Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
9. nov 2010

@mirka20 súťažim vyše pol roka a vyhrala som len plienky, lebo nevedeli naplniť počet výhecov, tak sa nám ušli 😀

martinka17
9. nov 2010

@mirka20 blahoželáááám

petka1982
9. nov 2010

@martinka17 minule boli v tescu osadníci za figaro,ale mne osobne sa nepáčili 😖
@mirka20 super,krásna výhra,gratulujem,ja na woman vôbec nesúťažím 😅

martinka17
9. nov 2010

@petka1982 osadníci sú super, to chodím hrať k sestre, kúpila to za 1200 SKK, ale stálo to zato, je to perfektná hra. U nás ju v TEscu nemali,len papier, že nemáme ☹

petka1982
9. nov 2010

@martinka17 toto boli takí mini,no nič moc balenie,hru nepoznám 😉

martinka17
9. nov 2010

@petka1982 aha, možno tiež cestové balenie 😀 Ja musím častejšie k nám do obchodu skočiť na akcie 😉

cencula
9. nov 2010

martinka17 ani velké ani malé nijako mi to nejde, síce sa kôli tomu nepôjdem "vešať", ale človeku je to lúto, uvidím ked budú chodiť, či sa šťastie na mna usmeje, alebo nie. s tou herou ma tiež dojali, odkladám kody, ale možno niečo spusia v decembri - vždy niečo vymyslia, tak ja kody uchovám. mirka20 gratulujem ku kávovaru, vždy som si myslela, že na woman sú súťaže len tak, lebo dosť báb písalo, že nič im odtial neprišlo, ani výhra. inak už vám prišla nivea? písali že už posielali a nič. škoda že nič nespustí sedita, alebo figaro, orion, na obaly, a ani brumík nič s obalmi nemá , všetkýmm výhercom gratulujem a len tak dalej. inak kočky díky za súťaže, ja málo brázdim a hladám, ale ked mám snažím sa aj odpovede dať. inak neviete kedy spusita galieriubueno? díky a držte sa a vela šťastia v súťažiach

angelheart
9. nov 2010

@mirka20 Gratulujem ku kávovaru. Ja na woman súťažím asi dva roky a nič som tam nevyhrala 😒 Ale je fajn vedieť, že niekto tam aj vyhral 😀

cetera
9. nov 2010

@mirka20 potom daj vediet ci je dobry....ja uvazujem nad nim ze si kupim tak chcem vediet nazor....

snazilkananr
9. nov 2010

... a vyhrajte luxusnú spodnú bielizeň v hodnote spolu až 810 Eur!!!
http://www.nevesta.sk/3-kolo-sutaze-objavujte-s...

benne
9. nov 2010

našla som tu link na súťaž na www.mimidarcek.sk a vraj som vyhrala v losovaní 😀 😀 darček v hodnote 20,-EUR mi pošlú v najbližších dnoch (ak to nebude darčeková poukážka 😉 tak ďakujem tej dobrej duši, čo tu ten link dala), naposledy som v prvej triede vyhrala živé prasiatko 😀 😀 aj to som chcela súťažiť o andulky, ale mama ma nahnala prasa losovať a vyšlo to, mňam 😉

mirka20
9. nov 2010

@cetera poviem ti az po vianociach, lebo ho ideme darovat sestre ako jeziska. my si chceme kupit taky na ozajstnu kavu, ktory vyberame uz mesiac 😅 .

mirka20
9. nov 2010

@benne gratulujem 🙂

trpezliva
9. nov 2010

pridali dalsich 2000 plechacikov v Milka sutazi 🙂

adulikka
9. nov 2010

tak super ,že pridali plecháčiky asi sú nadšení ,že toľko sa kupujú čokolády Milky

adulikka
9. nov 2010

a mne ukázalo ,že je 452 plecháčikov odkiaľ si to vzala trpezlivá ,že je ich tam toľko ,daj link

ajulienka81
10. nov 2010

@mirka20 super, gratulujem, je to krasna vyhra a pre mna zaroven aj povzbudenie, ze na woman niekto naozaj aj vyhrava 😉

mukky
10. nov 2010

ahojte,
rada by som zacala suťaziť a objednávať nejaké vzorky zadarmo 😅 ,zažiť nejaký adrenalín 😀

neviete mi poradiť kde by som nasla správnu odpoved na Fann dennu sutaz?Ziadnu nápovedu som nenasla ☹ ,alebo neviete kde by posielali nejaké vzorky?

neskor by som pohladala nejaké sutaze aj ja a dala link len nemám docítané ci sa to nebude opakovať...vyhercom blahoželám 😵

adulikka
10. nov 2010

mirka20 gratulujem ku výhre z womanu ,si ma nakazila a konečne som tam dnes tiež súťažila po dvoch mesiacoch

ajulienka81
10. nov 2010

@adulikka ze? je to nakazlive, aj ja som dnes isla na woman, ze posutazim🙂 nas riadne motivovala 😉

petka1982
10. nov 2010

ahojte,mne dnes nič nedošlo a ešte mám aj nafigu deň v práci ☹

@mukky odpoved na dnes je Clive Owen, tam je vycapený na fotke 😉

včera som sa našla medzi výhercami kanvice Brita,tak aspon niečo 😉