Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

sisska
1. jún 2010

mne dnes z Hami vzorka príkrmu, Sašenka si pochutí 🙂

cora20
1. jún 2010

mne dnes prisla Sunarka 😉

alana1111
1. jún 2010

gratulejem aj ja inak ten sunar posielaju teraz iba bez trojuholniku tak ak ste si ho objednaji musite ešte čakať. 🙂

ajulienka81
1. jún 2010

baby, ale to ma prist sunarka KASA, ci nie? spolu s tym trojuholnikom... ale mne prisiel normalny 600 g sunar a to netusim odkial, lebo je to bez akehokolvek spievodneho listu. A inak ja som bola na ceskom zozname, co tiez nechapem... A ako je to s tou premiovou zasielkou, kde bola ta osemsmerovka? komu to posielali?

leena24
1. jún 2010
titkovamiriam
1. jún 2010

dakujem 😀 ,sunar nedorazil ale mam na poste hami a to teda neviem ako zasa na mna dosli 😀

lucie.krajcarova
1. jún 2010

jéé to máte zajímavé, že vám chodí balíčky a nevíte od koho 🙂 mě by to taky nevadilo 😀

katika187
1. jún 2010

No mne predvcerom whiskas celkom som sa potesila ze taky vleky balicek .... potom zajtra idem psolat znovu tych 20 obalov kinder ...aby sme uz mali druhe tie shrekove usi tak sa tesime :}

titkovamiriam
1. jún 2010

mne hami chodi tak 4 krat do roka vzdy ten zakladny balicek 🙂 a ked chodi whiskas tak ten cakam aj ja aj pedigree,a katika ty mas uz usi jedny doma som myslela ze to posielaju az po skonceni

petka1982
1. jún 2010

mne whiskas balíček prišiel už pred mesiacom 😉 dnes prišli vzorky Lepicolu,škoda,že už im skončila akcia ☹

katika187
1. jún 2010

miriam : no jeden balicek uz mam ano poslali mi ho neviem pride to v takej fialovej skatuluje je to velky blaicek a tri male pochutky pre male maciatko a este taqky ako keby dennicek o zazname maciatka ......no a pedigree je tiez musim to ist pozriet :D tak zatial pa

katika187
1. jún 2010

jaj pockaj miriam ja som sa pomilila myslela som ze ....hovoris ze whiskas balicek mas uz doma ... a ty isp isala ze shreka usi uz mas doma ... takp repac pomilila som sa ... no dobre hovoris posielaju az po skonceni sutaze teda aj ja si myslim ale akoze uz amm tie jedny uz som raz poslala 20 obalov ... tak sme sa trochu skomolili ale myslim ze je to uz naporiadku :D 🙂

ppk
1. jún 2010

ahoj holky jste moc hodne ze nam hlasujete.kdo jeste chce 5* pro maleho tak muze zde

http://www.hracky-fisher-price.cz/soutez/fotoga...

kdo hlasoval tak moc dekujeme

ajulienka81
2. jún 2010

Ahojte, aj u vas je stale tak hnusne? uz sa tesim, ked sa konecne vycasi. takto sa ani von neda ist, len doma sediet...

http://www.babinet.cz/clanek-7281-vyhrajte-prac...