Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

danielaj
4. nov 2012

@cencula ak by si chcela, pošli mi do IP adresu a zaregistrujem ťa cez seba na my-map, aj mi tým pomôžeš, budem ma´t nejaké bodíky navyše, ak nie, nevadí 😉

stanushqa
4. nov 2012

@zuzaneckaa dakujem zo srdiecka 🙂

stanushqa
4. nov 2012

@slavka11 ako ti mam dat hlas? bo dajak sa neviem vyznat? 🙂

stanushqa
4. nov 2012

http://www.trnava.sk/sk/aktualita/sutaz-pozname...
a kto je z Trnavy mohol by pomoct s odpovedou 🙂

putney
4. nov 2012

@danielaj ja som sa tam tiez pokusala zaregistrovat uz niekolkokrat, ale vadilo mi, ze si to pyta rodne cislo, co je dost divne, lebo doposial si ho nikto neziadal. Este stale ho vyzaduju?

stanushqa
4. nov 2012

neviem ci to tu uz bolo ale pre istotu to dam este raz http://www.pspublishing.sk/sutaz-logico-primo-v...

rossio
4. nov 2012

@danielaj a v akych inych firmach este vyplnujes dotazniky?

danielaj
4. nov 2012

@putney myslíš v tom my-map, že chceli rodné číslo? no neviem, si už nepamätám, ale zdá sa mi, že ja som ho nikde nedávala, som na to dosť citlivá, 😒
@rossio tak ja vypĺnam dotazníky v casi, sanep, vyskumy, datamar, iprieskum, marketagent, my-map, gfk, tuším všetko, ak si na niečo ešte spomeniem, napíšem 😉

stanushqa
4. nov 2012

@danielaj mne to casi nejde zaragistrovat... nevies ma tam prihlasit?
a prosim ta mozes mi napisat stranku na to datamar? dakujem 🙂

moname
4. nov 2012

@danielaj sanep a my-map sa neviem dočítať odmeny prosím vysvetlíš?Sanep sa dá len vyhrať?

danielaj
4. nov 2012

@stanushqa do toho casi treba da´t e-mailovú adresu a ostatné pokyny ti prídu mailom 😉 a datamar.cz je stránka, ak chceš napíš mi do IP e-mail adresu a môžem ťa zaregistrova´t cezo mňa 😉

danielaj
4. nov 2012

@moname v my-map 250 bodov predstavuje 1 Euro 😉 a sanep som ešte len pred mesiacom začala a tam kto má najvyšší počet bodov, tak tí vyhrávajú ceny, ale dotazníky sú kratučké, tak 1-2 otázky, ide to celkom rýchlo, len zatiaľ som nevyhrala 😒

alexandra33
4. nov 2012

@putney
ano ja som v my map registrovana a stale chcu rodne cislo, oni to potrebuju kvoli tomu aby nepodvadzali ludia, a neboli duplicitne registracie na vymyslenych ludi, ja som od nich uz zarobila 40 eur 🙂

moname
4. nov 2012

@alexandra33 a za aký čas?

chrenkovae
4. nov 2012

@martinkatinka Ahoj môžem sa bližšie spitať na ten online panel ako to funguje.Som sa tam zaregistrovala a chcela by som vedeť čo sa tam presne robi a tak moc krat dakujem 🙂

martinkatinka
4. nov 2012

@chrenkovae tam tiež vyplnaš dotazníky, ktoré ti prídu na mail, ale často nechodia, potom si vyberieš odmenu... ja zatial zbieram body, lebo ich chcem premeniť na hotovosť, tú mi potom pošlú na účet

chrenkovae
4. nov 2012

@martinkatinka dakujem krasne a su ešte niektore take seriozne s čim maš skusenosti bola by som vdačna ak by si mi poradila. 🙂

slavka11
4. nov 2012

@stanushqa kliknes na tu marinadu a ked sa ti otvori dole je tlacitko hlas tak na to klknes a je to

misska5200
4. nov 2012

ste zaregistrované do panela domácnosti??.. skenujete tie tovary??.. ja som sa tam zaregistrovala, prišiel mi skenér.. ale príde mi to nejak divné.. neviem či sa to vôbec oplatí.. máte skúsenosti?

martinkatinka
4. nov 2012

@chrenkovae no ja robím ešte TNS a casi, z toho tns som teraz nazbierala na 10 eurovú poukážku do martinusu, tak som malému objednala knihy... a zbieram dalej, do jeho narodenín hádam nazbieram azs tolko bodíkov, ak chceš, pošli mi mail, pošlem ti pozvánku
@misska5200 áno, skenujem, zbieram body, už som tam pol roka a mám cca 400 bodov nazbieraných

chrenkovae
4. nov 2012

@martinkatinka dakujem velmi pekne zatial uvidim ako mi pôjde toto jedno.A tam tiež vyplnuješ dotazniky?A ten martinus je internetovy obchod alebo aky nepoznam neviem 😉

zuzaneckaa
4. nov 2012

@slavka11 zahlasované ;)

martinkatinka
4. nov 2012

@chrenkovae to je internetový obchod s knihami, pre mňa dobrá odmena 😉 ja skúšam viac týchto dotazníkov, oni nechodia zas tak často, tak sa to dá večer stíhať

chrenkovae
4. nov 2012

@martinkatinka zatial ty velmi pekne dakujem za ochotu a čas. 🙂

martinkatinka
4. nov 2012

@chrenkovae nie je za čo 😉 mne tu baby tiež s týmto poradili, tak veselo vyplňujem