Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

katuskapd
18. jan 2010

ahojte dnes vynimocne skoro, uvitalo nas krasne biele rano, ktore muza s autom hodilo do jarku, nastastie stali pri nom vsetci anjeli a nic sa nestalo 🙂

gratulka k vyhram 😉

saisa1
18. jan 2010

no, maly po vcerajsom blazinci spal len do siestej, som dufala, ze nam dopraje trochu viac spanku 🙂 sutazit som nestihala, ale kedze podostaval zopar novych hraciek, tak hadam sa mi to dnes podari dobehnut 🙂

krinolina, ano da sa castejsie 🙂 jeden krat za den z jednej IP 🙂 takze ti dovoli aj dnes 🙂

roxynqka
18. jan 2010

Dobré ráno, po dlhom čase som Vás zasa prišla kuk a blahoželám všetkým, ktoré vyhrali 🙂
Chcela som sa opýtať, či neviete náhodou v ktorom časopise bol nejaký diár na rok 2010 🙂 Dikes baby 🙂

saisa1
18. jan 2010

katuska, tak to mal stastie, v takom pripade kaslat na to co je s autom, hlavne ze sa nic nestalo, mojmu sa to stalo pred dvoma a troma rokmi, odvtedy zatial nic klop klop klop... a inak vsetkym krasne rano a hadam dnes nieco vyhodnotia 🙂

saisa1
18. jan 2010

roxynqka, pokial viem, bol v eve, ale ci este kupis...

roxynqka
18. jan 2010

No super.. ja som si evu kupovala v našom tescu a oni zvyknú časopis odbaliť a veci z časopisu si potom po zakúpení môžete vyzdvihnúť u nich na reklamačke.. joooj ja som hlupaňa :(

roxynqka
18. jan 2010

saisa1 - tak treba dávať pozor, nie že sa Vám ešte niečo nebodaj stane :(

A aj ja dúfam, že niečo vyhodnotia, lebo ja som ešte nič nevyhrala okrem rimmelu a jednej poukážky 🙂

katuskapd
18. jan 2010

boze prekliaty den, teraz mi volal ze na tom istom mieste dalsie auto, este ze nie do neho, a tam aj deti boli, ☹
tak som rada ze len plechy si to odniesli na nasom krasnom zlatom auticku

roxynqka
18. jan 2010

No prekliaty deň ... ☹ Ale zároveň aj šťastný, lebo sa nikomu nič nestalo 🙂 😉

ivako
18. jan 2010

dobré ránko 🙂

mne v piatok došla kucharska kniha-vyhra z nadoma,další kandida test a rimmel výhra 🙂

katuskaps-šťastie ,že si to odniesli len plechy

roxynqka
18. jan 2010

Blahoželám ivako 🙂
Kokos.. vy tu máte toľko šťastia ;) Šťastenky ste ;)

ivako
18. jan 2010

vďaka,neboj aj na teba sa usmeje štastie 🙂

http://www.bonduelle.cz/strana2.php?jmeno=soute...

roxynqka
18. jan 2010

No snáď sa usmeje .. raz 🙂
Inak maggi mi schválila konečne všetky recepty tak teraz budem čakať či pošlú email alebo len rovno nejaké prekvapenie 🙂

renettka
18. jan 2010

prišiel už niekomu e mail od maggizuzky za december? ☹

tin007
18. jan 2010

ahojte, opat mi nejde vlozit link sphere, takze www.sphere.sk vlavo v menu je sutaz na 3. tyzden

titkovamiriam
18. jan 2010

kalendarik/diar bol v eve a este posielala diar aj nivea 🙂

domeenika
18. jan 2010

ahojte baby, chcem sa vas spytat... citam vas tu nejaku dobu, aj sutazim, tak 2 sutaze za den a zatial sa na mna stastie neusmialo.. Aj si kontrolujete vysledky sutazi kto vyhral? alebo sa spoliehate ze vam to pride na mail? Lebo ja si vsetko nepamatam, tak cakam ze keby popripade nieco vyhram, tak mi hadam napisu.. co vy na to?

katuskapd
18. jan 2010

renetka este nie

domeenika, niekedy pisu mail, inokedy si treba strazit ukoncenie sutaze, ale vascinou sa tu davaju aj vyherci 😉

mikalove
18. jan 2010

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/2013/vy...

ahojte bola som vybavovať materskú, konečne to mám z krku, blahoželám k vyhram

mikalove
18. jan 2010

katuska si ma predbehla 😀

domeenika
18. jan 2010

katuskapd dakujem za odpoved.. tusim si to zacnem pisat..
mikalove kukam ze ty mas asi najviac stastia..

mikalove
18. jan 2010

domenika nie, ja som tretia, za betkou a ivako

katuskapd
18. jan 2010

no to je osud stanka 😀

mne len list ze gratuluju k vyhre v zdravi, ale ze vyhru ma na strarosti ta a ta firma, som zvedava kedy pride a este neckerman

domeenika
18. jan 2010

ak sa mozem spytat co ste vyhrali najhodnotnejsie?

jola2
18. jan 2010

čau holky nevíte odpovědi 13:58 včera?? Malá je dnes úplně protivná tak nemám ani čas to hledat 😒
ten Rimel vás pouští točit každý den??? Mě jen jednou za týden 😕

jinak všechny zdravím a gratuluji k výhrám 😉

mikalove
18. jan 2010

máme bordel a musím variť, posuťažím večer 😉