Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
19. nov 2010

@skuste1983 nie, to tiež nie. Ach jaj ☹

ninny
19. nov 2010

ahojte,
aj mne dnes prišiel NIVEA diár... ale nejako sa mi nepáči 😀

martinka17
19. nov 2010

mne konečne došiel apsoň časák NIVEA, ale otvorená obálka, ktovie čo mi zmyzlo 😝 a Tesco, ale tam nemám body, tak len smiešna zľava, nič moc 😉

ajulienka81
19. nov 2010

@titkovamiriam ano, mamina to mala kupene, celkom podareny ten autobus, aj dobry darcek...len skoda, ze nasa mala je na zuvacky este mala...ale dobra cena bola na to, sa oplatilo

roxynqka
19. nov 2010

Ahojte baby, ja tu už dlhší čas kvôli škole nechodím .. ale prihlásila som sa do Gfk Slovakia, prieskumu domácností .. a tak mi napadlo sa skúsiť opýtať Vás, či máte s tým niektorá skúsenosti 🙂
Ide o to, že tajničku za ktorú môžem získať nejaké body na vyše si mám vytlačiť a odoslať na ich adresu? Alebo ako? 🙂
Ďakujem za odpoveď 🙂

desmodka
19. nov 2010

@martinka17 aj mne dosla nivea otvorena a dokonca bez vzoriek 😠 ... teda neviem ci tento rok posielali 😅

cetera
19. nov 2010

aj mne dosla nivea otvorena..bola tam vzorka nejakeho kremu teraz presne neviem 2kusy spolu spojene a viac nic....takze mozno aj nieco ine....

titkovamiriam
19. nov 2010

teda niekde su sikovne postarky-pravdaze posielali-vzorka samponu a akne kozmetika 😠 😠 😠 😠 😠

katika187
20. nov 2010

@desmodka
@titkovamiriam
@martinka17 baby aj mne uz konecne dosla nivea a mne chvala bohu neprisla rozbalene prisiel mi casopis a potom katalog a v tom mojom som mala az 3 vzorky samponu potom krem na celulitidu a potom kremy na akne , ale s tymi postarkami aj my mame problem minule som tiez dostala celu potrhanu obalku ale asi sa im ta podloska pod mis nepacila tak ju tam nechali

martinka17
20. nov 2010

asi by sme im to mali všetky napísať, aby si dávali pozor 😉

janulabn
20. nov 2010

Každý rád súťaží, veď výhra je fajn. Prosím o pomoc v súťaži, v ktorej síce nevyhráte nič, ale pomôžete vyhrať. Hlasujte za mamuta, ktorého vyrobili žiaci s narušenou komunikačnou schopnosťou a pomôžte im získať 3000 €. Naviac tým dáte najkrajší vianočný darček chlapcovi, ktorý to potrebuje. Darček chodiť. Čítajte, ak chcete zahlasujte Ďakujem. www.zsibrezolupy.biznisweb.sk