Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

adulikka
23. mar 2011

dnes mi prišla výhra špirála ,čo raz bola súťaž v jednote...za nákup šampónu palette

časopise báječná slovenka vzorka zubnej pasty

beaas
23. mar 2011

ahoj,toci sa rimmel...

martinka17
23. mar 2011

@beaas mne zase nedalo 😝

martinka17
23. mar 2011

@adulikka blahoželám, mi jednotu nemáme 😲 😖

slavka11
23. mar 2011

novy casopis Apetit za cenu necele 2€ casopis a diar na zaznacovanie receptov s rozlisovacom a v praktickej modernej zene su goralky s navliekacim materialom rozne farby (seda, cervena, ruzova, bezova)

majina1974
23. mar 2011

srdečne blahoželám kočkám k výhram,aspon niekto sa doma potešil.Ja mám tiež obrovsku radost,ked niečo príde,no škoda že je to vacsinou len pri garantovanych vyhrach.ahojte,užite si darčeky.

titkovamiriam
23. mar 2011

@danulka2
tie vzorky boli fajn to si pamatam no viem že potom to zrusili a muselo sa tuším platit
http://www.kozimleko.eu/ no skus,ale je to pre CR

d198815
23. mar 2011

toci sa rimmel

ela2710
23. mar 2011

@d198815 mne sa netoci nikdy, ja mam taku smolu 😠

martinka17
23. mar 2011

@d198815 ani mne nedalo zase točiť.-(

monnr
24. mar 2011

ahojte, chcem sa spítať ktore cislo z učtenky lidlu mám poslat na tu sutaž? dakujem za pomoc 🙂

slavka11
24. mar 2011

@slamienka no ja som ju ziskala automaticky lebo mi tam uverejnia receptik a este som registrovala manzela a jemu ju tiez zaslu. Takze mame dve 🙂 jedna poputuje ako darcek

slavka11
24. mar 2011

figaro sutaz vcera nam dorazil domov maskotik je milucky presne ako na obrazku

michsme
24. mar 2011

@monnr musis poslat cele cislo bez medzier a lomitok hned zlava - vratane datumu

michsme
24. mar 2011

inak gratulujem ku kucharkam, aj mne sa jedna usla 🙂

adulikka
24. mar 2011

monr ja som posielala číslo účtenky z Lidla ,celkom to dolu .

ja som písala aj na ich adresu ,tak mi hneď aj na druhý deň odpovedali ,ale tam ,že bez toho dátumu ,že to treba

ajulienka81
24. mar 2011

baby, v tom lidli treba aj datum, dnes som nasla letak a na nom je vzor...hlavne, ze som vcera posielala sms a na stranke som sa nedocitala, co z toho treba napisat, tak som poslala sms ale iba s cislom bez datumu 😖

michsme
24. mar 2011

ja som kvoli lidlu pisala na ich adresu a oni mi poslali vzor aj s datumom

adulikka
24. mar 2011

opravujem sa ,poslali mi vzor s dátumom ,ale bez času ...myslím tu učtenku z lidla

ajulienka81
24. mar 2011

@michsme ano, aj s datumom...ma napalili, poslem to este raz a vyradia ma zo zrebovania uplne, ze som poslala 2x ten isty blok 😀

angelheart
24. mar 2011

Ďakujem dobrej duši, ktorá sem dala súťaž s Figarom, inak by som sa o nej dozvedela asi neskoro. Už som medzi výhercami, vybrala som nakoniec maskota 😀 Našťastie som mala odložené obaly z bonboniér a čokolád (už ani neviem, prečo vlastne...asi bola kedysi súťaž a nestihla som nazbierať všetko), takže som dokúpila len asi 4 čokolády a bolo to. 😅

majina1974
24. mar 2011

@angelheart som rada,že som ti pomohla,ja som tam dala príspevok o figaro sutaži,aj ja už doma mám maskota.ahoj.Som rada,že niekto v tejto sutaži vyhral,aj ja som sa vdaka tejto stránke už dozvedela v minulosti o sutaži Milka,kde som vyhrala,tak som aj ja rada.ahojte.Teším sa na dalšie sutaže,dufam,že už skoro nejaká bude.

titkovamiriam
24. mar 2011

tak aj mi už mame maskota 🙂

mimara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
24. mar 2011

ste niekto v somat clube?funguje to aj v SR