Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

nankaa2
1. feb 2010

Baby prisli vam uz baliky z maggi za december?

varticek
1. feb 2010

ta druha hadanka z buena ... pytala som sa mamky, ona je ceska a asi je to Oldřich a Božena 😉

smisova
1. feb 2010

myslím že to by mohlo byť skôr ako popoluška

Kníže Oldřich s družinou svých šlechticů se z Postoloprt vydává na hon a v jedné dědině spatří překrásnou dívku, která na hrázi rybníka prala prádlo.

matima100
1. feb 2010

ako je to na tom buene?? 😕 hadanky a testy su kazdy den ine?? kde vsade sa daju hladat sutaze na buene? neviem sa tam nejak orientovat 😒

tin007
1. feb 2010

na svet-komunikacie je vyherkyna

betka14
1. feb 2010

nadoma:domestos vona do záchoda, domestos- gel na odpad,cif na riad a vzorka dove telove mlieko
poštovné dp SR stálo cca 200,- skk tak to sa im asi ani neoplatilo
na buene riadne zvýšili body za darčeky 😠

krinolina
1. feb 2010

zase mi prisiel mail z nestle na tu caro party

renettka
1. feb 2010

Od 1 februára 2010 je zastavené zbieranie bodov na webe www.maggi.sk. Tým, ktorí ešte v priebehu januára získali nárok na odmenu, odmenu odošleme v priebehu marca. Princíp zbierania bodov za vložené recepty bude nahradený pravidelnými receptovými súťažami rôzneho zamerania. O vyhlásení receptovej súťaže sa včas dozviete na našich stránkach a z newsletteru. Okrem súťaží budeme i naďalej pracovať na vylepšení nášho webu, aby ste tam vždy našli ten pravý recept, ktorý bude chutiť Vám i Vašej rodine.

Ďakujeme za pochopenie a veríme, že nám i naďalej zachováte Vašu priazeň.

Váš tím MAGGI

mikalove
1. feb 2010

no ved by skrachovali...dalo sa to čakať, ale mame poschvalované ,tak za december a januar prídu balíčky. škoda ☹

betka14
1. feb 2010

tak to je v r...
som smutna mne pridu už len 2 balíky ☹

tin007
1. feb 2010

Maggi si to pekne pohnojili u mna, uz chapem preco mi nechceli mesiac schvalit dve fotky k uz schvalenym receptom - Aby som nahodou nemala narok na darcek!

krinolina
1. feb 2010

a co z neschvalenymi receptami?jaich tam za 1000

bubadlo27
1. feb 2010

cavte, mne dnes vyhra encyklopedia sukulentov, krasna knizka 🙂
maggi sa dalo cakat ☹
mne vsade poschvalovali tolko receptov, aby som sa prehupla cez hranice a ostatne nechali neschvalene ☹

ingulienocka
1. feb 2010

😔 to mame za tu pazravost, ach jo...

krinolina
1. feb 2010

to je najhorisie ze ja som neprehupla....to nie je feeer akurat som chcela zacat vkladat na sestru 🙄
no co uz

saisa1
1. feb 2010

krin ani ja som sa nie a to mi do tisicky chybal jeden recept. skoda toho maggi...

krinolina
1. feb 2010

iba 1 to je svinstvo....mne chybalo 49, ale nahodenych tam 60 novych vyse mesiaca neschvalenych

ukmima
1. feb 2010

no...maggi...to sa dalo cakat, aj ja mam tolko schvalenych...ale nikde som sa nepresupla cez hranicu...a tu milku vzdavam, za 10 minut ma predbehli o 60 hlasov...ako je to mozne??

krinolina
1. feb 2010

milku som vzdala aj ja nevravim ten hlasok za den si dam ale uz si nerobim reklamnu kampan po vsetkych znamych 😀

ukmima
1. feb 2010

pozrela som maggi..tak na obed...som mala este len par schvalenych...teraz vsetko..takze 3 za 1000, 2 za 500, jeden za 100...na rozlucku staci...

glumdolf
1. feb 2010

Juchu, práve mi došiel mailík že som vyhrala knihu. Je to síce z RD ale z edície "Najlepšie svetové čítanie", takže to môžem. Inak maggi - no dalo sa to čakať. Chvalabohu mne schválili za 500. Tak som happy. A milku nevzdávam. Som prvá i ked druhá mi dýcha na chrbát asi o 30 hlasov. Takže o mne a milke, ešte počuť budete. 🙂

layla
1. feb 2010

ahojte 🙂 konecne mam cas popisat... toho maggi je skoda ☹ ja mam za januar 1x500bodov, a na druhom mene mam 4997, takze nic 😒 a tam mam neschvalenych nejakych 12 receptov...
tento rok sa mi konecne dnes podarilo vyhrat 😀 na zdravych dasnach tu poukazku a masku na vlasy zo SelektShop.sk 😎

krinolina
1. feb 2010

tu poukazku som videla ze renata ergangova som si aj pomyslela ci si to neni "ty"