Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

renettka
7. dec 2009

Stani...tak poprosíme každý deň info o počasí 😀 😀

titkovamiriam
7. dec 2009

tak dnes konecne maggi obidva len som nestihla postu tak zajtra ,no uvidim co s tou kozmetikou zajtra dam vediet 🙂 uz ich neodvolam dam im 20min.

lienulenka
7. dec 2009

ahojte po dlhej dobe.Gratulujem všetkým výherkyniam.Mne dnes tiež 2vonavky d&g a tiež sada z Nestlé za kódy.A volala mi pani ,že som v Billa súťaži vyhrala toastovač ....a to som chcela auto alebo notebook 😀 😀 😀 😀 Inak minulý týždeň mi prišla voňavka vyhra z vonavysvet.sk,ale ešte jedna by mi mala prísť,tak uvidím.Vzorky d&g mám 3 krát s rozdielnymi kódmi.A vytočila som si Rimmel balíček,ale výherci,tam ešte nie sú,tak ešte to nemám čierne na bielom 😀

lienulenka
7. dec 2009

Inak baby čo ste vyhrali poukážku Triumph z Burdy a nemáte ju kde využiť,tak mi napíšte do IP 😅

bzzmajka
7. dec 2009

baby, ja sa chystám do Fannu, takže len kody si mám priniesť? alebo aj ku každému kodu meilovú adresu a meno? podla čoho to hladajú, lebo ja mám aj na kody rovnaké.

titkovamiriam
7. dec 2009

jaj a z tesca mi dosli kupony za body a zlavy som uplne zabudla 🙂 pojdem pominat ked dostaneme v praci poukazky k vianociam 🙂

ivako
7. dec 2009

http://www.mojdom-mojhrad.sk/?wmd=57&show=28

tu som sa nasla medzi vyhercami a je tam aj nova otazka 😉

babula90
7. dec 2009

ahojte babenky, gratulujem k výhram a pridávam sa, dnes som v krížovke časopisu vyhrala výživy Sunárek za 9€, tešim sa 🙂

dada1212
7. dec 2009

Babula90 gratulujem 🙂
mne sa v súťažiach nedarí, len sa zapájam a nič z toho ☹

babula90
7. dec 2009

dadka, nevzdávaj to, vieš koľko času a peňazí ja do toho vrážam- určite vyhráš 😉

jarus1
7. dec 2009

ahojte, chcem sa vás spýtať, ak ste v klube W.D na dkk.sk, ste spokojné? oplatí sa to?

babula90
7. dec 2009

zabudla som napísať, že v tom istom časopise som vyhrala aj minulý mesiac Weledu, tak som bola v šoku, že zase. 😀

ajinka19
7. dec 2009

ahojte.mne dnes prisla malinova kasa sunarka z tej tajnicky
uz sa chcem aj ja niekde najst medzi vyhercami,inak gratulujem vsetkym

girka
7. dec 2009

http://koktail.pravda.sk/sutaz.asp 🙂
mne dnes ziadna posta,len mm bol pre 4 D a G
gratulujem vyherkyniam

betka14
7. dec 2009

ja som práve robila cesto na medovníyk zajtra pečiem- robial som z trojitej dávky tak sa mam na čo tešiť
gratulka k výhram
stanka ja mam pocit že popri tebe sa len hráme že súťažime- ale prajem ti to lebo sa tomu naozaj venuješ

mikalove
7. dec 2009

betka,ja sa hrám popri ivako 😀

babula90
7. dec 2009

Stanka je profesionálna súťažiaca 😀 berie to naozaj vážne.

betka14
7. dec 2009

tak len vyhravajte aspon vieme že tie suťaže nie su ofajč a hlavne nech vas potešia
ja si pridavam aspon maggi recepty a ostatne beriem ako plus
je tomu treba venovať čas a mať aj skúsenosti a ptom príde úroda
ale mohlo by dať fann ešte neičo do konca roka napr. nejaký lesk zadara už dali špirálu, vonavky alebo by mohli dať make-up

betka14
7. dec 2009

http://www.kuchyne.cz/galerie/3673.aspx

poprosím vás o 5 hviezdičiek ak vam to ide, dakujem

ivako
7. dec 2009

mikalove,no neviem,kto sa hra popri kom 😀

ivako
7. dec 2009

betka,maš to tam 🙂

mikalove
7. dec 2009

betka mne už nejde

betka14
7. dec 2009

ok ja len skúšam kto ešte nehlasoval
su tam 3 super ceny tak sa pokušam ale nemam dobrú skúsenosť s týmito foto súťažami 😖