Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

labus
28. aug 2011

@angelheart wau tak tiež si toho supoer za 2 mes.stihla superrrrrrr blahoželám ...len tak dalej

angelheart
28. aug 2011

@labus ďakujem
A neviem, či ešte niekto čakáte darček z nadoma - ak áno, tak správa odo mňa - 1.3. som objednávala kozmetický balíček - neprišiel 😠
15.3, som objednávala dve chňapky - prišli asi pred tromi dňami, tak aspoň niečo 😝

angelheart
28. aug 2011

http://www.vitalia.cz/clanky/nejvetsi-kuchynsky...

česká stránka, ale výhry prídu aj na Slovensko - raz som tam vyhrala 😉

angelheart
28. aug 2011

@labus teraz ma napadlo o kanvicu na čaj sa súťažilo na vareche - pozri tam, či si nevyhrala. Bola to kanvica Melior 😉

belova.r
28. aug 2011

kocky chcem sa spytat, riesili ste niekedy feminu cz, vernostny program, kde som posielala testy ku kozmetikam, nazbierala som body a poslala, maju poslat kozmetiku, doslo vam z toho niekedy nieco

belova.r
28. aug 2011

riesite niekto fazole podobna stranka, podla mna absolutna hlupost

belova.r
28. aug 2011

vernostne programy tento a lambi

angelheart
28. aug 2011

@belova.r v tomto neporadím, mňa nebaví na nejakej stránke tráviť neviem akú dlhú dobu a potom za milión bodov čakať nejaký darček ... 😖 Bola som len na nadoma, tam to celkom šlo, stačilo raz denne otvoriť a zatvoriť stránku 😀 Dali sa zbierať body aj za recepty alebo čo, ale to som nerobila. Radšej mám súťaže, alebo potom kluby - Nivea, Harmony, Emco a pod.
Stránky na internete vznikajú, zanikajú, menia pravidlá, ťažko sa v tom orientujem a hlavne nemám toľko času

belova.r
28. aug 2011

diky angelheart ja som na tej stranke malo pracujem sviatky a vikendy som pracovne vytazena na maximum, takze vsetko tak narychlo, len napisem tam dve recenzky a to je vsetko, tiez mam rada niveu a pod, uz dva roky sutazim s modrym konom a nic az teraz jedna kozmetika, nemam stastie v hre

angelheart
28. aug 2011

Ak ste v Nivea klube - na stránke majú hlasovanie o podobu diára na ďalší rok - je to o ceny ... ale teda tie diáre...nič moc ... ☹ Neviem, načo tam cpú ľudí, dvojice ... nepáči sa mi to 😖

nicky655
28. aug 2011

@angelheart pod cim to tam je prosim ta,nemozem to najst?co uz osm slepa nadobro? 😀

angelheart
28. aug 2011

@nicky655 prihlas sa na nivea.sk/klub a vľavo je súťaž

michsme
28. aug 2011

http://www.skittling.cz/home
nasla som to az dnes, ale da sa este nahrat, my sme dnes aj nahrali aj poslali.
Za zverejnene video je box 14 cukrikov skittles

silvia.t
28. aug 2011

Ahojte baby ja organizujem jednu súťaž,ide o fotenie ,ak by ste mali záujem... http://www.facebook.com/photo.php?fbid=15765907...

vera1132
29. aug 2011

baby, ešte vam nechodia vyúčtovania z TESCA????

slavka11
29. aug 2011

@vera1132 nam uz doslo este minuly tyzden

slavka11
29. aug 2011

http://www.femina.cz/souteze.html aj pre SR a je tam aj vernostny program kde sa zbieraju body a za ne su rozne ceny nieco na styl chytrazena.cz

miriiama
29. aug 2011

@vera1132 nam prislo v sobotu

vera1132
29. aug 2011

@slavka11
@miriiama no super, tak už začínajú chodiť, padne to vhod :D dakujem

adulikka
29. aug 2011

mne prišlo vyučtovanie z tesca v sobotu ,mala som zatiaľ najviac 6 € ...už sa aj minuli 🙂

kitkat44
29. aug 2011

aj nam uz prislo z tesca vyuctovanie minuly tyzden...a mimochodom baby zbierate este niektora koralky z napojov vinea? mam ich do bludu a je mi luto vyhodit ich....a neviete o nejakej takej sutazi "na istotu" nieco ako boli tie spiraly pre prvych 1000 registrovanych a tak? 🙂

chrenkovae
29. aug 2011

@kitkat44 ake su to koraly ak sa môžem spitať dakujem

kitkat44
29. aug 2011

@chrenkovae su to koralky z vinei co sa zbierali a mam ich vela a aj sa mi niektore opakuju par krat..myslim ze mi nieco aj chyba no neskusala som ich navliekat....

chrenkovae
29. aug 2011

@kitkat44 neviem ôbec ake sa zbierali nemala som prehlad ale dakujem 😀

kitkat44
29. aug 2011

@chrenkovae skus google obrazky 🙂 je ich tam vela aby si mala predstavu ako to vôbec vyzeralo 🙂

chrenkovae
29. aug 2011

@kitkat44 dakujem idem kuk

chrenkovae
29. aug 2011

@kitkat44 pekne su 🙂

michsme
29. aug 2011

ahojte, vcera som tu pridala link na ten skittles, podarilo sa nam vcera nahrat aj video, aj poslat a dnes nam prislo, ze ho akceptuju a zverejnili ho, takze sme ziskali ten box skittles cukrikov - 14 kusov, v obchode jeden balik stoji 0,45 eur, takze celkom fajn. AK mate ako nahrat, oplati sa, do konca augusta

A dnes som este aj zistila, ze sme vyhrali na plusprevas balicek cerealii, tesim sa 🙂