Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slavka11
8. dec 2012

@vera1132 no videla som ze bude mat Mikulas v kauflande dnes akciu ale zial manzel je v praci a nemala som sa tam ako dostat. Tak sa maly aspon potesil

vera1132
8. dec 2012

tak len tak preventivne som pozrela priatelovu mailovú schránku a čo som tam našla, z imperatora mail že sme vyhrali termosku 🙂 juhuuu, po dlllhom čase sa niečo podarilo vyhrať 🙂

benca
8. dec 2012

v teta drogerii za nakup 2 ks zubnej pasty colgate desiatovy box, pri kupe toaletneho papieru kleenex plysova hracka psik, pozri letak teta na nete

moname
8. dec 2012

Som mala strach či nebude účet za usb klúč a mne ani neprišiel ☹ ,výskumy dotazník ešte stále nič ☹ ,gfk tiež nič a že štvrťročne ☹ ešte že mi v piatok prišli od walmark tescoma darčekové poukážky a už som dnes aj objednala darček 🙂 - a ešte dnes som mala aj čas vypĺňať súťaže tak ktovie?

markot1
8. dec 2012

http://www.spokojenec.cz/mojeid-specialni-regis... - necitala som podmienky, tak treba ich pozriet

alexandra33
8. dec 2012

Baby tu hru na webnovinach hrate tak , ze sa preklikavate celym webom,kazdy clanok ? 😒

alexandra33
9. dec 2012

Babenky uplne som zabudla na hru bupi ake boli dalsie slova mam len prve styri, please poradte, dnes vlastne uz vcera som nic nestihala 🙂

markot1
9. dec 2012

@alexandra33 5- ti, 6 - vlásky

vera1132
9. dec 2012

ako to je s NIveou adventom, kedy zverejnia alebo kde su vyhercovia?

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka54
9. dec 2012

mne dnes znovu nejde adventny na Kauflande, asi tam majú nejakú chybu 😒

zhalickova
9. dec 2012

@alexandra33 vždycky kliknu na tady tento odkaz a je to nahoře jako první http://www.webnoviny.sk/sutaze/

majina1974
9. dec 2012

ahojte no ako ste dopadli s platbou s Pay Passom?Ja momentálne kozmetiky aj drogérie mám dost a v Dráčiku v Trnave mi ju nezobrali na platenie,že nemajú s nimi urobenú zmluvu,takže smola.

martinkatinka
9. dec 2012

@majina1974 my sme platili dnes v bille a bez problémov, pozri si na ich stránke ten lokátor, tam majú presne vypísané kde to platí, aj podla mesta... potom by sa v obchode nemali vyhovárat, ak sú v tom lokátore.

martinkatinka
9. dec 2012

www.darcekyvuliciach.sk začína sa dnes nové kolo o15:00, čiže teraz

stanushqa
9. dec 2012

na webnovinach ste niekto dnes uz nasli ten barner??

stanushqa
9. dec 2012

uz mam 🙂

markot1
9. dec 2012

@stanushqa ekonomika

vera1132
9. dec 2012

vyplnili ste to niektorá a došlo USB ??? či blbosť? http://www.spokojenec.cz/mojeid-specialni-regis...

markot1
9. dec 2012

dnes sa mi zadarilo na jacobs kalendari. Sice na mamu, ale aj tak mi to da 😀

slavka11
9. dec 2012

@janulka54 ja som to skusala rano a neslo to a kedze to neslo ani vcera tak som im pisala ale odpoved pride mozno tak v stredu. A dufam, ze ked budu pisat vitazov tak budu mena aj za tieto dni ked to predpokladam nikomu nejde alebo sa mylim?

zdevar001
9. dec 2012

@slavka11 mne to pred chvíľou išlo - ale najprv generujem ten kód, skúste to tak

markot1
9. dec 2012

@slavka11 mne to vcera tiez neislo, ale dnes bez problemov

markot1
9. dec 2012

bupi na dnes ,,Šampónom"

angelheart
9. dec 2012

Kaufland mi zatiaľ šiel každý deň...