Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

rossio
18. dec 2012

dnes mi kurier konečne priniesol lego :D tak to stihol, akurát ta akcia- zľava 20% , ktorá je na priloženej kartičke už dávno skončila

stina
18. dec 2012

Je prave mi pisali, ze som vyhrala na babatko rodinka sutaz s yol 🙂 mam vyvybrat niektory z ich vyrobkov ako cenu 🙂)))

labus
18. dec 2012

@stina super blahoželám 😉

martinkatinka
18. dec 2012

@stina waw, super!
Tuším sa mi tento týžden darí, vyhrali sme balíček hello kity, podarujem to neterke pod stromček, ked to stihne dojsť... a viem kto mi priniesol šťastie @stina, tuším je to tvojom dobrosrdečnosťou!

alexandra33
18. dec 2012

@martinkatinka
dakujem ti, nejak som mala zlu naladu posledne dva dni, tak som ani na nete nebola, a pozeram ze mi vela uslo, musim rychlo dnes vsetko dobehnut 🙂

alexandra33
18. dec 2012

babu bupi uz bolo posledne slovo, ci az zajtra bude ?

stina
18. dec 2012

@martinkatinka si zlatá 🙂 a blahoželám k výhre 🙂

martinkatinka
18. dec 2012

@stina no nakoniec to urobím inak, pošlem to kamoškinej dcére, lebo mali teraz trošku horšie obdobie, tak hádam sa poteší

martinkatinka
18. dec 2012

@alexandra33 ešte majú byt dve slová

stina
18. dec 2012

@martinkatinka pekne gesto .-) určite bude mať radosť. mie je nad tie šťastné svetielka v očiach detičiek

labus
18. dec 2012

no pozerám že je obdobie hojnosti každý den pribudaju nejake výhry paráda všetkým blahoželám a držím palce aj nám ostatným 😉
my sme práve vyzdobili stromček a tak sa vytešujem aspon z toho....nejak ma poštárka obchádza posledne dni 😀 😀 😀

slavka11
19. dec 2012

dievcatka viete mi prosim poradit dnesnu kombinaciu na LIDL kalendari? Podla mna tam ma byt farba cervena, zlta, modra ale neviem na akej pozicii lebo podla toho co mi vyhadzuje tie riesenia som z toho jelen

p.s. a inak dakujem tej dobrej dusicke co sem dala odkaz na imperator podarilo sa mi vyhrat PLOSKACKU takze velke DAKUJEM

slavka11
19. dec 2012

@tosijo budes sa na nom vozit so syncekom alebo mu to nechajte odlozene do 15tich a bude mat super darcek

slavka11
19. dec 2012
labus
19. dec 2012

@slavka11 imperátor vôbewc netuším čo je za sutaž... 😀 😀 😀 ale Slávka blahoželám bude na zohrievanie dakde na kopci 😀 😀 😀 😀

labus
19. dec 2012

http://www.matica.sk/vianocna-sutaz.phtml?id5=1...
skuste mne sa nejak nechce hladat odpovede 😀 😀 😀

slavka11
19. dec 2012

@labus Dakujem Ingridka snad tu ploskacku poslu aj naplnenu. A inak ta imperator funguje iba na FB. Ak si registrovana tak si klikni na http://apps.facebook.com/imperator/?fb_source=s... potom pokracuj dalej a vyber prichut. No a ked kliknes na prichut tak ti vyhodi okno kde napises svoj mail a odosles to no a uz iba cakas. Da sa sutazit este tento a buduci tyzden. Vela stastia

martinkatinka
19. dec 2012

@slavka11
@labus -ked bude malý spať, pozriem odpovede na tu MS a hodím to sem
myslím, že ten Imperator funguje aj na adrese novaprichut.sk, bez facebooku, bol tu link na to
Inak kočky dobré ránko, my sme hore od 4:45, pretože turbo má skvelý deň a veľa roboty.... ideme zas dnes spolu upratovat, respektíve ja upratujem a on za mnou rrozhadzuje 😀

labus
19. dec 2012

@slavka11 Slávka dakujem už som sa zapojila 😀 😀

labus
19. dec 2012

@martinkatinka si zlatušik... dakujem a pozdravujem turbo 😀 😀 😀 joj toto už dávno nezažívam moji su už velký... ale živo si na to spomínam 😀 😀 😀

martinkatinka
19. dec 2012

No tak baby, háda,m to bude správne: Matica slovenská - odpovede
1. Amália, manželka Francisciho
2. Štefan Moyzes
3. Ľudovír Štúr