Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ajulienka81
10. sep 2010

@nankaa2 suhlasim

martinka17
10. sep 2010

@nankaa2 suhlasim aj ja, úúúúplne neznášam, keď sem niekto vlezie len preto, že dajte mi hlas, aby som vyhrala 😝 😀 Mne sa to tak nepáči 😠

@sofinka14 si dááávno nebola, musíš aspoň čítač, čo drbeme, ke´d nestíhaš 😀

ináč mi niečo nesie kuriér 😲 som zvedavá čo to bude 😀

ajulienka81
10. sep 2010

@martinka17 tak to bude nieco velkeee! 🙂 by som bola cela v napati na tvojom mieste 😉

miracko
10. sep 2010

@martinka17 čo ti dobré doniesol ten kurier?

martinka17
10. sep 2010

@ajulienka81 aj ja som bola, je to taštička od fa, pridám foto. Akurát že je špinavá ☹ TEraz neviem, ale tak nič, aj tak sa ušpiní keď je biela, len ma to štve, nabudúce mi príde darčekový set bez výrobkov?

ajulienka81
10. sep 2010

@martinka17 to hadam nevadi, ze je spinava, skus ju zotiret mokrou handrickou...a fakt ked je biela, dlho by cista aj tak nevydrzala... to uz aj taketo veci nosi kurier? 😒 ale potesila, nie? to si vyhrala?

martinka17
10. sep 2010

@ajulienka81 to mám za body Fa, som to objednala ako darček sestre, taká drobnosť na cesty do nového auta, lenže ja som chcela belasú a dám jej teraz používanú taštičku☹ Tak som tam aspoň napísala, že som sklamaná, že je to špinavé 😠

cencula
10. sep 2010

ako sa zbierajú body za fa, prosím ta?

eny1
10. sep 2010

a body za výrobky adidas neviete o ničom? ja som o tom nič nenašla.

katika187
10. sep 2010

@martinka17 vsetko najlepsie k meninkam 🙂

nankaa2
10. sep 2010

@martinka17 tak vies o com hovorim ja to tiez nemam rada 😠 akoze ani ja sem uz moc casto nechodim, lebo neni casu ale tak sem tam sem pozriem a pridam sem nejaky ten link 🙂

nankaa2
10. sep 2010

Jáááj a baby fakt nemate zaujem o tu 30 eurovu poukazku do toho foto atelieru? Ten atelier je v Trencine a ja nemam na take cas sa ist dat fotit 😀

nankaa2
10. sep 2010

A dneska mi prisiel mail ze som ziskala tricko na kritik.sk 😀 aspon nieco aj to ma potesilo 🙂

juliankaaa
10. sep 2010

@nankaa2
o aku poukazku ide 🙂
malu by som chcela ist dat odfotit 😎

katika187
10. sep 2010

baby tak ja cely tento tyzden cakam na tu mp3 zo shreka a stale nic idem im tam tusim napisat od vtedy presiel uz mesia ca stale nic a ta nasadka na pero zo shreka mi prisla po 15 dnoch

nankaa2
10. sep 2010

ide o 30 eurovu z fotoatelieru aliplan.sk tam si mozes vybrat o ake fotenie mas zaujem a potom si ostatne musis doplatit cize mas 30 eur zlavu 🙂

juliankaaa
10. sep 2010

@nankaa2
kukla som, TN mame blizko.....mam v plane uz dlhsiu dobu ist niekde k fotografovi na foto nasej zabky, len ja som si myslela ze take fotenie bude do 30 eur a ako vidim asi to bude viac 😀
ak nemas poukazku pouzit, tak rada si ju zoberiem 🙂