Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

miracle
28. jan 2010

milky zahlasovane,

blahozelam vsetkym vyherkyniam a dufam, ze si zas stastie sadne aj na mna

mikalove
28. jan 2010

maggi zase niečo poschvaľovali

nikanika28
28. jan 2010

miracle, dakujem 😵 😵 ..vlastne vsetkym 😵

renettka
28. jan 2010

ďakujem za hlasy 😉 aj ja som zahlasovala kde sa dalo

sabicka
28. jan 2010

dnes som este dohodila na maggi, ztak snad to este schvalia 😉

gabina275
28. jan 2010

Stanka si tu? dojdite vy ja marodujem 🙂

sabicka
28. jan 2010

nove milky, zahlasovane 😉

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krinolina
28. jan 2010

joice renettka a ine milky v priebehu dna hlasujem niekde ide niekde nie tak potom este zajtra alebo mozno vecer

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
varticek
28. jan 2010

kto mi este dnes nehlasoval, prosim si, dakujem, hlasujem tiez
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=09...

krinolina
28. jan 2010

leni mas tam 2 hlasky odomna dufam ze pomoze a snad prebehnes toho 480 hlasoveho 😀 😀

varticek
28. jan 2010

joj, Dani, to je ten tzv. klikac, ja si pekne pomaly budem zbierat svoje hlasky a verit, mozno naivne, v spravodlivost 🙂

krinolina
28. jan 2010

ja ked som sutazila na mojatoma o fotak to som sem este nechodila tak som cely den zobrala na pokeci o hlasy som sa tesila ze mas naskok 100 bodov dosiel po piatej nejaky z roboty asi domov hned ma obehol a spravil velky naskok kazdy den a potom v posledny den sutaze som zrazu mala z 2000 hlasov 16000 asi a on ani jeden hlasok a este aj predtym ked som bola v meste aleb nebola doma dojdem kuknem a proste nemali mi z coho pribuhnut hlasy alebo nie mnostvo a dojdem domov kukam ze o 500 hlasov viac ..negativne komenty...som pisala organizatorom ze asi ide o zhodenie mna ze podvadzam a aby niekto druhy vyhral cistou hrou ...potom vposledny den ked blbla stranka a zbadala som ze mam o 14000 hlasov viac som im pisala zase ze co sa tam deje a tak a potom sme vyhrala obaja ja za hlasy on ako cena poroty a sa cudujem potom uz nevyhravali ti co mali vela hlasov ale nechapem ako mi tolko hlasov nabehlo

krinolina
28. jan 2010

babyy aj ja si dam milkuuuu ste ma napasmali ale este zistim od jedneho super cloviecika ze ktoru vitrinu ma poc este bo ja sa nevyznam v trnave dufam ze neurobim nikomukonkurenciu 😀

renettka
28. jan 2010

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=03... zahlasujte,kto ste ešte nie veľmi pekne ďakujem 😉

krinolina
28. jan 2010

na tu milku s atreba registrovat ci ako??nejako som nepostrehla

renettka
28. jan 2010
varticek
28. jan 2010

Dani registrovat netreba, len chod na zakladnu stranku www.povedztosmilkou.sk vyber kam to chces dat a daj pridat odkaz a je to

krinolina
28. jan 2010

prave teraz musi hrat sach...totalne ma ignoruje, to sa robiii?

krinolina
28. jan 2010

potom mi zahlasujete ale ked ja neviem ja by som chcela taku kde neni moc na prvom mieste ale uvidim ze co mi odporuci...tak sa tesimz toho odkazu uz nech ho tam dam hned sem hodim odkaz 😉

krinolina
28. jan 2010

inak kto este vyhral na modernazena ten slovnik bo uz by nam to aj prist mohlo ci nie?