Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

jola2
9. okt 2009

za hlasování se dostanete do slosování o zajímavé ceny 😉 http://kristalova.lupa.cz/hlasovani/

renettka
9. okt 2009

Miriam..takže by sa zišlo vyhrať znova 😀

claudinka
9. okt 2009

tie brumiky sa daju sutazit iba ak som registrovana na ceskom MMB? lebo ja som na slovenskom..

babula90
9. okt 2009

ja som raz vyhrala balík žuvačiek a balík musli tyčiniek, tak som rozdala celej famílii 😀

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
girka
9. okt 2009

ahojte, tak mne dnes receptar maggi s 2 vyrobkami stavnate kura s cesnakom a zapekane cestoviny s brokolicou a este zlty listok balicek z MTB asi tie palice, tak konecne prisli aj mne, inak nic
gratulujem vyhercom

betka14
9. okt 2009

som točila rimmel a nič 😒

mikalove
9. okt 2009

na tej deve sú eany aj napísané vedla tych vyrobkov súťažných,a cien je beľa,asi sa zapojím 😀

titkovamiriam
9. okt 2009

ja devu kupujem tak urcite eany poslem 🙂

katuskapd
9. okt 2009

rimmel tiez nic ☹

sumienka2525
9. okt 2009

na 19:43 babetko su ake odpovede, pjosim ? ( to je s tym bebe brumikom)

Deva ma vela cien , tak si myslim ze sa tam oplati posielat EAN kody. Sanca tam je a aj vyrobky maju dobre, mnam

hanam
9. okt 2009

baby to bavlnene pradlo ma aku odpoved?

hanam
9. okt 2009

inak dufam ze uz nieco vyhram lebo uz som zapojena do tolkych sutazi ze neviem neviem ci je sanca nic nevyhrat 😀 😀 😀

betka14
9. okt 2009

tak ja končím zajtra idemem skoro ráno pa
na svadbu do zvolena, tak sa idem vyšantiť

betka14
9. okt 2009

práve balím seditu, ale tams a mi ešte nepodarilo nikdy vyhrať 😠

titkovamiriam
9. okt 2009

v sedite musis byt rychla posielat to hned ako sutaz vyhlasia ja odtial mam krasne crpaciky matk a kubka 😀 ,tento rok neposielam niak nam sedita nejde

betka14
9. okt 2009

sa mi zda že teraz losujú nie?

cencula
9. okt 2009

ahojte všetkým výhercom gratulujem, mne dnes konečne prišla flaša z nivei za body papa

titkovamiriam
9. okt 2009

podla mna tie fotoramiky kto ako posle losuju asi tie vacsie ceny,lebo ja som seditu vzdy tu najmensiu vyhru dostala len za prve poslanie ked som posielala este neskor na ine mano aj adresu uz nikdy nic neprislo-to je ako s pribinacikom,teraz posielam bueno a zatial nic

betka14
9. okt 2009

a ake je ta flaša som dumala že aj aj objednám

layla
9. okt 2009

Baby a ked posielate do sedity, tak to davate doporucene alebo obyc?

janbari
10. okt 2009

súťaž na www.janbari.webnode.sk stále prebieha. Máte možnosť sa ešte zapojiť a získať krááásne vlastnoručne mnou robené ceny.... 🙂

lenkalienka4
10. okt 2009

layla - ja obycajne

tinka5
10. okt 2009

janbari- aj tych slonikov si robila ty? 🙂

cencula
10. okt 2009

betka14 ak máš na mysli tú flašu z nivei, tak mne sa páči, bude ju nosiť môj prváčik do školy s čajom