Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

katuskapd
16. dec 2009

topa mas tam napisane napovedu hladajte tu 😉

betka14
16. dec 2009

mne dnes nič

sabicka
16. dec 2009

Ahojte.
Macka cakam aj ja 😉

pekny den

sabicka
16. dec 2009

maggi spi, aspon u mna ☹

sabicka
16. dec 2009

smisova, vdaka 😉

babula90
16. dec 2009

Dobry den,
s potesenim Vam oznamujeme ze ste sa stali vyherkynou audiorozpravky Agatka a zabi princ, v ktorej bude ucinkovat vasa dcerka.
Vase CD s rozpravkou Vam bude zaslane tento tyzden, aby ste si ho mohli vyzdvihnut do Vianoc.
s pozdravom, redakcia NasaRodina.sk

majinaf
16. dec 2009

Ahoje dnes nic,ale v casopise Emma je pan.telove mlieko AB 🙂

babula90
16. dec 2009

Čo sa mi dnes nestalo 🙄 Každý deň vyberám schránku- je dosť veľká, chodia tam noviny, časopisy a kopec pošty na mužove 4 firmy a čo dnes nenájdem??? Úplne hore zaseknutú 2 mesačnú poštu 😠 , z toho aj žltý podací lístok z pošty z BA- určite výhra a vrátila sa im naspäť 😢 😢
neposlali mi ju znovu, tak neviem, či ešte zistím, čo to bolo. 😢 Nechápem, ako som to nemohla vidieť 2 mesiace, ale bolo to úplne pri stene domu zaseknuté... no divné.

renettka
16. dec 2009

babula..to je blbé..aspoň už nabudúce budeš vedieť,že máš schránku celú presnoriť 🙂

babula90
16. dec 2009

ešte nikdy sa mi to nestalo a dnes som to našla úplne náhodou, asi to bude výhra z maminky- Weleda, už som im písala, tak som a na ňu tešila ☹ Inak mi už zopár výhier aj nedorazilo, aj na moju maminu, poslali náhradné, ale musím pochváliť slov.poštz, stratili mi doporuč.zásielku, spísali sme protokol, napísala som tam sumu, akú chcem,a by mi preplatili a ešte mi vrátili viac 😕

ingulienocka
16. dec 2009

babula, bola ta zasielka aj poistena, ze ti vratili viac?? lebo mne sa stalo teraz nieco podobne, len mi namiesto 40eur, co to malo hodnotu nukaju 12eur nahradu 😢

avanka
16. dec 2009

Juuuuj, baby, ja som nasrata 😠 😠
mm bol pre vzorky D&G a dali mu len 1 skatulku, mal doniest 2, boli na rozdielne kody 😠 😠 asi si potrebovala niektora nechat pre seba

petka1982
16. dec 2009

avanka to určite,mne dala pani aj na rovnaké kódy..nechápem,to na to nemajú nejaké pravidlá? 😖

aimi.n
16. dec 2009

ahojte 🙂 ja dnes nic, ani nestiham sutazit 😒

avanka a v ktorej fann bol tvoj manzel??

ja som si d&g este nebola vybrat.. Bol niekto pre ne v POLUSE alebo v Shopping Palace v BA?

kijonkova.k
16. dec 2009

Ahoj,tak já dnes konečně něco...kaši Sunarku malinovou,aspoň něco,jsem ráda.Taky balík od segry pro dceru a obálka s 1000 kč od babičky(bydlíme daleko,do Vánoc tam nepojedeme). 😉

tin007
16. dec 2009

ahojte, ja dnes nic, resp. vyhra 5% zlava z nakupu elektroniky v ceskom shope 😒 tak aspon pridavam tuto sutaz http://www.bratislavskenoviny.sk/kultura-skolst...

kijonkova.k
16. dec 2009

topa,c)

avanka
16. dec 2009

Aimi, v Skalici....je to od nas 30 km 😠 uz na to kaslem, lebo po ceste spat mm skoro havaroval, napadlo snehu, cestari ako obycajne nestihaju 😒

babula90
16. dec 2009

ingulienocka, nie, bolo to na MMB-posielala som nohavice po malej a nedorazili, poistene to nebolo, mali hodnotu 5€ a ja som si napísala ešte viac a vyplatili a ešte euro pridali 😀 no ved som si mohla pokaziť meno, tá baba na to čakala a takto... 😒

aksulvap
16. dec 2009

17.35
Ja som bola v Poluse pre DG, mala som dva rozdielne kody, bez problemov som dostala obidve vzorky.

titkovamiriam
16. dec 2009

ja mam vsetko z polusu 🙂

girka
16. dec 2009

ahojte ta ja dnes nic,iba busenie srdca, tak sa drzte a gratulujem k vyhram 🙂

katuskapd
16. dec 2009

tak mne ide mamina zajtra pre ne, 2 rozne kody, som zvedava.
inak s tym snehom ja cakam na muza ide uz hodinu a tristvrte, cesta co inak trva 50 minut 😅 ☹

kijonkova.k
16. dec 2009

tak mně vzorky DaG vyzvedla příbuzná na Slovensku,v Prioru v Trenčíně a v pohodě.Přiveze mi je na Vánoce,se těším 😉

ivako
16. dec 2009

Vyhrajte CD Uspávanky!
Súťaž : od 10. novembra 2009 do 14. decembra 2009
Zuzana Ferusova
Erika Kisztnerová
Alex Lowenberg