Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

labus
1. nov 2012

@stina blahoželám k výhre

labus
1. nov 2012

@angelheart wauuuuuu to sa povie parádna výhra GRATULUJEMMMMMMMMMMMMMMM 🙂 🙂 🙂

danielaj
2. nov 2012

@samulsonka výhry z letného buena ešte neprišli, ale na buene kočky z ČR písali niektoré, že už im prišli, tak mi tu na SK si asi ešte počkáme 😒

martinkatinka
2. nov 2012

@stina pozerala som výsledky na tom nestlé baby klube... tak úprimne som sklamaná aj ja, že nie si ani medzi tými troma ☹

janulka54
2. nov 2012

baby ktoré ste hrali bueno aj minule, oplatí sa pokračovať v zbieraní bodíkov, keď už som zobrala čokoládky? Ďakujem 🙂

martinka17
2. nov 2012

@janulka54 ja som v každom kole hrala Ďalej, raz sa mi podarila najdrahšia cena, ale to vtedy dopĺňali, takže ich bolo viacej a stále som mala 2 ceny...ale teraz to nevidím ružovo, lebo tých cien je každé kolo menej a menej a súťaže skôr nehodnotia ako hodnotia 😝

janulka54
2. nov 2012

@martinka17 veď práve... a tak nezaberie to toľko času tak budem pokračovať a uvidím.. ďakujem 🙂

martinka17
2. nov 2012

@stina blahoželám a hlasovacie nehrám. S fotkou sme sa raz dostali do maminy, to som poslala prvá a predposledný krát. Ale nemám 100000 známych, čo by hlasovali. Takže ani nehrám hlasovačky, škoda námahy 😖 😀

martinka17
2. nov 2012

@samulsonka mne neprišlo tiež nič, ale tiež som čítala, že už posielali češkám 😉
@slavka11 presne tak, pozri si stránku....ale popravde, už to nie je to, čo to bývalo 😝

martinkatinka
2. nov 2012

https://www.facebook.com/milujem.peugeot/app_33... poprosíme hlas pre nášho tatina, ĎAKUJEME

martinkatinka
2. nov 2012

som zabudla, že je to Radko, svadobná fotka s malým dieťatom, prezývka Rýchla spojka

zuzaneckaa
2. nov 2012

@martinkatinka máš to tam ;)

stina
2. nov 2012

@martinkatinka zahlasovaneeeeee 🙂)))

alexandra33
2. nov 2012

@martinka17
presne tak mati, je to uplne zbytocne take sutaze hrat, vid moja nedavna skusenost s appleforom ☹ ☹ ☹

rossio
2. nov 2012

baby ked robite tie zdieľačky, tak si aj kontrolujete ukočene súťaže? Lebo mne sa už stalo, že oni vyhercom neoznamuju ale vyhercovia sa musia prihlasit sami

martinkatinka
2. nov 2012

@rossio ja mám kamošku, s ktorou keď náhodou zistíme, že jedna z nás vyhrala, tak sa označíme v komentári.... ale zase čo som dva krát vyhrala, poslali mi správu

martinkatinka
2. nov 2012

Vankúšik s macíkom už má svojho majiteľa ... poteší sa pani Katarína Lalíková Chamulová
BLAHOŽELÁME ...
(poprosím pani Katku aby nám na info@slimacik.sk poslala svoju adresu)
halo, výherkyňa, možno je aj tu medzi nami!

alexandra33
2. nov 2012

@martinkatinka
no ja nekontrolujem a nikto z kamosiek to bud nehra alebo vyhercov nesleduje, minule som to zacala kontrolovat ale na niektorych som vyhercu nevedela najst 😖

jadi
2. nov 2012

@macka1402 @danielaj Ja idem posielat kody prvykrat (zaregistr.uz som), takze idem nalepit tie väcsie a budem cakat......