Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

susanap
15. dec 2009

kocky a prisli Vam uz hodinky z JOJO? Lebo mne nie 😒

babula90
15. dec 2009

ani mne jojo ešte nie

ivako
15. dec 2009

Výhercovia Veľkej novembrovej súťaže
Všetky ceny venoval internetový portál www.MateToDoma.sk. Súťaž sa konala v dňoch od 11. novembra do 10. decembra 2009.

1. - 5. CENA
Produkty z ponuky internetového portálu www.MateToDoma.sk

Výherca 1: Mária Havlátová, Košice
Výherca 2: Vladka Májková, Veľký Meder
Výherca 3: Dagmar Hujáková, Malacky
Výherca 4: Jozef Hrádek, Bratislava
Výherca 5: Andrea Weinwurmová, Prešov

lienulenka
15. dec 2009

Ahojte,mne dnes pošte nič,ale mail z Valetolu,pýtali adresu pre zaslanie týždennej ceny aroma visačky 😀 Stani a ty dnes nič?Nejaké podozrivé 😀 😀 😀

krinolina
15. dec 2009

ja dnes srdiecko z cholesterolu a 4 Acka do indexu :DDD

avanka
15. dec 2009

Krinolina tak tie A su na nezaplatenie......gratulujem....

Ja dnes tiez ten balicek z Hami za vyplnenie dotaznika..bolo tam susienky Safari, Frutapura, 1 velka vyziva jablka s piskotami a masova velikanska...

a inak som vyhrala len chorobu, aj Luky aj ja mame vysoke teploty 😒 😒

ivako
15. dec 2009

http://www.spotrebitele.info/sos/soutez.php

komu sa chce nech pohlada odpovede 😉

titkovamiriam
15. dec 2009

Krasne rano zelam,

Dakujeme za recept na vianocnu rybiu polievku babicky Marie, ktory sme sa rozhodli odmenit! Prosim poslite nam na tento mail adresu, na ktoru mozeme poslat knihu Vianocne pecenie. Pekny den zelam

Broňa Horváthová
Lifestyle Editor Wanda.sk

sa tesiiim 🙂

babula90
15. dec 2009

Miriam, gratulka, mojej kamoške zase dnes uverejnili v NČ pre ženy tiež recept na rybiu polievku 😀

saisa1
15. dec 2009

kocky, ako je to vlastne s tou rimmel ruletou, mne dnes dalo tocit uz druhykrat, to sa ako moze v utorok viackrat, alebo ako to vlastne je? ja tomu prestavam rozumiet...

babula90
15. dec 2009

len raz myslím v daný den

krinolina
15. dec 2009

saisa1 to si asi tocila naskor tu utorokovu kde mozes vytocit len body co si ju ty sam a zapnem ked kliknes na nu hore a to druhe zrejme bola ta darcekova co sa nahodne zjavi ked sa prihlasis alebo mozno obe ta dracekova aj mne sa uz stalo ze mi dalo aj 2x za den tocit 🙂

avanka dakujem tesim sa z nich 😀 mal ma aj doskusat na dva predmety ale potom si to rozmyslel a prilepsil

dindi22
15. dec 2009

Aj ja točím každý týždeň vždy 2x. Raz okolo piatku a raz v utorok. A dnes som točila dokonca 3x🙂)) Prirátalo mi to všetky body, tak neviem, či je to chyba alebo....?

titkovamiriam
15. dec 2009

orin som mala doma ich zastupcu uz som tu o tom pisala,spravil nam magnoterapiu dal kupony a oleje na varenie,lebo o tie som sa zaujimala ... a samozrejme chcel predavat no chapal ked som odmietla

titkovamiriam
15. dec 2009

jaj a kucharka mi potvrdila uz snad po 100 raz moje darceky 😅 😅 😅 😅

titkovamiriam
15. dec 2009

dik za doplnenie chvilky to mi uslo vylustene som mala 🙂 kupovala som 6,10 cestou do prace 😀

titkovamiriam
15. dec 2009

dopisujem ako vas citam na nadoma mam aj ja tu lyzicku tak dnes vyherny den 😀 😀 inak postou nic len oriflame a v nom zasa darceky aj pre mna -mali by byt pre milana na skole mi spravil objednavku za 200 eur tak siel na intrak kesovat a 50 percent zo zarobku je jeho 😀

babula90
15. dec 2009

miriam, ja čítam, že ide na intrák sexovať 😀 😀

matima100
15. dec 2009

miriam,mne hovorila ta pani z orionu,ze mi daju aj nejaku vyhru welnes ci co.. 😅 , a vraj dokopy tam mam 3 vyhry 😕

a.oni
15. dec 2009

ahojte, vyhrala som na acidku dámsku bundu 🙂
Miriam - dkk.sk - internetová súťaž, si tam 🙂

babula90
15. dec 2009

Miriam, máš dnes šťasie 🙂 , aoni- su dnes na acidku ešte výhry??

tin007
15. dec 2009

ahojte, co ste dali na dodane? ja tam ten nakup na splatky nevidim, zeby som bola slepa? 😀

tin007
15. dec 2009
titkovamiriam
15. dec 2009

cooooo?

a.oni
15. dec 2009

na acidku pred pol hodinou boli ešte 2 výhry

titkovamiriam
15. dec 2009

a.oni diiik fakt potesi ked uz tie knizky kupujem inak teraz co mam popolusku s magnetkami ide pod stromcek 😀 no vidim super den no asi nic z toho nepride do vianoc no budeme sa tesit po nich 😀

aj sexovat chodi na intrak no az ked vyberie peniaze 😀 😀 😀