Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

dalve
8. jan 2010

mne dnes ten set do kupela z pps, ci pss

krinolina
8. jan 2010

baby ak chcete kuka spravila som dalsi blog aj ked sutazit nemozem, http://www.rimmel.sk/mujblog/krinolina/1/ a dakujem skusku mamv utorok dve a v piatok jednu takze ja sa taham ucit a v sobotu 16-ho zavitam opat medzi vas , dufam teda🙂)

branko882005
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krinolina
8. jan 2010

dalve gratulujem set do kupela by som bralaa

mikalove
8. jan 2010

baby blahoželám 😉

mne dnes rimmel - špirála, dve ceruzky na oči, púder a peňaženka a dvd

tinesa
8. jan 2010

super , ze ti uz prisiel rimmel,mozno aj mne uz kkonecne, este som nebola pozriet schranku

cencula
8. jan 2010

ahojte baby v novom roku kamaráka mi poslal meil na www.casi.sk vyplnanie dotaznikvo akou formou len chcete, peniaze vyplacaju do 15 dna v mesiaci, za dotaznik 3eurá - závisí od dotazníka, mozete uviest, ze dotazniky chcete vyplnat formou diskusneho rozhovoru viacerych ludi alebo na zaklade telefonickeho dohovoru, to je ale platene ovela viac. kto ma zaujem nech sa zaregistruje budem rada, ked uvediete moje ID 9606/na konci dotaznika/ neviem sa nikde docitat či mám z toho nejaké body, ale pre istotu, budem rada. vsetkým výhercom gratulujem majte sa pekne a pekne súťažte pa

babula90
8. jan 2010

ahojte, ja som požiadal o vzorky ako ste mi poradili na tie mlieka a nič mi neprišlo, ani mi nik neodpísal, Miriam, za kolko to chodí? tuším HAMI, lebo vyskúšať by sa nám zislo, chcem ju odstavit a ma alergiu na krav.mlieko ☹

babula90
8. jan 2010

požiadala 😀
krinolina, fantastické, zaslúžila si si to!!!! Super! 😉

ajinka19
8. jan 2010

babula,podla toho kolko mesiacov si napisala,ze ma akoze tvoja dcera.oni tusim posielaju od 6.mesiacov,do 10.mesiacov.a trvalo im to dlhsie

titkovamiriam
8. jan 2010

hami tusim do 5 dni,najdlhsie chodilo nestle no neviem ci este davaju ten maxi pakel veci co posielali 🙂 no a este chodili krabice sunaru,sunarky...treba skusit napisat alebo sa opytat v lekarnach ked mate niakeho dobreho lekarnika ty maju kopec vzoriek-samozrejme ako na slovensku pre znamych.

inak dnes nic

babula90
8. jan 2010

ajinka, deťom sa odporúča UM do 3 rokov, napísalal som pravdu, tak nepošlú?
tak mám napísať ešte niekde inde?

ajinka19
8. jan 2010

babula tak to ti neposlu.tam trebalo napisat ze ma dieta maximalne 10 mesiacov tusim.Ved sa zaregistruj nanovo,na manžela napriklad tu http://www.hami.sk/sk/hami-klub/ a napis tam datum dietata taky,aby z toho vyslo ze ma 6 mesiacov.
este skus potom napisat o sunar,len uz si nepamatam kde ssa to pisalo,skusim pohladat

ivako
8. jan 2010

http://www.hero.cz/kontakt/560/

nebol sunar na tejto stranke?

ajinka19
8. jan 2010

ano,ivako to je tusim ten sunar.skus im napisat,ze mas babatko a ze by si chcela vyskusat ich mliecko,ci by ti nemohli zaslat na vyskusanie.Oni dali aj na vyber viem,ze sunar,aj caj granulovany.posielali celu krabicu

avanka
8. jan 2010

Babula, ale Sunar ti poslu len od 6. mesiaca a ten pre tvoju Leu nie je velmi vhodny
ona by mala mat od 24. mesiaca a ten na vyber nedavaju, tak si vyber nieco ine....davali kasu, caj malinovy granulovany a sunar

claudee
8. jan 2010

ahojte, neviete náhodou, čo môže byť problém, keď mi za nič na svete nechce tlačiť tlačiareň, hoci tam mám čisto novú farbu? ☹ je to HP..

sabicka
8. jan 2010

Ahojte. Idem vas rychlo precitat.
Akosi mam malo casu 😒

Snad nejake recepty pridam, inak ziadna vyhra, zatial

sabicka
8. jan 2010

z hero sa oplati. my mame caj. sme taki cajikovy. tak sme vyuzili 😉

ivako
8. jan 2010

claudee mala som ten isty problem s tlačiarnou-jednoducho prestala tlačit,aj som dala nove farby a aj tak nešla,tak som kupila novu 😒

ivako
8. jan 2010

a tiež to bola HP

claudee
8. jan 2010

ja ju mám len tri roky, a žeby už bola v háji? 🙄 skúsim ju preinštalovať... 😔

boldy
8. jan 2010

claude mozes mat trosku farbu zaschnutu na tej casti kadial to prudi... treba to len precisti a malo by ist

smisova
8. jan 2010

pekný den všetkým a výhercom gratulka 😉

u nás už prší tak trošku posúťažím

http://www.film-osobnosti.cz/soutez/

babula90
8. jan 2010

avanka, ja som im písala a nik mi nedal nič na výber 😢 malá nechce UM, pomaly ju chcem odstaviť, nech poslu, ved zarabaju na tom doslaka. chceme vyskusat ine, sunar mi nechcela... cicik je cicik 😀

baby, poradte, kolko ma asi hodnotu ta spirala, co sme vyhrali vo Fann??? vdaka.