Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzin78
1. okt 2012

postavy asi budu Brett a Annabelle

cencula
1. okt 2012

a nebude to bret pitt a angelina?

martinka17
1. okt 2012

@cencula v akom filme hrali poker?

zuzin78
1. okt 2012

@cencula netusim 😠

markot1
1. okt 2012

baby vy pri tom buene ako dlho sedite, ved ak chcem nazbierat body to aby som len komentovala a komentovala a ja nemam tolko casu

markot1
1. okt 2012

na facebooku sodastream hlada testerov sirupov

cencula
1. okt 2012

martinka17 nemám šajnu ,ale asi v žiadnom ked sa ma pýtaš alebo vo filme pán a pani Smithovci?

piskotik
1. okt 2012

baby ja tiež netuším na Buene tú zamilovanú dvojicu????????????????? pomoc, kto poradíííííííííí 😝 😒

stanushqa
1. okt 2012

kočky aka je sutaz z buenom??
inac aj vdaka niektorym vam co mi dali like som vyhrala darcekovu kazetu Christina Aguilera tak chcem aj vam podakovat 😉

martinkatinka
1. okt 2012

Venostný program FA
http://www.fa-zone.sk/25/registracia.php
treba si prečítaj aj to, ako získať body....!!

rossio
1. okt 2012

@martinkatinka nevies ci na tom pokladnicnom blocku može byt aj iny tovar? lebo to som nikde nenasla. Ci tam musi byt len samostatny vyrobok fa

rossio
1. okt 2012

baby musim sa pochvalit,dnes mi prisiel mail ze som vyhrala privesok swarovsky 🙂

rossio
1. okt 2012

@martinka17 mozno sa to uz tu niekto pytal ale mozu hrat bueno aj slovaci, kdeze je to ceska stranka?

martinkatinka
1. okt 2012

@rossio podla mňa tam možu byť aj iné produkty, nielen to FA ... ale ked som pozerala, že čo tam majú na výmenu, no nič moc 😀 keďže ja žabky nenosím....
ALE tak dala som link, aby sa baby zapojili, ak kupujú FAčko a nosia žabky...

martinkatinka
1. okt 2012

Ak nakupujete kávu cez net... sú tam aj kapsulky do tassima, ktoré v obchodoch nekúpite...
http://www.shopping-park.sk/nadoma/About.aspx

stanushqa
1. okt 2012

kočky to body dostavam len za to ze uhadnem tie hadanky ci ako je tom na tom buene?

zuzka2010
1. okt 2012

nemate niektora zaujem o cistiaci gel normaderm?vymenila by som za nejake body nivea, racio a pod..

rossio
1. okt 2012

@martinkatinka to ano nieje to nic moc , ale tak lepšie ako uplne nic...a vdaka ze si to sem dala cely vikend som hladala stranku ich vernostneho programu, kedze fa kupujem najcastejsie...mna zaujala ta mala tasticka a aj zabky

martinka17
1. okt 2012

@rossio aj slováci súťažia, je to už asi 5-te kolo a bez problémov posielajú na Slovensko 😉
@rossio aj iné výrobky smú byť na bločku 😉
@stanushqa nie, treba pripisovať príspevky na pavlač, poradňa...proste v kaviarni 😵

alexandra33
1. okt 2012

@martinka17
Mati daj link na to bueno, ďakujem 🙂

martinkatinka
1. okt 2012

neviete, či beží nejaká súťaž s Oreom?? Lebo majú výročie, už nejaké súťaže aj boli, ale že či nie je niečo aj teraz...

vajanka
1. okt 2012

@danielaj , my sme zas vyhrali pexeso na veselej krave a mame uz, nechces vymenit?

ajulienka81
1. okt 2012

baby, neviete, ci su v Tescu nejake zlavy na detske oblecenie? ale nie vypredaj letneho, zaujimaju ma zimne veci...

danielaj
1. okt 2012

@vajanka kľudne môžeme vymeniť, len zatiaĺ mi nič neprišlo ešte, potom by som sa ozvala, pexeso by sa hodilo, čo budem robi´t so 4 kartami 😀

vajanka
1. okt 2012

@danielaj , super, tak budem s tebou rátať. ani mne nič neprišlo, tak ked príde vymeníme.

markot1
1. okt 2012

@ajulienka81 ja som vcera v Tescu kupila dcere kabat povodna cena 59 € a po zlave 17,70 a je uplne super.

danielaj
1. okt 2012

@vajanka ok, sme dohodnuté, neviem kedy to budú posiela´t, asi až po skončení súťaže, na webe majú napísané, že výhry posielajú do 1 mesiaca od skončenia súťaže a tá trvá do 18.10., takže si ešte počkáme 😒

ajulienka81
1. okt 2012

@markot1 tak to je super, musim tam nabehnut...ja som chcela vetrovku