Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

wighy
29. sep 2009

pavluska mas to 😉

avanka
29. sep 2009

Sabi, islo, mas hlas....

tie darceky na kucharke su pekne, uz rozmyslam nad Vianocami 😀

mikalove
29. sep 2009

aj ja to pre rodinu 😉 ,ešte mi zostalo 400 bodov,idem rychlo objednať kym to nezmenia

mikalove
29. sep 2009

objednala som si ešte sadu misiek

mikalove
29. sep 2009

ivako tebe už z tej kucharky prišlo? je to pekné a kvalitné?? ako na obrázku,aby to nebol nejaký ofajč

titkovamiriam
29. sep 2009

Caute vidim ze ste rozkucharkovane 😀 ,mne dnes dosla vyhra za krizovku tak po praci idem po peniazky a casopis mi neprisiel,neriesim co uz 🙂 aj ja som si uz doobjednala lebo vidim zacina to byt divocina 😀 a maggi spi aj pri mne a este nema balicek za 1000 a uz mam cez 2000 a na 1000 uz cakaju dalsi traja u nas 😀 -fakt darceky pod stromcek 😀

dalve
29. sep 2009

dakujem za mail

wighy
29. sep 2009

baby a ako ste objednavali z kucharky??cez kontaktny formular??????

tin007
29. sep 2009

ahojte, ak vam nebudem prekazat, tak by som sa k vam obcas pridala. niektore z linkov, ktore pridavate, sutazim uz davno, niektore su nove. skusim pridavat aj ja, napr. http://sphere.cz/index.php?action=10101&BLOCK_N...

danullinnka
29. sep 2009

holky,prosím,zahlasovali byste i nám???

http://www.kindercokolada.cz/cz/soutezni-galeri...

aksulvap
29. sep 2009

wighy 14.27 - ďakujem krásne 🙂

monyka81
29. sep 2009

chcem sa opytat kedy zacnu bodovat recepty na kucharke dakujem

sabicka
29. sep 2009

Baby, mne z kucharky poslali tie darceky ale v subore rar. Nejde mi to otvorit.Neviete to niektora poslat v inom subore? Velmi dakujem
annalevicka@gmail.com

lienulenka
29. sep 2009

betka14 bloček zatial nepýtali,ale horko ťažko som ho našla,som bola v tom,že som ho vyhodila,ale tá teta bola tiež z toho nejaká mimo,veľa mi tých info nedala,ale hovorila,že budú posielať darčeky poštou alebo kuriérom.Ju len poverili mi zavolať,že som vyhrala hlavnú výhru,ale zdá sa mi to nejaké celé čudné,tak preto to beriem s veeeelikánskou rezervou 😝 Inak dnes receptáre maggi s výrobkami 4krát a žltý lístok Maggi za 1000.Zajta skočím pre to,lebo chodí zastupujúca poštárka a tej sa Maggi balíky nechcú vláčiť 😠 Zlatá naša stará teta poštárka.... 😉

ttina23
29. sep 2009

vcera mi pisali z neckermanu,ze mi kurier prinesie ten kozmeticky stolik,tak aspon nieco

aksulvap
29. sep 2009

Mala som dnes v schránke " Elegantný náhrdelník z pravých riečnych perál" - za obaly zo Syrokrému 🙂 Poslali to len obyčajne v bublinkovej obálke, tak sa čudujem, že to vôbec prišlo...

monyka81
29. sep 2009

sabicka poslala som to

ivako
29. sep 2009

mikalove-to z kucharky-ta sada 4 misiek je celkom fajn

aksulvap-aký je ten nahrdelnik?

titkovamiriam
29. sep 2009

Ahojte som doma 😀

titkovamiriam
29. sep 2009

v rebeke je cerealna tycinka 😀

renettka
29. sep 2009

Stani,keď si objednával z kuchárky,kedy ti prišiel e mail?

titkovamiriam
29. sep 2009

ren ak ti mozem aj ja odpovedat do hodiny 😀

renettka
29. sep 2009

mne zatiaľ neodpovedali.Objednávala si to cez kontakt? toto mi napísali Dobrý deň,

Na Váš e-mail odpovieme najneskôr do 24 hodín.
Ďakujeme za Vašu priazeň a nové podnety, ktoré prispejú ku
skvalitneniu našich stránok.

claudee
29. sep 2009

ja už dlhooo nič 😖 ani rimmel mi vôbec nedáva točiť 😠 ani pre ten balíček od oriflamu som nebola, lebo som to nestihla 😒 neviem, kedy sa tam dostanem...alebo to skúsim v nitre vybrať, v centre oriflamu..
aaale inak pekný deň mám 🙂

titkovamiriam
29. sep 2009

ja som na rimely tocila ruletu 20b 😅
ren asi ako casto su tam,lebo raz sa mi ozvali az za dva dni a cez vikend bola okamzita komunikacia 😀

renettka
29. sep 2009

no uvidíme ďakujem Miriam