Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

dad25
20. mar 2011

@martinka17 to je pravda. a tiež je to blbe keď stale iny čas, veď nebudem koli tomu vkuse sedieť pri pc aby som to vystihla 😠 možno sa raz zadari 😒

martinka17
20. mar 2011

@dad25 asi tak, kto by tu celý deň sedel a to sledoval 😝 😀 😀

babatko88
20. mar 2011

no baby, tak ja si zajtra tú námahu dám, okrem asi troch hodín, čo musím odísť to budem každú chvíľu sledovať, som zvedavá, či to tam dávajú každý deň, lebo o tom veľmi pochybujem

dad25
20. mar 2011

@martinka17 asi tak. možno raz budeme mať šťastie.alebo to poriešia inak pretože ľudia sa budu sťažovať, veď včera čo som čitala tak už sa tam sťažovali , že takym sposobom stratia ľudi. skus si prečitať ešte diskusie SHOP*

martinka17
20. mar 2011

@dad25 večer iste mrknem, teraz pozerám Lampáreň 😀 😀

ajulienka81
20. mar 2011

Baby, na nadoma pisali, ze tie darceky tam dali hned rano a uz doobeda boli prec. ja som vystihla akurat ten fit diar, to bolo tak na obed.

dad25
20. mar 2011

tak zajtra sa tam mrknem hneď ako vstanem

dad25
20. mar 2011

@ajulienka81 a za koľko bol ten fit diar? ďakujem 🙂

ajulienka81
20. mar 2011

@dad25 myslim, ze 400

martinka17
20. mar 2011

JOJO má novú súťaž, len ma rovno prihlási, neviem dať link 😉

angelheart
20. mar 2011

nadoma - mne pribudli nejaké body, mala som takmer raz toľko, ako som mala pôvodne a hneď som si objednala kozmetický balíček. Mail mi prišiel, aj sa mi odrátali body, tak snáď príde. Keď nie, budem sa sťažovať 😠
Body mi ešte nejaké ostali, ale nie je to zas také, že by som okamžite niečo chcela, mám okolo 370, takže počkám. Snáď sa situácia časom znormalizuje. Lebo striehnuť na nejaký darček ma teda fakt nebaví 😒

martinka17
20. mar 2011

@angelheart presne o to ide, dali niektorým body, ktoré nemali a teraz nie su darčeky, mne to príde nefér, ja nemám ani bod navyše ☹

angelheart
20. mar 2011

@martinka17 Tie body každý mal, ale ... zlúčili dve bodovania. Jedno bolo hviezdičkové /limit 35 bodov za mesiac/ a druhé bodovanie bolo na tie "řády" - to bolo bez limitu. A oni toto neviem, či zlúčili, alebo brali to, kde bolo viac bodov, ja som to až tak nesledovala. Aj mne sa stalo, že som mala za mesiac viac bodov ako 35, ale čo z toho, keď sa do hviezdičiek nerátali ... stačilo pridať dva recepty, každý deň sa prihlásiť a bola som nad limitom. No a tie body boli uložené v tých řádoch - po pravde, nikdy som nechápala, načo mi je ten rád zlatý, strieborný...bolo to k ničomu. To, čo urobili, bolo síce čudné, ale stalo sa. Zvláštne je, že nerátali s tým, že si všetci objednajú darčeky. To predsa museli čakať, niekomu pribudlo aj tisíc bodov...sami si zavarili a nevedia, ako z toho von.

martinka17
21. mar 2011

@angelheart aha, preto niektoré ta tie isté body objednali v minulosti aj teraz darček, ale aspoň chápem čo sa stalo 😠 😀 😀 😀
ináč mi chýba 17 bodov na tričko, ma kleneeeeeeee 😅

ajulienka81
21. mar 2011

@martinka17 dobre rano, vidim, ze si si privstala 😉

martinka17
21. mar 2011

@ajulienka81 ani nie-vstávame o 6, ale dnes malý spal do 6.45 Len som spala celú noc, o 5 sme kojili, tak som sa táááák dobre vyspala, až som sa čudovala 😀 😀 😀 😀

ajulienka81
21. mar 2011

@martinka17 tak to ano, aj mna vzdy potesi, ked kojim az nad ranom, ale to sa stava velmi zriedka ☹
bola som pozriet na nadoma, ale darceky nepridali...

