Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

rossio
22. sep 2012

@danielaj
@bluen
@angelheart blahoželám baby nech sa vám darí aj naďalej :D

janicko998
22. sep 2012

Fotosúťaž o iPad, vyzerá že sa po dlhšom čase zapojím do súťaže:

►►► ►► ► http://appleforum.sk/f8/jesenná-fotosúťž-o-nový...

alexandra33
22. sep 2012

@angelheart
Gratulujem to je šťastie dá trafiť

angelheart
22. sep 2012

@alexandra33 trafiť sa dá, ale je to teda naozaj viac o šťastí ako o tom počítaní 😀

vera1132
23. sep 2012

v miňonkach sa mi podarilo 2x minonky a 1x kupon do A3 len dilema že kupon nevyužijem 😒

labus
23. sep 2012

@vera1132 mne zatial nič ☹

alexandra33
23. sep 2012

@vera1132
tak ho niekomu ponukni tu na fore, mozno niekto bude mat zaujem 😉

cencula
23. sep 2012

baby nemá niektorá záujem dať synovi hru battlefield 2 na playstation? naša mama ju kúpila vnukovi, ale my playstation nemáme a v tescu kedže bola otvorená ju nezobrali naspäť ☹

zuzin78
23. sep 2012

u nas v CBA za nakup dezertu +cokolady davaju milka hrncek, tak som konecne ziskala hrncek pre dcerky.
inac ta hra Milka co je teraz s tymi kodmi, je dobry podvod. neverim, ze za dba dni im rpislotolko kodov aby 2000 hrncekov rozdali, a za 20 dni od zaciatku sutaze len 900ks.

darymorka
23. sep 2012

mam taku jednu otazocku,ze ked sa zapajate do niakej sutaze co sa posiela kupon z casopisov,tak to nalepite na korespondencny listok a poslete len tak--alebo to date este aj do obalky????dakujem 🙂 🙂 🙂

danka9999
23. sep 2012

@zuzin78 ja som mala 90 bodov na 3 hrnčeky a už je všetko fuč...len tie trapné čiapky nikto nechce

buchta11
23. sep 2012

ale nie je to podvod.. za dva dni to rozchytali tí.. ktorí setria tie kódy aj dva roky a naraz poslu :DD.. takych "sutazeniachtivych" klubov je ako maku.. takze ano neoplatí sa pokial nemáte takúto zbierku kodov vopred alebo ak vám nestačí aj rohata ciapocka 🙂

stanushqa
23. sep 2012

kočky ak si kupite 2vyrobky dove a poslete blocek moyte yiskat privesky http://www.5krokov.sk/

ela2710
23. sep 2012

@darymorka ja naliepam na list a posielam v obalke, nic proti postarkam, ale v tejto dobe neverim, ze si nejaka aspon raz za cas nejaky ten kor.listok nepotiahne pre seba...

majina1974
23. sep 2012

rada by som vedela,že kedže SEdita sa vyrába na Slovensku,prečo kody môžu posielat len v čechách-české zákazníčky.U nás by tiež mohli vyhlásit obdobnú sútaž.ahojte.

ajulienka81
23. sep 2012

@majina1974 nad tou seditou som uz aj ja rozmyslala...a tam byva pravidelne nejaka sutaz, ale len pre CR

angelheart
23. sep 2012

@majina1974
@ajulienka81 ja som sa presne na toto pýtala na FB, odpoveď bola taká nijaká 😖 že u nás bola súťaž vlani, či ako mi to odpísali ... ale u nás NIKDY nebola taká súťaž ako je pravidelne u nich. Tam každý za nazbierané obaly dostane darček, nie ako v Milke ...

angelheart
23. sep 2012

Neplánuje sa u nás podobná súťaž s Horalkami ako je momentálne v ČR alebo aká bola v ČR pred pár rokmi - keď sa zbierali obaly a vymieňali sa za darčeky? Prečo vlastne je v ČR viac súťaží so slovenskými Horalkami ako nás? :(

Dobrý deň, na oblátky Horalky sme mali v priebehu minulého roka súťaž aj na Slovensku, ktorá prebehiala prostredníctvom webovej stránky horalkyzasekundu.sk. Momentálne novú súťaž neplánujeme, ale na spomínanej webovej stránke aj naďalej prebieha malá súťaž v podobe online hry Pexeso, v ktorej môžete každý mesiac vyhrať milú cenu.

😖 😖 😖

labus
23. sep 2012

@darymorka posielam len korešpondák robila som 13 rokov na pošte a tak verím že tie kontroly prebiehaju všade ako u nás a nič...sa nestratí 🙂

angelheart
23. sep 2012

@darymorka ahoj, ak mám korešponďák, posielam len ten, ak nemám, lepím na papier a ten dám do obálky. Míňať peniaze na korešponďák a potom ešte aj na list sa mi zdá zbytočné

dada1212
23. sep 2012

@majina1974 @ajulienka81
k tej sedie, to je jednoducho marketing a ich stratégia.
na slovensku majú u spotrebiteľov dobré postavenie, dobre sa im výrobky predávajú, konkurenciu skoro úplne vytlačili.
v česku im určite minimálne konkuruje opávia a určite je toho ešte aj viac. tak je logické, že chcú zvýšiť predajnosť takými akciami práve tam kde nemajú takú dobrú pozíciu na trhu.

vera1132
24. sep 2012

Ahojte , darujem zlavový kupon do športového obchodu A3 v hodnote 5€ ozvite sa. pekny den