Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

renettka
19. feb 2010

už to len zrealizovať 😉

buchta11
19. feb 2010

Renett 🙂 keby niesom v práci tak aj hned 🙂.. ale v praci mam FB zablokovany :D tak ak mozes urob to .. alebo niektora ak nie tak to urobim vecer ja hihi :D..

mikalove
19. feb 2010

ok, ja idem po nákupoch, nezabudnite aj mne poslať pozvánku 😀 😀 ,prídem večer nakuknúť.
pošta nič a ni maily 😒

avanka
19. feb 2010

Buchta, ano, lenze ked vytvorime skupinu, tak vsetky nase prispevky uvidia vsetci nasi kamarati a pri tolkych ludoch by to bolo asi aj viac ako tu, ci nie? ma teraz napadlo... 😝

krinolina
19. feb 2010

glum daju sa vytvorit sukormne skupiny kde iba ti co su v nej vida prispevky vstup je na pozvanie ...napr aj rimmel agentky mame takuto skupinu vytvorenu ale moj odbor na vyske mame je to vcelku fajn...len uz je vsetko na facebooku nie ze by sa mi to nepacilo ostatne ptomv zanika

renettka
19. feb 2010

tak na toto si asi netrúfnem...tak ak ste niektorá zdatnejšia...ja poprosím o pozvánku 😀 😀

krinolina
19. feb 2010

ja by som rada ale necitim sa povolana rozhodnut komu pozvanku ano a komu nie ☹

buchta11
19. feb 2010

no tak Krin založ ju ty.. ja som v praci 🙂.. a nikto nebude vidiet nase prispevky len my.. a garantujem ti ze potom este len uvidis ze vsetko vyhraju byvale konik baby :D... sem chodia tisicky ludi na sto percent.. JO a ta co zalozite skupinu dajte to hned vedieť... dohodneme sa ze tej potom do IP napiseme kazda ziadost ze chceme byt pridané nick na koniku plus meno na Facebooku aby to ta co bude pridavat do skupiny na FB si to vedela otkontrolovat .. ze to niesu podvodnici co si poziciavaju nase nicky konikov jo?

glumdolf
19. feb 2010

hmm krin, tak to som nevedela, že sa dá urobiť súkromná skupina. Tak by som do toho išla. Ale asi tak ako renettka som skôr pasívny uživateľ FB a tak vytvoriŤ skupinu je asi nad moje sily. No nechám to teda na niekoho od fachu 🙂 a dúfam, že dostanem pozvánku. 😎

avanka
19. feb 2010

Krin, dakujem za podrobne vysvetlenie...
no na to si ani ja netrufam...ale tesim sa na pozvanku 😎

katuskapd
19. feb 2010

no teda na chvilu odbehnem a waw, uz sa to tu zatvara 😀

krin vazne sa da aj tak, tiez nie som az tak zbehnuta na FB, no ale ako by to fungovalo? Ktoby dostal pozvanky, kto by o tom rozhodoval, ze vsak to je moja kamoska, pridame ju atd, a kto nam zaruci, ze vsetky sutaze co sa tam vyskytnu sa nevyskytnu aj tu 😕 😒

buchta11
19. feb 2010

ako sa nazveme? :D SUTAZIVE ZIENKY? ..
ak nikto neurobite do vecera skupinu ja ju v pohode zariadim ale az po stvrtej ked pridem z prace 🙂

avanka
19. feb 2010

http://www.kompot.sk/e-shop/tasky-a-puzdra/retr...
paci sa vam tato taska? rozmyslam, ci si ju objednam z toho kompotu alebo nie?

buchta11
19. feb 2010

katuska pokial zistime ze vsetko co mame na FB dava aj sem tak tu skupinu zrusime.. sem sa da lahko vratit.. ale myslim si ze by to stalo zato..
A ako ze ako by to fungovalo.. normalne by sme diskutovali len tam.. rozhodovat by mohli aj vsetky co by sme rozhodli.. Napríklad ja miestnost vytvorim ale ako spravcu mjozem dat aj teba, mikalove, krinolinu, tititkovumiriam a dalsie ktore sem PRISPIEVAJU.. sito si urobime my samé.. tu mas snad lepsie zaruky?

glumdolf
19. feb 2010

Ja mám takýto návrh - krin ak to vieš a nie je to pre teba veľká strata času, tak vytvor teda súkromnú skupinu. Ten kto chce byŤ v tejto skupine na FB nech ti napíše do internej pošty meno, aby si ho mohla pridať. Najskôr tam daj tie skalopevné - t.j. teba, buchta, mikalove, titkovamiriam, saisa, avanka, katuskapd, renettka, varticek, susanap, .... a samozrejme ja 😉 .
a potom by ste napr. rozhodovali o tom, koho ďalšieho prijať. Vždy by sme sa mrkli sem na tému kto ako prispieval a či to nebol len obzerač a vyžierač :O)

krinolina
19. feb 2010

edobre buchta moje meno vies cakam pozvanku...a ved pridame sa len my co tu pravidelne prispievame 😵

buchta11
19. feb 2010

glumdolf krasne si to napisala :D preeeeeeeeeeeeesne toto som myslela

renettka
19. feb 2010

avanka..taška vyzerá super 😉

glumdolf
19. feb 2010

Ja som taká úžasná 😝 tak dobre buchta vytvor to večer a ja ti hneď pošlem cez IP meno.

krinolina
19. feb 2010

tak dobre ja to zalozim teda ale dam viac administratorov 😵

glumdolf
19. feb 2010

baby nepleťte ma. Tak komu mám poslaŤ to moje meno? 😲

avanka
19. feb 2010

Reni, dakujem 😉
myslis, ze ju v lete aj k teniskam mozem nosit?

renettka
19. feb 2010

určite veď je retro 😀

krinolina
19. feb 2010

glum napis mne alebo buchte to je jedno zuzka ked pride domov tiez moze pomoct lebo ja to robim prvy krat 😀 😀 😀

buchta11
19. feb 2010

okii musim zase pracvoat... avanka pekna taška.. neviem prečo ale pripomína mi KUKA :D.. od kuka do kuka.. :D.. okej tak porieste Facebook a ked nei tak vecer pořešim.. papa zatim

katuskapd
19. feb 2010

avanka mne osobne sa viac paci tato, ale zas ja nie som na kriklave 😅

http://www.kompot.sk/e-shop/tasky-a-puzdra/bubb...

a zabudli ste na ivako,

buchta dakujem za vsvetlenie, uz teraz chapem 😀 😀 som fakt zvedava ci to bude fungovat. 😅

krinolina
19. feb 2010

baby tak napiste mi IP ale radsej dajte mailovu adresu lebo mi dovoli pridat len ludi co mam v priateloch aelbo potom pozvat ludi cez e-mail 😀

nikoletkaa
19. feb 2010

hmmm no nic slecny, nebola som tu dlho,ale pacilo sa mi tu medzi vami,,,ak som o niejakej sutazi vedela tak som ju tu dala, ak nie tak to len preto ze ste ma predbehli, ak ide o sutazenie nic som nevyhrala takze moja pritomnost vas tu neohrozovala v sutaziach, je len na vas ak ma pozvete aj do sukromnej skupiny 😢

avanka
19. feb 2010

Buchta dik
Katuska, rozmyslala som najprv nad tou, ale tu by som nemala k comu skombinovat 😅 tak som si tu retro nakoniec objednala, ak nebude dobra, darujem 😀