Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

cencula
29. okt 2012

baby ja som tak mimo, ale kupujete darčeky pod stromček cez internet?ktoré stránky máte odsledované aj cenovo, aj z pohladu spolahlivosti? 🙂 dakujem

stanushqa
29. okt 2012

@cencula ja zvyknem cez mimibazar.sk alebo mimiaukcie.sk daju sa tam kupit za dobre ceny niektore veci 😉

stanushqa
29. okt 2012

no konečne aj mne dorazilo LEGO duplo zachranny vrtulník 🙂
k tomu poukaz na zlavu 20% ktory nevyuzijjem a preto keby mal niekto zaujem darujem ho 😉

alexandra33
29. okt 2012

@stanushqa
ten poukaz na zlavu to je do akeho obchodu, lebo ja planujem este kupit malemu lego na vianoce 🙂

vera1132
29. okt 2012

http://www.itesco.sk/uploads/files/Baby_kupony.pdf Kto chodí do BA Tesca na Zlaté piesky dna 31 bude akcia v detskom sortimente koláčik + kavička zadarmo -20% na všetko. 🙂

martinkatinka
29. okt 2012

@vera1132 teraz som to tu šla dávať, s tým tescom 😀

vera1132
29. okt 2012

@martinkatinka predbehla som 🙂 xixi sorry 🙂

slavka11
29. okt 2012

dievcatka poprosim o hlasky http://www.facebook.com/#!/SpanielskeOlivy/app_... dakujem

danielaj
29. okt 2012

@martinka17
@alexandra33 baby ja som našla tiež Tristan Tzara a malo sa podľa toho, čo píšu napísa´t iba meno alebo priezvisko, tak ja som dala iba priezvisko, hádam to bude dobre 😉

martinkatinka
29. okt 2012

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3630227...
označiť sa na foto a dať like na ich stránku, teda v opačnom poradí, aby to šlo 😀

rossio
29. okt 2012

fuha baby tak rano mi volal kurier ze ma premna baliček, priniesol mi veci co som si objednala z fa za bodiky vybrala som si zabky (inac som bola milo prekvapena ze fa, aj ked su to len vernostne slusby posiela zasielky kurierom) a teraz mi postar priniesol daršie 4 baliky, prišla mi milka, a aj vzorky z biodermi....jupiii sa tesim ako mala :D

markot1
29. okt 2012

baby chcem sa spytat ci na takych portaloch ako mamaaja... sutazite bez registracie, alebo ste zaregistrovane. Nevidim tam ziadne podmienky pouzivania, tak neviem.

venita
29. okt 2012

zda sa mi, alebo sa na buene daju zase kupovat cokoladky?

markot1
29. okt 2012

@venita ja tammam napisane, ze su vypredane

stanushqa
29. okt 2012

@alexandra33 alltoys či ako sa to píše nemám to momentálne pri sebe🙂 ale dá sa len na lego duplo využiť ked chceš odfotim tí a pošlem ako to vyzerá🙂

venita
29. okt 2012

@markot1 hej, ale je tam aj moznost kupenia si. a ked som na to klikla, tak normalne ma to dalo, ze sa da.

benca
29. okt 2012

ahoj rossio chcem sa ta spytat, aky si zvolila postup pri tom fa, ja som tam raz poslala blok a nic som nedostala, dakujem, teraz cakam schwarzkop dva mesiace v cudu a nic

zuzaneckaa
29. okt 2012

@cencula ano ja kupujem aj cez net, aktualne som kupila dve velke krabicel lego duplo zo stránky MALL.sk , teraz len do konca mesiaca do 31.10. sú tam akcie na lego duplo + doprava zdarma pri legu v cene 30€... + následne po objednávke som ešte aj lego duplo vyhrala... takže budú legové vianoce ;)
alebo podľa toho čo chceš kúpiť?

zuzaneckaa
29. okt 2012

@stanushqa no vidíš že si sa dočkala ;) tak pekne polietajte ;))

bluen
29. okt 2012

ten schwarzkopf by aj mna zaujimal, že kedy už dojde.. tiež čakám cca 2 mesiace... mohlo by čím skor..🙂

rossio
29. okt 2012

@benca ahoj tak to fa, som posielala blocky, a asi tak po 8 dnoch mi prisiel mail ze my priratali body, a tak som si vybrala ze co som chcela a objednala a balicek prisiel tiez do 8 dnoch
a schwarzkopf ja cakam uz viac ako 2 mesiace.... pisala som tam mail a 23.10 teda pred 6 dňami, my odpisali ze už balia darčeky a že pridu čoskoro tak ešte počkam a uvidim

slavka11
29. okt 2012

http://www.facebook.com/SpanielskeOlivy/app_289... prosim o Olivovo cuketovu hlasovanie.

p.s. INAK GRATULKA VSETKYM SIKULKAM CO STE POVYHRAVALI LEN TAK DALEJ NECH SA DARI

stina
29. okt 2012

jeee potvrdili mi bonduelle tašku 🙂 a hurááááá na nákupy 🙂

chrenkovae
29. okt 2012

lego duplo suťaž denne vyhra je jeden?Neviem sa dostať do podmienok tak ani neviem aky je čas ani nič.Poprosim o info dakujem