Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
15. sep 2012

chytra zena cz za klikanie na stranky vyrobky

benca
15. sep 2012

kedysi davno mi nestle poslalo aj dvoje ponozky pre deti prave v tejto tasticke

benca
15. sep 2012

v 101 drogerii teekanne caje k tomu je avent poharik na uschovavanie jedla

stanushqa
15. sep 2012

a nevies este nejake stranke kde posielaju pre babatka veci?

benca
15. sep 2012

nutradefence.cz, sebamed, to som napisala, ale neviem, ci poslu

benca
15. sep 2012

ja som poobjednavala aj z firiem co posielaju vlozky na inkotinenciu, podlozky papierove, ked prebalujes babo, je to pod podlozkami pre pacientov, ale je to to iste a dosli

benca
15. sep 2012

objednala som katalog brendon aj ich kartu, vyborny obchod v raci, trosku drahsi, ale mavaju aj akcie

benca
15. sep 2012

tupperware.sk odtialto som dostala pre malu hrnceky, vyborne veci su tam

benca
15. sep 2012

ale z tupperware som to dostala ako darcek od rodiny

benca
15. sep 2012

napis do nivei ja som dostala minuly tyzden, papierove mokre obrusky a vela inych vzoriek

benca
15. sep 2012

poisti deti v dovere, ja som tam pri poisteni dostala tehotensky kufrik, pri narodeni v nemocnici,a na gynde, celkovo 3 ks

benca
15. sep 2012

este som dala aj hamanek, uvidim ci poslu, za prikrmy hamanek ako darcek k tomu su pribory pre deti tupperware, ale neviem, kde to mam zohnat

benca
15. sep 2012

este objednaj bepanthenmast.sk na zapareniny

stanushqa
15. sep 2012

to uz som objednavala to mi uz prislo ale dakujem 🙂 a to sunamed tusim som tiez pisala ale vraj nezasielaju idem aj ja pohladat este nejake veci.. viem ze nestle posielalo niekedy viac veci napr teraz neviem ako sa to presne vola ten obal na tie predierkovane papiere :D potom meter na stenu taky papierovy kolotoc nad postielku a take

silvika077
15. sep 2012

ak by mal niekto navyše MILKA body chýbajú mi 2 body poprosím na číslo :
2150812365

benca
15. sep 2012

ak najdes nieco nove, hod sem, ano to nestle bolo davno, uz davaju toho pomenej, v dm drogerii registruj deti dostala som teraz pri malej pri registracii s rodnym listom vrecusko na prezuvky a vzorky

benca
15. sep 2012

teraz aj dm dava tasticku so vzorkami pre nas, to som uz vybrala

stanushqa
15. sep 2012

neboj hodim a v tom dmku kedy sa treba registrovat? lebo ja cakam este len babo tak neviem ci teraz sa niekedy registrovat alebo staci len potom?

benca
15. sep 2012

moja ma 3 mesiace, ja som ju registrovala hned ako som vybavila rodny list po narodeni, a teraz mi posielaju aj zlavove knizky domov pre deti

alexandra33
15. sep 2012

@benca
Nieje chytrazena.cz len pre českú republiku ?

benca
15. sep 2012

nie, lebo som citala podmienky a je to aj pre nas

nicopopa
15. sep 2012

Ahojte baby! Tu je jedna súťaž do ktorej som sa prihlásila aj ja. Ak sa prihlásite a budete hlasovať na môj magnet tak ma to moc poteší. Každej ktorá mi hlasuje a dá mi vedieť rada vrátim každý hlas. Preto ma dajte aj váš link. Ďakujem pekne vopred všetkým, Nico

http://www.facebook.com/BoschHomeczsk/app_13856...

stanushqa
15. sep 2012

@nicopopa dala som ti hlas poprosim aj ja na stranke http://vykecajsa.sk/hodnotenie/ tam kliknes na 4. taka stranka a tam pod nou je paci sa mi 🙂) dakujem
keby este chcel niekto mi dat like nepohnevam sa 😉 a samozrejme vratim

tikivikiniki
15. sep 2012

Že milka návliečky za 80 bodov rozdané za 2 dni!!!!!!!!! Ja toto nechápem. V pondelok sa chystám poslať kódy na vak (z čoho už rozdali 140 kusov),10 dní kým pripíšu body,no hádam už ani šancu nemám. Čo myslíte?

nicopopa
15. sep 2012

@stanushqa - dala som like: Vám a ďalším 36 používateľom sa to páči. Skusim dat aj od manzelka, mamu, sestru. Poprosim ta hlasuj aj tu u mna kazdy den. Dakujem, Nico

stanushqa
15. sep 2012

Dám vám tiež aj ja od priateľa a aj od iných🙂

chrenkovae
15. sep 2012

@stanushqa môýem sa spitať na tie vzorky to ste si požiadali aby vam poslali ak ano môžem vedieť kde?Dakujem

chrenkovae
15. sep 2012

@benca môžem sa opitať ´ked by som chcela nivea vzorky kam mam presne napisať dakujem 🙂

benca
15. sep 2012

nivea na stranke nivea treba pisat do ich komentarov, alebo tam bude kontakt na mail