Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
2. mar 2011

@ajulienka81 popravde som dosť zvedavá, ako to nakoniec vyriešia. Babám tie bodíky prajem, ja by som tiež objednala darčeky okamžite, len ja ich nemám ☹

babatko88
2. mar 2011

baby, mne dalo o 300bodov viac, myslíte, že ich môžem minúť na darčeky??? idem skúsiť, aspoň jeden, či niečo príde, alebo v tom majú väčší chaos ako predtým 😠

slavka11
2. mar 2011

dievcatka a ako dlho ste registrovane na nadoma? Lebo ja som tam uz vyse 6 rokov tak ma este napadla jedna vec, kedze niektore maju viac a niektore nie, ci to nie je nejak zavisle od poctu rokov kolko ste registrovane. Ak by to totiz bola chyba asi by ju mal kazdy a nie jedna mame viac bodov ina nie.

ajulienka81
2. mar 2011

@martinka17 uz som si ta aj dala medzi kamosov, mohla som?😉

babatko88
2. mar 2011

@slavka11 aj to môže byť, ja som tam už asi 3roky

no a nevyberiem nič :( už mi to nechce načítať

slavka11
2. mar 2011

@babatko88 nezufaj a skusaj viackrat pocas dna. Oni to stale este nemaju ukoncene s tou renovaciou stranky.

p.s. a ozaj ako ste dopadli s macikovym menom mate ho alebo to este neukoncili. Nehladala som to ale len tak ma to zaujima.

martinka17
2. mar 2011

@ajulienka81 jasné, už aj potvrdené 😀

martinka17
2. mar 2011

@babatko88 mne to ťahá aj 10 minút 😝

slavka11
2. mar 2011

Ja tak pozeram na svoj profil na nadoma.cz a pod svojimi osob. udajmi a clenskym cislom je ze "stav" a vedla toho cislo 4 to neviete co chce byt?

babatko88
2. mar 2011

@slavka11 no, skúšam 😎 ...ešte neviem, malo to skončiť v pondelok a ešte stále to beží ☹ uvidíme, kedy to konečne stopnú

@martinka17 mne asi 15min. a keď si dám prihlásiť, tak dalších 10, shop mi ešte nenačítalo 😀 na porazenie, ale písala som kamoške, tá mala ževraj nejakých 100b a teraz má rovnako ako ja... to čo je ako??? nechápem 😝 a už aj objednala ten hrnček, lebo nič sa jej tam nepáči 😅 inak mohli by tie darčeky doplniť a obmeniť 😉

babatko88
2. mar 2011

@slavka11 ja to tam mám tiež 😎

ajulienka81
2. mar 2011

@martinka17 😵

martinka17
2. mar 2011

@babatko88 darčeky sú fakt smutné 😎

martinka17
2. mar 2011

ináč som tam nadoma.cz mrkla diskusiu k novej stránke...dosť drsné niektoré príspevky.A shop majú ropredaný, som zvedavá čo s tým spravia 😀

ajulienka81
2. mar 2011

Baby, mate niektora tu nakupnu tasku tmavu z nadoma? ja by som ju asi objednala, len neviem, ci sa oplati.

slavka11
2. mar 2011

@ajulienka81 ja ju sice nemam ale pozri si jej rozmery ak sa ti zda ze su ok tak si myslim, ze ti vydrzi aj tazsie nakupy podla mna vyzera byt pevna a mimo toho odlahcis trosku ziv. prostrediu ked nebudes bravat z obchodu jednorazovky

martinka17
2. mar 2011

@ajulienka81 a tú žltú z moliklubu nemáš? mne príde cca rovnaká objemovo 😉 a ajkvalitou

ajulienka81
2. mar 2011

@slavka11 ano, vyzera byt celkom pevna. no uvidim

ajulienka81
2. mar 2011

@martinka17 mam ju...ved ja tych tasiek mam, ale som ako maniak🙂 a neviem, co ine si mam odtial objedant. uz aj na tu solnicku som pozerala, lebo na nu este body mam, ale tiez ju nepotrebujem...len uz chcem tie body minut.

martinka17
2. mar 2011

@ajulienka81 ja by som asi už teraz počkala, čo dajú nové, lebo tam toho veľa neostala.Ja mám len 250 bodov, ja nemám fakt čo zobrať 😀

ajulienka81
2. mar 2011

@martinka17 myslis, ze budu davat nieco nove? ved to co dali teraz a je uz fuc, savali akoze nove...tak ja pochybujem. ale asi pockam.

martinka17
2. mar 2011

@ajulienka81 ja nemám na výber 😀 😀 😀

sasenka12
2. mar 2011

@ajulienka81 ja ju mam je dost velka,vacsia ako z moliklubu.Som s nou spokojna

lubcax
2. mar 2011

@sasenka12 co to mas za moliklub?

martinka17
2. mar 2011

@lubcax http://www.moliklub.sk/ sme sa sem hlásili, rozdávali vtedy veľmi šikovné tašky na nákup, ale také menšie akurát na plece, niečo ako plážová taška, ja som veeeľmi spokojná, je fakt pevná a šikovná 😀

@sasenka12 ma napadlo, nepodobá sa potom na tú tašku, čo dával Schwarzkopf k lakom na vlasy pred časom, taká veľká ružová? 😀

@ajulienka81 aj ja som totiž tak trošku maniak na tašky, už mám toľko, to nevravím o vakoch 😅

lubcax
2. mar 2011

Dakujem vam,kde sa da registrovat na vernostne programy,sutaže ma moc nebavia,tam nic nie je iste.