Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinkatinka
20. jún 2012

@alexandra33 mne takisto prišlo, že nikto sa cezo mňa nezaregistroval a to pritom aj cez tie linky, keď som dala na facebook sa zaregistrovali.... takže tomu neverím.

alexandra33
20. jún 2012

@markot1
uz som im napisala na facebook stenu, aj na informacny mail, uvidime aku to bude mat odozvu, chcem vediet, ci sa oplati v tom pokracovat ☹

alexandra33
20. jún 2012

@martinkatinka
skooooooda ziadna vyhra ☹

d198815
20. jún 2012

ahoj baby ide vam fichee???

alexandra33
20. jún 2012

@d198815
nie nefunguje kvoli technickej odstavke asi 🙂

adulikka
20. jún 2012

@martinkatinka no konečne dali výhercov ,nie som medzi nimi ☹

ibajeho
21. jún 2012

babule aka bola ta stranka na vichy dotaznik?viem ze to sem niekto daval ale neviem to najst 😠 a ten screen strany treba urobit cely dotaznik alebo len to co mi na prvy sup odfoti?cize len zaciatok?

ibajeho
21. jún 2012

tak nic uz som to nasla a napriek tomu ze to malo trvat do 25.6 tak uz to ukoncili. a mam po kreme ☹

adulikka
21. jún 2012

@ibajeho teraz si spomínam ,že ja vypĺňala dotazník na vichy a aj mi na mail prišla správa o tom ,že mi posielajú a doteraz nič .

adulikka
21. jún 2012

idem sa pochváliť ...ráno mi poštárka zvoní ,že mám doporučený list ,tak ja sklamaná ,lebo čakala ten foťák konečne ,tak otvorím obálku a v nej 20 € poukážka na nákup v jednote ,tak sa potešila .Súťaž bola ,že stačí kúpiť výrobky Orion ,jojo 3 kusy ,ale jeden výrobok musel byť MIxle Pixle...bolo to v jednote už na to aj zabudla .

adulikka
21. jún 2012

a za takých 5 minút mi prišla správa ,že mám očakávať kuriéra ,že mi donesie fotoaparát ...tak dnes sa darilo 🙂

bluen
21. jún 2012

@adulikka tak si mala pekný dnik..🙂 takých by mohlo byť viac čo?🙂 gratulujem..🙂

martinkatinka
21. jún 2012

@adulikka ja som tiež vyplnala a zatial nič.. ale tipujem, že to bude len taká vzorka.....super, že aj poukaz aj foťáčik.. tak veľa krásnych fotiek, občas nejaké hoď, až mrkneme ako ti ide fotenie 😀 a v jednote dobre nakúp....a nezabudni aj niečo pre seba 😉

martinkatinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajulienka81
21. jún 2012

@martinkatinka dala si to aj so svojimi udajmi 😉

ajulienka81
21. jún 2012

baby, pekne sa vam zadarilo tento tyzden 🙂 len tak dalej... Ja som nevyhrala samozrejme nic, tak ale zajtra cakam postarku a snad niecim prijemnym prekvapi 😉

martinkatinka
21. jún 2012

@ajulienka81 fúúúú. tak to poprosím admina o zmazanie

markot1
21. jún 2012

mne sa tiez postastilo vyhrat zehlicku

adulikka
21. jún 2012

@markot1 gratulujem

http://www.philips.sk/e/promo/promotions/person...

inak ďakujem za gratulácie 🙂

alexandra33
21. jún 2012

ahojte baby

tak mne sa nejako poslednu dobu nedari, ani podravka ziadna vyhra, ani s milacikom k moru ziadna, ☹
ale ja sa nevzdam 🙂
jedine co ma potesilo je ze sa mi podarilo predat konecne prvu vec z mojho bazara a k spokojnosti obidvoch stran 🙂
tak viac stastia v hrach prajem ako som mala ja 🙂

adulikka
21. jún 2012

http://www.persil.sk/

inak výhra pre mňa bola ,že mi moja dcéra len tak kúpila kvietok Gerberu...to si najviac cením za výhru 🙂