Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slamienka
7. feb 2011

Ahojte babenky, chcela by som sa opytat, ci sa niektora z vas nezapojila do decembrovej ankety a nevyhrala zensenovy pripravok 0,5l , 2 kupony po 10eur na ich pripravky a 2 masaze nejakym magnetickym pristrojom. Dnes mi volali, ze som to vyhrali a chceli prist ku mne domov, neviem, ci to nie je nejaka blbost......... Vobec si tu anketu ani nepamatam......

martinka17
7. feb 2011

@slamienka to je blbosť podľa mňa 😠 . To budú chcieť robiť prezentáciu...ja som tak minule vyhrala masážnu vaničku na nohy, som to odmietla🙂

eny1
7. feb 2011

@martinka17 no spolu sme písali 🙂 🙂 , na hadanky a mesto už pripísali, ale ide to pomaly...denne mi asi tak 58 hodí, viac nie....možno boli krátke, možno to kontrolujú...neviem
@sb_27 bolo to http://www.granko.eu/ dole e-shop.....ale niekto tu spomínal, že už od septembra je to tam vycapené...tak asi zaspali 🙂

rajo3
7. feb 2011

@eny1 To granko je staré, resp. majú to tam vycapené už aspoň rok a pol, aj termíny upravovali aspoň 2 krát, moc od toho nečakaj.

rajo3
7. feb 2011

Na buene je nový test, ešte som nerobila, takže odpovede neviem.

gabka75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
7. feb 2011

@rajo3 pozri stranu skôr aj ja aj Eny sme dali odpovede na 25 bodov🙂

martinka17
7. feb 2011

@eny1 prečo len58? Veď príspevok na pavlač-50, príspevok za oponu -50, typ na vílet-5 a potom ešte 3 za príspevky, to je 108....ja mám skoro 1000 bodov vďaka tomu a testom 😉 a hádankám.-)

eny1
7. feb 2011

@martinka17 no veď za to jedno my nepriráta, presne sedí 50 bodov mi chýba...tak začnem pozerať lepšie

martinka17
7. feb 2011

@eny1 ja tam chodím 3 krát denne ako blbec už stále kontrolujem body, lebo komentáre nepriráta hneď, až po pár hodinách povolí 😠

eny1
7. feb 2011

@martinka17 je možné , že mi ich prirátali dnes naraz spolu s mestom , ale už budem sledovať...super,maš 1000 ...ja polku ☹ ...

martinka17
7. feb 2011

@eny1 tak zatiaľ to beží 7 dní, po 100 bodov, 2 testy a 2 hádanky...to má podľa mňa dosť ľudí 😀 Ale aj tak ma lákajú len tie čokoládky, lebo taška aj keď je termo, tak je drahá, tričko je škaredé🙂

angelheart
7. feb 2011

@eny1 - ak napíšeš veľmi krátky príspevok na Pavlač alebo Poradnu, pripočíta Ti len bod. Ak napíšeš dlhší príspevok, problém alebo čo, tak Ti pripočíta 50. Každý deň. Príspevky za komentáre by mali byť raz za 24 hodín - max. 3 body.

angelheart
7. feb 2011

@martinka17 dík za tú Niveu, ešte uvidím, tak L by mi malo byť dobré, ale rozmýšľam aj nad podložkou na cvičenie, lebo tá by sa mi tu zišla 🙂 Dokonca som ju uviedla v dotazníku, že by to mohli dať ako darček 😀 ale vlastne aj funkčné termo tričko som tam napísala 😀 Takže teraz som spokojnejšia s darčekmi ako minule.
S buenom sme na tom asi všetci rovnako. Snažím sa nazbierať na tyčinky, zatiaľ mám 1000 bodov, ale to majú asi všetci 🙄 Snáď sa nám to podarí.

martinka17
7. feb 2011

@angelheart to s tým tričkom som brala, lebo toto stojí v obchode okolo 15 EUR, neviem, koľko stojí podložka, tak neporadím. ale je fakt super🙂
a čokoládky chcem, dúfam, že stihnem, ešte minimálne 2 týždne, možno aj 3, tak dúfam, že stihnem, mňam🙂

labus
8. feb 2011

je utorok točí sa rimmel 🙂 ja že 50 bodov 😀 😀

martinka17
8. feb 2011

@labus dííík

novinka plánovaná na Bueno
Vážené dámy, zvýšili jsme Vám počet bodovaných komentářů na 10 denně! Reagujeme tak na Vaše žádosti.

Abychom však zamezili soutěžícím, kteří obtěžují ostatní "prázdnými" komentáři, navrhujeme, že bychom ke každému komentáři přidali možnost nahlásit takového soutěžícího administrátorům. V případě více stížností na chování takového uživatele mu bude administrátorem odebráno 100 bodů, v případě že ani toto nebude dostatečné, bude jeho účet zablokován. Jste pro tuto možnost?

zuzka2010
8. feb 2011

@martinka17 super🙂

martinka17
8. feb 2011

@zuzka2010 a je aj nový akční úkol, napíš dlhý komentár, možno dajú body navyše.-)