Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

glumdolf
11. dec 2009

Ď. bubadlo 😉

tinka5
11. dec 2009

ahojte, opat som tu, este sa Vas chcem opytat o tie vyrobky z maggi, co som uz dnes pisala, aj pri 1000bodov sa vybera z tej istej ponuky............. 😒

renettka
11. dec 2009

tinka aj pri 1000 bodovej hodnote je tá istá ponuka 😉

mikalove
11. dec 2009

kijonkova.k,kôli tebe som porátala,mám okolo 70 vyhier ,asi od marca

girka
11. dec 2009

no caute,mikalove super,gratulujem,asi veci typu kozmetika a darceky asi nekupujes 😉
ja dnes kase Sunarka,vyhra z Activie - teda avon lesk na pery a na mm vonavka z Evy vone roka, gratulujem ostatnym a tym co nevyhrali drzim palce 🙂

katuskapd
11. dec 2009

teda stanka super, ja si tiez vediem zosit 😀 😀 😀

mikalove
11. dec 2009

aj ja mam zošit,na heslá a nicky ked sa niekde registrujem,strácam prehľad

katuskapd
11. dec 2009

no vidis to je dobry napad 😀
dnes nic, teda aspon neviem nie sme doma 😀

mikalove
11. dec 2009

http://www.aktuality.sk/clanok/152093/krach-que...

aspon tu suťaž o kabelky nech stihnu vyhodnotiť.

katuska behnem ti pozrieť schránku? 😀

katuskapd
11. dec 2009

no pochybujem ze aj dake poslu ☹

stanka kludne, potom ma informuj 😀

lieenka13
11. dec 2009

mikalove super, ale urcite ta to stalo kopu snahy, vypisovania a casu, takze zasluzene!

bola som po tu podravku a myslim ze sa vobec neoplati posielat tie smsky, pretoze tam bol prilozeny list ze hodnota vyhry je 0,40 €. Tolko stoji smska ktora sa vrati a k tomu este cena za zaslanie smsky - a to este len kazda 5.smska vyhrava. Ale ani sa mi nechce verit ze to 150 g balenie stoji iba 0,40 centov. Vecer este idem o obchodu, tak ak nezabudnem, tak to mrknem

tinka5
11. dec 2009

renettka-dakujem! 🙂

beatrixx
11. dec 2009

Ahojte baby,
rennetka prosím Ťa mohla by si mi napísať presnú adresu, na ktorú by som mohla zaslať poukážku z Triumphu na výmenu za eurovú, lebo mi neodpovedajú na maily, ktoré som im posielala

avanka
11. dec 2009

Jeeeeeeeeeej, ja som vyhrala na femme prvy krat, nejake poukazky do autoumyvarne, tak sa tesim 😀 😀
bude prekvapko pre mm

wighy
11. dec 2009

http://www.vareni.cz/soutez/50-soutez-o-pomaly-...

mikalov wow no teda uspesny to rok tak nech je buduci rok 2x taky uspesny ako tento 😵

kijonkova.k
11. dec 2009

mikalove,děkuju.To je až neuvěřitelné,jaké máš štěstí,a nejen Ty,určitě.Tak hodně štěstí i do dalších soutěží 😀

katuskapd
11. dec 2009

avanka gratulka 😉

avanka
11. dec 2009

Kati, dakujem, strasne sa z toho tesim 😉 😉

avanka
11. dec 2009

juj, ale som vytocena 😠 😠 nejaka mudrlantka napisala do juloviek prispevok, ako nas nechape, ako stravujeme svoje deti.......

avanka
11. dec 2009

ale radost z vyhry mi to nepokazi... 😀 😀

girka
11. dec 2009

avanka,a co konkretne jej vadilo, myslim,ze to co vycitala nam,urcite robi aj ona,aj ju to stve,ale nema cas robit inak,to si myslim ja,ale vsak nech si necha svoj nazor🙂