Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

stanushqa
3. jan 2013

@beatrixe ja som vyhrala hned 2 a povedali ze prve vyhry poslu so 19.12no ale ako vidim...

slavka11
3. jan 2013

dievcatka zelam vsetkym vsetkym len to najlepsie nech Vas postretne v tomto Novom roku a vela vela uspesnych pokusov v sutaziach a super darceky a vyhry a tu pridavam jednu novu
http://www.kaufland.sk/Home/03_Tipy_a_zabava/00...

lenocka23
3. jan 2013

@slavka11 si bola rychlejsia.. 😉 🙂

zuzin78
3. jan 2013

@benca ahoj nemohla by si mi prosim hodit link na tie casopisy? Hlavne mi ide o sikovnicek neviem to nikde najst dakujem

zuzin78
3. jan 2013

Ahojte mne jesenne bueno prislo na silvestra potesili ma
Zelam vsetkym vsetko dobre do noveho roku

rossio
3. jan 2013

prave mi prišiel email že som vyhrala šál na tom imperator 🙂

vierockas
3. jan 2013

Baby tak zbierate niekto tie body na http://www.soutezplus.cz/s/i3jr5PrL/

stanushqa
3. jan 2013

akurat mi mamca volala ze mi prislo aj na priatela plnicka cigariet co bola sutaz s vazkou len teraz uz neviem najst link ale prislo to z CZ

slavka11
3. jan 2013

@rossio gratulko aj mne prisiel mail z IMPERATORA, ze mam ploskacku. Ak by si mala zaujem o vymenu pripadne niektore ine dievcatka by chceli menit vyhry z IMPERATORA tak sa mozeme dohodnut ja mam 2 ploskacky a pravdepodobne skoncia na policke lebo u nas sa nepije takze by som to inak nevyuzila

ajulienka81
3. jan 2013

@rossio aj ja 😀

putney
3. jan 2013

Jupiii, tak uz aj ja hlasim prvu tohtorocnu vyhru 😉 prave prisiel mail z Penamu, tak budem ocakavat balicek.

putney
3. jan 2013
zhalickova
3. jan 2013

@putney já tam žádné videa nevidím

stanushqa
3. jan 2013

gratulka 🙂 a inac co je tam teraz ta otazka nasla si odpoved? lebo mne tie videa vobec neukazuje

misska5200
3. jan 2013

a prišli už niekomu výhry z toho IMPERATORA?.. lebo mne prišiel mail ešte 14.12., že som vyhrala tú termosku.. a že budú posielať v priebehu budúceho týždňa.. a stále nič :( .. prišli už niekomu výhry?

putney
3. jan 2013

@stanushqa
@zhalickova
je to ta druha moznost, videa su ked kliknete na tie dve mena, len taky nenapadny riadok 😉

stanushqa
3. jan 2013

@misska5200 mne prisiel sal uz pred vianocami
@putney vdaka si zlata 😉

martinkatinka
3. jan 2013

@misska5200 mne prišiel šál tesne pred Vianocami

misska5200
3. jan 2013

@vierockas a nie je tá stránka len pre Česko?.. lebo skúsila som sa registrovať, a v podmienkach som čítala že sa môže zúčastniť každý kto má trvalý pobyt v Českej republike.. A nič o Slovensko som tam nenašla?.. ale možno som len prehliadla niečo.. ale ináč zaujímavo vyzerá tá stránka, tak škoda by to bola keby len pre Česko..

misska5200
3. jan 2013

potom fajn keď vám došli, že nie je to podvod jak niektoré stránky🙂.. len čakám už od Vianoc a stále nič:(.. asi len meškajú s tým..

pumita666
3. jan 2013

Pozerali ste tie orange videá? To prvé by malo byť hriešny tanec ale to druhé? Neviete náhodou? 😨

vierockas
3. jan 2013

@misska5200 ja som to tiez citala v podmienkach ze je to iba pre cechov, ale niekde som to tu citala, tak som chcela vediet ci to nahodou niekto nezbiera a ako to potom riesia

misska5200
3. jan 2013

@vierockas tak asi len pre Česko..ale je to škoda dosť..:(

danielaj
3. jan 2013

kočky, všetkým gratulujem k výhram, ste sa pekne rozbehli hneď na začiatku roka, len tak ďalej, 😉 ja zatiaľ nič, ale hádam sa aj na mňa konečne usmeje šťastie 😒

petrav78
3. jan 2013

@vierockas uz nie 🙂 uz mam darceky doma :D