Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

putney
28. nov 2012

prave mi prislo oznamenie ze mam ist na postu, zrejme to bude uz to Bueno podla odosielatela. Sranda ale ze balik nesiel z Ciech, ale so Ziliny. Poobede pojdem a dam vediet

putney
28. nov 2012

Inak to bueno je dost divne, teraz myslim to, co prave prebieha. Ja uz ho dlhsie nehram, zobrala som si cokoladky a prestala som, ale za posledne dni mi zacali pripisovat body za sutaze do ktorych som sa zapojila pred mesiacom. Teraz ked uz su vsetky ceny okrem tej najdrahsej minute, tak mi to pride dost take zbytocne. Mali to vyhodnocovat vzdy do tyzdna, aby to malo zmysel, no nie?

danielaj
28. nov 2012

@putney presne, ako ty píšeš, dnes som aj ja nad tým rozmýšľaľa, dnes mi pripísali až 3x body za úlohy, tiež som zobrala čokoládky, potom som ešte skúšala, ale teraz už asi týždeń tam nechodím a ody mi pripisujú ako na bežiacom páse, asi aby to stihli, ve´d súťaž končí teraz v piatok, ale tiež mi to príde také divné, že predtým pripisovali strašne pomaly 😒

leena24
28. nov 2012

Soutěže o 9 cen pro ČR i SR 😎
http://dikulka.pise.cz/aktualni-souteze/112012/

gituserik
28. nov 2012

dievcata len tak od veci, ale neskutocne zlavy maju na www.sportsdirect.com. oplati sa kuknut 🙂

alexandra33
28. nov 2012

@venita
nic si z toho nerob ani mne sa nedari ☹

alexandra33
28. nov 2012

@putney
no tiez prave pozeram mam prave 10000 bodov a tri posledne spiraly co tam su su za 12000 bodov, tak to asi nestihnem 😒

alexandra33
28. nov 2012

@martinkatinka
a uz su vysledky z raja mnam dua sutaze, lebo som poslala asi trikrat

tinal
28. nov 2012

@benca Ja viem, že ich výrobky, len neviem akú bodovú hodnotu majú ich výrobky, to nikde na stránke nevidím. Lebo keby jeden kód mal hodnotu dajme tomu 2body a vyberieš si to isté, za 2 body tak to by bol kolobeh a neverím, že za jeden čiarový kód dostaneme taký istý výrobok. Proste to majú divne vysvetlené. Ja som tam registrovaná už pár rokov, len teraz zmenili pravidlá a ja ich nechápem.

alexandra33
28. nov 2012

@petrav78
v tom case co sa ma uz posielas poslednu otazku, alebo este len zacinas vyplnat ? 😉

janulka54
28. nov 2012

Baby prišlo vám už niektorej to bueno letné? lebo mne poslali mail, ako ste aj ostatné písali že v piatok poslali a dnes je streda a stale nič neprišlo... 😠

stanushqa
28. nov 2012

kočeny mne prisiel mail z ceskej poistovni z CZ Protože patříte mezi prvních 300 soutěžících, získáváte od nás jako pozornost přívěsek ve tvaru srdíčka od společnosti Swarovski.
potesii len dufam ze posielaju aj na Slovensko

martinkatinka
28. nov 2012

Súťaž o 750g kávy!!!

Tipnite si koľko zŕn obsahuje 250g káva COLOMBIA.
Troch z Vás, ktorí budú najbližšie odmeníme balíčkom troch káv:

Finessa: http://www.popradskakava.sk/kavy/mlete-kavy/fin...
Extra špeciál: http://www.popradskakava.sk/kavy/extra-special/...
Colombia: http://www.popradskakava.sk/kavy/espresso-kavy/...

Vaše tipy s kontaktými údajmi(meno, adresa),
posielajte do 29.11.2012, najneskôr do 14.00 na adresu:
facebook@baliarne.sk
Výhercov uverejníme dňa 30.11.2012 o 8.00,
na FB stránke Popradskej kávy.

putney
28. nov 2012

@janulka54 ja som si ho bola prave vyzdvihnut na poste

janulka54
28. nov 2012

@putney tak snad zajtra dorazi aj mne

petrav78
28. nov 2012

@alexandra33 uz posielam 🙂

martinkatinka
28. nov 2012

Dnes som vyhrala čokoládku na Facebooku bonboniera.sk

putney
28. nov 2012

Tak som si dnes bola vyzdvihnut to letne Bueno a kdeze som si vybrala dve biele Buena, tak mi s ospravedlnenim poslali dve cokoladove a pribalili k tomu aj Kinder Country....potesilo

moname
28. nov 2012

@putney 😀 som im písala tak:dotaznik spustame tento tyzden a informaciu o pridani projektu do konta dostanete smskou

putney
28. nov 2012

@moname ja som si aj myslela, ze oni to urcite poslu aj do mailu 😉 ako vzdy. uz sa tesim, snad sa nieco podari vyhrat.

putney
28. nov 2012

@moname a uz mi aj prisiel mail 😉

putney
28. nov 2012

@moname a vlastne nie, to je nejaky iny dotaznik 🙂))) som sa namotala

danielaj
28. nov 2012

@janulka54 aj mne prišiel mail, že v piatok poslali a dodnes nič 😒

alexandra33
28. nov 2012

@moname
to hovorite o tns co sa mince zbieraju ze ?