Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ela2710
3. nov 2012

@danielaj ja som uz detom na Vianoce objednala, mala som 15 eurovu poukazku z Online Klubu, tak som vzala z Martinusu spievankovo 3 a knizky s motívom Vianoc 🙂

danielaj
3. nov 2012

@ela2710 super, tak bude ma´t malý pekný darček 😉 ja som Spievankovo objednala priamo cez ich stránku, už by mi malo prísť 😉

miriiama
3. nov 2012

@vera1132 ono to pride do najblizsieho oriflamu a odtialta budu kontaktovat ze si vyhrala 🙂

cencula
3. nov 2012

robím onlinepanel- spolahlivý, preseba - spolahlivé a ostatné nepoznám

martinkatinka
3. nov 2012

@rossio ja robím online panel, ivyskumy, tns, casi.sk, marketagent.... zbieram si bodíky na odmeny a potom si objednám, čo sa mi hodí.

martinkatinka
3. nov 2012

@cencula preseba nepoznám....ale pozriem o čo ide 😀

alexandra33
3. nov 2012

@rossio
my-map.eu su tiez spolahlivy. tak som ziskala poukazka do hej.sk a objednala si zehlicku, takze tiez fajn, ak by si chcela do my-map a zaroven tym mi aj pomoct ozvi sa mi do ip 🙂

beatrixe
3. nov 2012

@stina Ani mne ta stranka nefunguje a inak aj woman ide tak pomaly, ze uz na to nemam nervy ☹

moname
3. nov 2012

@danielaj ja som len prvý krát a môj cieľ bol Eva som dakedy kupovala ako puberťáčka kvôli vzorkám 🙂

tosijo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cencula
3. nov 2012

martinkatinka - to je prosebe.cz

tikivikiniki
3. nov 2012

Baby vedel by mi niekto pomôcť s PayPal-om? Je tu vela tipov na vyplňovanie dotazníkov ktoré vyplácajú len na PayPal,ale ja som z toho úplný analfabet.Potrebovala by som poradiť ako sa registrovať,ako v ňom pracovať,či sú tam nejaké poplatky a podobne. Keby bol niekto taký ochotný a mal na mňa čas a trpezlivosť,prosím pomôžte. Ďakujem!!!

zuzaneckaa
3. nov 2012

@tosijo zahlasované ;)

zuzaneckaa
3. nov 2012

@stanushqa zahlasované ;)

stina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stina
3. nov 2012

@tosijo máš to tam 🙂 zahlasovanéééééééééé

zuzaneckaa
3. nov 2012

@stina zahlasované ;) + vyzerajú veľmi chutne... dala by som si xiix

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stina
3. nov 2012

@zuzaneckaa si vítaná 🙂

vierockas
3. nov 2012

kto hrate hlasovacie sutaze?

danielaj
4. nov 2012

@rossio robím my-map - spoľahlivý, som tam asi rok a mala som tam skoro 50 euro a teraz na jeseň som si brala poukážku do Hej.sk a kúpila som si tú sušičku ovocia, takže doporučujem, odtiaĺ mi chodia tuším aj najčastejšie dotazníky a to robím hádam aj 10 dotazníkových firiem a online panel som ešte len krátko, tak neviem, ostatné nepoznám 😉

slavka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cencula
4. nov 2012

ja som na my-map vyplnila registračné údaje a nič mi neprišlo, aký je další postup?

martinkatinka
4. nov 2012

@alexandra33 ako sa na to zaregistrujem, myslím to my-map, možem aj cez teba, nabehnú ti nejaké bodíky za to? Ak sa dá, možeme aj takto..