvica s pokrievkov a lopáriky v stojane

markre
10. dec 2009

A ještě skoro bych zapomněla, mají tam zároveň i akci, kde můžete vyhrát super fototiskárnu když se necháte vyfotit na prodejně, kde budete přebírat fotky 🙂

tin007
10. dec 2009

ahojte, ja som uz vyse tyzdna ziadnu vyhru nedostala (myslim fyzicky domov), hoci som na babatku a tiez som vyhrala 5% zlavu na beauty osetrenie 😒
inak http://koktail.pravda.sk/sutaz.asp odpoved je C

cimlik
10. dec 2009

Ahoj, dnes přišly 1 hodinky od JOJO, tak už asi konečně posílají. 🙂

monnr
10. dec 2009

Ahojte,aj mne dnes dala maggi Zuzka vybrat z darčekov,vôbec neviem čo si vybrať 😒

tin007
10. dec 2009

mikalove tu kabelku daj manzelovi (co si vyhrala), on je medzi vyhercami 😀

majinaf
10. dec 2009

baby co hovorite na tie fotky?ved to sa musim regnut do obchodu?

markre
10. dec 2009

Jo musíš se registrovat do obchodu, ale nemusis nic kupovat... nahrajes fotky a pak si je vyzvednes na nejblizsi prodejne.

mkr
10. dec 2009
marafara
10. dec 2009

pekna soutez o zdravé ceny najdete na http://www.aminomeal.cz/aminomeal/0/0/2/25
doporučuji

gobim
10. dec 2009

betka a za kolko bodov ti dala vybrat? ja mam 1000 bodov a tu panvicu by som brala ale mne nic nenapisala maggizuzka ☹

lieenka13
10. dec 2009

ahojte, ja som prave prisla z prace - teda z vianocneho posedenia a dopadlo to hrozne. Asi davam vypoved!

lieenka13
10. dec 2009

marafara vies napisat aj nieco ine???
V schrane som mala zlty listok z podravky co som vyhrala asi pred tyzdnom inak nic.
A mne maggi zuzka nepisala na dva maily - mam tam cez 3000 bodov, tak neviem preco. Asi sa jej to vymyka spod kontroly. Uz asi ani nema prehlad o vsetkych kontach

lieenka13
10. dec 2009

este niektorej sa stalo ze vam neprisiel mail od maggi zuzky?

katuskapd
10. dec 2009

lienka no az take hrozne to hadam nebolo 😅
magi zuzka ma toho urcite hrozne vela, mne na maminu pytala adresu, za 50 a posielala ten mail asi 60 ludom. a mne za 1000 nic neponukla 😒

na fotky sa nezaregistrujem

lieenka13
10. dec 2009

katuskapd, ver tomu ze to bolo dost hrozne, sefka odisla este na zaciatku s placom a mi s kolegynami sme tiez vyronili nejaku tu slzu a zostali sme nevyhnutny cas len aby sme nemali absenciu. Mame hrozne vedenie 😝 😝 😝
A budes maggi zuzka sama pisat, co si si vybrala, alebo este pockas ci este nenapise? Napadlo ma, ze mozno zatial stihla napisat ludom co mali menej bodov a zajtra mozno posle dalsim. Lebo na jednom konte za 500 co som urobila pre kolegynu (dam jej to poslat ako darcek na Vianoce), tak tam mi mail prisiel.

katuskapd
10. dec 2009

no ja este pockam, myslim ze na to ide postupne, a uvidim ci mi da na vyber,mne este na vyber nedavala, som zvedava co tam ma 😀 vsak urcite napisem co a ako

a s robotou sa netrap, nejako sa to vyriesi 😉

sammy
10. dec 2009

Caute, vcera mi konecne prisiel ten biobalicek z miliondetem, inak nic. Bueno stale v nedohladne 😠
A ani vyhra ziadna, na to kolko casu som uz stravila vytukavanim odpovedi a osobnych udajov by uz cosi bodlo 😖

lieenka13
10. dec 2009

tiez si myslim ze este napise
A este k tej robote - som zastanca nazoru, ze kazemu sa vsetko raz vrati. Kaslem na nich! nech sa strcia... chcem ist na matersku a mat pokoj, len keby to bolo take lahke 😉

lieenka13
10. dec 2009

a inak katuska, dik za podporu. Tusim mi je hned lepsie, ked som to zo seba dostala von 🙂

aksulvap
10. dec 2009

ani u nás žiadna pošta, a to min. 3 veci by mali prísť 😠 aspoň, že dnes nepršalo 😀

katuskapd
10. dec 2009

dnes tu mate ale naladu 😝 😀 😀
lienka super ze som ti pomohla a treba mysliet pozitivne 😵 😉

sammy
10. dec 2009

Hehe, Lienka, aj ja som isla na MD aby som mala pokoj od blbej roboty, ktou som neznasala 😀 Po MD si urcite najdem cosi ine.