martinka17
21. mar 2011

@ajulienka81 jajaj, malý ma viac ako 2 roky, a vstávame aj 2-3 krát za noc, toto bola taká výnimka 😀

slavka11
21. mar 2011

FIGARO dievcatka, ktore ste sa zapojili do posielania na figaro darceky tak sa da vyhra overit. Ja som si prave overila ze nasmu Martinkovi pribudne do hraciek maskot vlcik tak sa z toho tesiiiim jupiiiiii
akurat neviem co s tolkymi cokoladami 😀

tikivikiniki
21. mar 2011

A vyhrali sme maskota! Ďakujem vám! Ste super!

slavka11
21. mar 2011

@tikivikiniki tiez gratulujem a podla toho co pisu na stranke tak do 21 dni by to mali expedovat tak som zvedava

slavka11
21. mar 2011

nove sutaze na www.babinet.cz a na www.chytrazena.cz

ankan
21. mar 2011

Baby to nadoma ide fakt dolu vodou, Ja som vystihla len tie Rama boxy ale dať za to 400 bodov sa mi zdalo veľa no aj napriek tomu rýchlo zmizli. Ja pozerám každé ráno a nikdy žiadne darčeky. Tak neviem kedy ich tam akože dávajú!!!
@martinka17 skús im napísať prečo niektorý majú tisíce bobov a tebe nepridali ani jeden. Možnosa odpvede niekedy dočkáš o čom pochybujem, lebo aj v minulosti som im musela písať viackrát, keď mi nechcelo zobrať recept.. Napr. som dala Prášok do pečiva 1ks- nezobralo zmenila som na gramy a tiež nie a tak mi to robilo pri viacerých ingredienciách až po 3 alebo 4 mailoch mi odpovedali a zrazu mi to išlo!!!

slavka11
21. mar 2011

@ankan v tom nadoma sa mi to tiez velmi nepaci. K tym bodom ja sa domnievam ze znasobili body podla toho ako dlho si registrovana na ich stranke cim dlhsie tym viac bodov dali. A tie boxy no 400 bodov by som za to nedala ani keby co bolo a mimo toho ich davali v obchodoch ked si si kupila 2x Ramu a mozno este v Tescu na Zlatych pieskoch v BA ich maju a zadara bez kupy ramy, lebo my sme tam boli tak 3 tyzdne dozadu a mali tam toho strasne mnozstva nahadzane v kosoch. A po dalsie ten box je tak malicky ze sa do neho ledva vlezie polka krajicka chleba a mozno nejaka mini tycinka. A ak im chcete pisat tak skuste na stranke unilever.cz tam som niekde nasla kontakt tak skor pisat im ako na kontakt nadomacky lebo odtial sa mi skor ozvali

cencula
21. mar 2011

a na tie figaro treba len čokolády?

babatko88
21. mar 2011

ahojte, mne dalo točiť rimmel, tesne vedľa 😠 ako vždy 😀
na buene to už nedoženiem nijako, takže tiež nič a ani nikde inde, ja nemám šťasite 😒

ale ak by sa našiel niekto ochotný, kto by mi mohol dať hlas na FB, tak mi prosím napíšte IP, aby ma zase nezrušili 😎 ďakujem

ankan
21. mar 2011

@slavka11 nebudem sa tým zaťažovať, veď už majú nové pravidlá zverejnenia receptov. Za takýchto podmienok si môžu tie body nechať. Doteraz to bola super stránka, ale veľmi sa zhoršili. Stačí si prečítať nadpisy diskusii na ich stránke a hneď je jasné kam to vedie. Prosím ťa nevykaj mi strašne zle sa to číta 😀.
Tie boxíky som videla na ich stránke a podľa rozmerov sa čudujem kto si ich objednal...

@babatko88 bohužiaľ pravidlá sa zmenili treba si ich prečítať. Už nemôžeš dávať link na hlasovanie...

titkovamiriam
21. mar 2011

tiež som z nadoma sklamana sice objednavku mi potvrdili no stranka je desna a mam problem preklikavat strany ide to strasne pomali tak ani nikam neprispievam ☹ boxov mam uz doma kopec vseliakych tak to nic.Inak vcera som nakupovala v metre a mali tam kopec reklamnych akcii-až ma zarazilo že v nedelu-dostala som dve vzorky samponov timotei a vzorku instantnej kavy