Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ajulienka81
26. nov 2012

@martinka17 je to tam popisane v subore na stiahnutie, vsetky kupony

benca
26. nov 2012

stanusqa neprisiel mi doporucene, uz neviem, lebo nemam ten mail, niekde som to nasla na stranke moje id, alebo uschovna cz, skus napisat na obe stranky

benca
26. nov 2012

neviem, som volala na bezplatnu linku ich ale to som sa zabudla opytat

benca
26. nov 2012

zabudla opytat ake su zlavy v dm kalendari

tikivikiniki
26. nov 2012

Jéééj teraz mi písali mail z IMPERATOR že som vyhrala týždennú výhru-šál. Prvý krát som vyhrala niečo tento rok! Som šťastná ako blcha,aj keď je to len maličkosť.

benca
26. nov 2012

tikivikiniki gratulujem, ja som poslala tiez maily na vodku a nic, ako tam postupujes, stlacila si flasku, ktora tam je a este das novy nazov, dakujem, to jak rychlo dosiel mail

majka22
26. nov 2012

@petrav78 Ahoj, mam na teba otazku ako na odbornicku v tejto oblasti. Konecne som sa dostala k tomu aby som ponahadzovala RAjec kody na tie vykrajovatka a ked som dosiahla 69 bodov, tak mi vypisalo ze "prekroceny limit platnych kodov. Objednala som si teda jednu sadu a vysi mi tak 34 nevycerpanych bodov... 😖

lucik194
26. nov 2012

@petrav78 mas zahlasovane na vivku

stina
26. nov 2012

Jeeej volali mí z jemnych melodii, ze so. Vyhrala v tej sutaze najsladsi okamih ten steviovy cukor a nejake pomocky do kuchyne ci co to 🙂

petrav78
26. nov 2012

@majka22 skus zajtra malo by to ist 🙂 to si davala vela 1bodovych?

petrav78
26. nov 2012

@lucik194 vdaka sme na 18tom mieste 🙂 zo vcerajsieho 49 🙂

miriiama
26. nov 2012

@zuzka2010 takych 15 by som potrebovala, lebo som objednala iba jednu ciapku a teraz sa mi deti idu pozabijat 🙂)

tikivikiniki
26. nov 2012

@benca Ja som len hlasovala na jeden príchuť a vyplnila som emailovú adresu. Nepísala som novú príchuť. Bolo to niekedy minulý týždeň a mail prišiel dnes.

majka22
26. nov 2012

@petrav78 ok, skusim, davala som aj 3 bodove ale vacsinou 1bodove. Dakujem za radu, som sa bala, aby mi neprepadli.

benca
26. nov 2012

dikes tikivikiniki tak ja som hlasovala dnes, mozno este bude ten krasny mail ze vyhravate

slavka11
26. nov 2012

juuuuj dievcatka musim sa pochvalit vyhrali sme prvu cenu za tu olivovu marinadu co som Vas prosila o hlasky. Nakoniec bolo jedno kto mal kolko hlasov lebo porota urcila ceny vitazov. Takze mam kurz varenia pre 2 osoby v hodnote 200€. Super tesim sa pojdem s manzelom bude sranda.

slavka11
26. nov 2012

p.s. ale aj tak dakujem vsetkym ktore hlasovali v olivovych marinadach. DAKUJEM

stanushqa
26. nov 2012

@slavka11 wow super🙂 potom daj vedieť zážitky😀

slavka11
26. nov 2012

@stanushqa jasne dam vediet. Uz som bola na skole varenia ale trosku som bola sklamana. Jednak ze sme varili iba jeden recept a aj ten uz bol dany a po dalsie to bolo z knizky ktoru sme aj dostali. Mala som este jednu takuto cenu bolo to varenie s Polreichom ale zial som nemohla ist lebo to bolo v Prahe a maly bol chory a nemala som ho kde nechat lebo manzel vtedy chodil na sluzobky

stanushqa
26. nov 2012

@slavka11 ty máš nejaké šťastie na to varenie?🙂 potom napíšes nejaký mňam mňam receptik😀

putney
26. nov 2012

A prisiel mi mail, ze v piatok uz poslali to letne Bueno, ale to asi aj vam 😉

martinkatinka
26. nov 2012

Delimano na facebooku:

Delimano Slovensko
‎..píšte nám až do 5.12. aké dobroty budete mať na štedrovečernom stole... Podeľte sa s nami o vianočné kulinárske nápady a mi ten najoriginálnejší odmeníme Delimano keramickou panvicou Dry Cooker v hodnote 44,90€, druhý zaujímavý nápad - recept - tip odmeníme ďalším milým darčekom. Tešíme sa na vianočné špeciality, píšte nám do 5.12.2012. Výhercov oboznámime o výhre 6.12.2012 🙂

alexandra33
26. nov 2012

@martinka17
no teda nic moc v tom adventnom, mozno sprchove gely palmolive, kocky drevene pre maleho a parfemy guess, a jeden zolik 25 % na lubovolny vyrobok

putney
26. nov 2012

@alexandra33 je nejaky link na ten adventny kalendar? Na stranek nic nemaju a mail som si omylom vymazala. Dakujem

moname
26. nov 2012

@putney no mne nie ☹