Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
25. nov 2009

bio sme riešili par stran do zadu.link dala ivako

micifuzik
25. nov 2009

Ahojte, poradíte mi o čo ide na Rimmel v rulete a ako sa k nej môžem dostať aj ja?
ďakujem
🙂

sammy
25. nov 2009

Dnes mi volali, ze som vyhrala 2 listky na Backstreet Boys 😵 Inak som sa tam aj tak chystala, tak listky niekomu strelim lacnejsie a budem mat tym padom aj ja zlavu na ten moj 🙂

sammy
25. nov 2009

A Katkam vsetko naj!

smisova
25. nov 2009

na to biocare som našla toto: http://biocare.sk/zdrava_vyziva/profil_firmy_bi...
je tam že pre aku firmu distribuujú, takže by to mal byť aj výrobca...aspon si myslím 😕

mikalove
25. nov 2009

ivako,kde si? 😕

ivako
25. nov 2009

tu som mikalove,od vcera som sa až teraz sem dostala,ale len na chvilu,snad vecer bude viac času

http://www.schutidotoho.cz/sladkosti/soutez/

aj pre sr

ivako
25. nov 2009

katkam všetko naj 🙂

dnes mi doslo Cd 🙂

ajinka19
25. nov 2009

lienka ty si zase vyhrala DaG??na syna...mna z toho juchne asi...z toho,ze mna nikde nevyzrebuju,tebe gratulujem 😅
no ano,mne vcera prislo maggi,drevena doska s naradim,SUPER

renettka
25. nov 2009

mne dnes voňavá pohľadnica a katalóg Quelle 🙂

glumdolf
25. nov 2009

tak mne dnes iba sviečka z dobrého medu a voňavá pohľadnica

mikalove
25. nov 2009

idem robiť bryndzové halušky,kym malá spí,čaute večer

betka14
25. nov 2009

ajinka na DG ani mna nevyžrebovali a dala som tam celú rodinu 😢
inak ani neviem dokedy žrebujú či máme ešte šancu

a.oni
25. nov 2009

práve mi prišiel mail, že som vyhrala botasky od Baťu!

betka14
25. nov 2009

Začiatok akcie je dňa 2. 11. 2009 a ukončenie 30. 11. 2009
DG ešte mame šancu

renettka
25. nov 2009

a.oni super blahoželám 🙂

cimlik
25. nov 2009

Moc moc prosím o bodíky pro naši básničku na www.lipanek.cz . Básnička lLpánkova svačinka, autor londra. Všem předem děkuji 🙂

tlstik
25. nov 2009

baby neviete o čo sa včera suťažilo v dennej súťaži na wande? sestra vyhrala a neviem čo 😀

tlstik
25. nov 2009

cimlik maš 3 body

cimlik
25. nov 2009

tlstik, moc díky 🙂 . Kdyby se vám některé ještě podařilo někoho zaregistrovat, byla bych vám moc vděčná. Soutěž končí v neděli 😉 . Děkuji všem, oplatím v hlasování.

katuskapd
25. nov 2009

tlstik mikalove davala stranku na wande ze co sa ktory den vyhrava, tak skus pozriet par stran dozadu, alebo prehladaj wandu.
Akurat som pozerala Heru, na slovensku je este k dispozicii 5000 doz, v cechach uz ani jedna 😕

a oni super gratulujem 😉

katuskapd
25. nov 2009

a bude maggi za 1000 dnes mi schvalili 1 recept co mi chybal 😀

dada1212
25. nov 2009

Mne Maggi ešte neprišlo, čakám za 50 a za 3000bodov, dúfam, že tento týždeň to dôjde, hlavne by som potrebovala Maggi výrobky, lebo minulý mesiac mi neprišiel žiadny balík a zásoby sa minuli 😀
Prišiel mi balík od Rimmelu, bol tam priesvitný lak, make-up,a dvojfázová špirála a malá peňaženka, takže som celkom rada, že prišlo práve to, lebo všetko sú to veci čo využijem, lebo napríklad také očné tiene alebo farebný lak by som nevyužila 🙂

cimlik
25. nov 2009

katuskapd - s tou herou v ČR je to divné. Já jsem posílala kódy 16. 11., ten den tam bylo ještě přes 3000 dóz. Ve středu už dózy nebyly, takže já ani mamka žádnou nedostaneme.

tlstik
25. nov 2009

ten link na wande som pozerala, ale nie je to tam. Preto som sa pýtala, či si niekto nepamätá 🙂

dada1212
25. nov 2009

čo je ta súťaž s icq o tie vaky na Wande, tam odpoved neviete?
Lebo ja nemám ICQ a ani si ho nechcem nainštalovať, lebo díky neustálym aktualizáciam Visty nemám na počítači skoro žiadne voľné miesto a ide mi dosť pomaly, nechcem ho spomaliť ešte viac 😠

tlstik
25. nov 2009

mikalove uz to mam, ďakujem ,je to kulma 😀 bude mať pod stromček

katuskapd
25. nov 2009

cimlik a skusala si si pozriet ci predsa len nedostanes, tam zadas meno a vyhodi ti ci dostanes alebo nie.

tlstik a to si vyhrala ty na sestrino meno? to je dobre vymyslene, este aj darcek z toho urobis 😀 😀 😀

tlstik
25. nov 2009

katuskapd ano, tak som jej volala že jej pride darček pod stromček 😀 😀 😀