Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

stina
22. nov 2012

@martinkatinka ja som vam dala Mati

lela1
22. nov 2012

Ahojte,chcela by som sa opýtať,tie čo ste členkami nivea kubu,ako posielate čiarové kódy napríklad z kremov alebo z vody po holení?alebo posielate obal z celého výrobku?ďakujem

zuzulienka31
22. nov 2012

@lela1 posielam celu krabicku 🙂

kajca84
22. nov 2012

@jaminama nadá sa mi to odoslat,ostatnym to prejsicokolif funguje?

zhalickova
22. nov 2012

Na fisher-price ale vybírá porota. Psala jsem jim a odepsali tohle :

Dobrý den, ne - není změna pravidel. Vybírat bude porota a počet hlasů nemá na výběr vliv. Funkce na hodnocení je jenom pro šíření soutěže dále mezi známé.

takže zhánět hlasy vubec nemusíte.

chrenkovae
22. nov 2012

dneska ma poštarka potešila vzorky bella vložiek rôzne druhy poteši 🙂 .A podprsenka z nika.intima ak by mal niekto zaujem o vymenu je to 80B 🙂

alexandra33
22. nov 2012

@kajca84
ano mne to funguje, uz som poslala kopec

kajca84
22. nov 2012

@zhalickova tak zatial je tam 160 fotiek,tak do 100vky sa hádam dostaneme 😉

alexandra33
22. nov 2012

nema niekto zaujem pracovat s dedrou ? ak by mal niekto zaujem piste mi do IP, zacala som s tym pred rokom, a celkom sa mi dari poslednu dobu, ale z casti aj preto ze sa blizia Vianoce, vsetko rada vysvetlim 🙂

alexandra33
22. nov 2012

@lela1
treba posielat celu krabicku, to mas vo vernostnom katalogu uvedene pri niektorych vyrobkov je hviezdicka, co znamena ze tam je potrebne poslat cely obal nie len kod

minmi
22. nov 2012

@kajca84 Ale ta 100 to je spolu CR + SR ☹ a na ceskej verzii je omnoho viac ludi ako na tej slovenskej ☹

minmi
22. nov 2012

@kajca84 aj v minulej sutazi bolo 100 vyhier (tej s vyrokmi) a zo SR tam bolo dost malo vyhier, vacsinou Cesi vyhrali

minmi
22. nov 2012

@alexandra33 lubos a anna, aj ja som si myslela, asi napisem, ved nie je co stratit, aj tak uz dalsie vyhry nepridaju a body prepadnu ☹

kajca84
22. nov 2012

@alexandra33 v inom prehliadaci sa podarilo aj mne 🙂

jaminama
22. nov 2012

@kajca84 ..funguje, mne to ale nešlo na mojom starom počítači, tak som to posielala z manželovho 🙂 🙂 ....ale teraz sa mi marí, že niektoré kočky spomínalai, že im to nebralo mailové adresy, v ktorých bolo číslo...tak možno tam bude chyba??

kajca84
22. nov 2012

@jaminama problém bol v prehliadaci,mám tam císlo,v druhom to uz bolo v poriadku

lela1
22. nov 2012

ďakujem,už mám v tom jasno

alexandra33
22. nov 2012

@jaminama
hej treba skusit iny prehliadac, mne bralo mailove adresy aj s cislami

danielaj
22. nov 2012

baby, ja som dnes zostala riadne prekvapená, dostala som už druhé nohavičky z tej Nika Intima 😕 stalo sa to ešte niektorej? 😲 v pondelok mi prišli tie bavlnené béžové M - pre mńa a dnes prišli čierne termo antibakteriálne S - som sa potešila, bude ma´t dcéra 😉 ale nechápem, lebo som tam posielala len jednu fotku 😅