Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ajulienka81
6. apr 2011

@ajulienka81 posledna je neaktualna

laulau
6. apr 2011

@slavka11 dakujem pekne, pisala som a mam problem s prehliadacom, presla som na modzillu, tam to bezi bez problemov. diky moc

dada1212
6. apr 2011

neviem či to tu bolo http://www.got2b.sk/slovak/index.html
zároveň sa chcem aj opýtať, či niektorá nemáte doma nevyužívanú easy sim kartu, môže byť aj bez kreditu, len nech na nej bol kredit nabíjaný naposledy pred deviatimi mesiacmi alebo skôr, teda aby vydržala ešte aspoň 3 mesiace bez nabíjania.
ak áno, tak by som ju od vás za nejakú symbolickú cenu kúpila. 🙂

angelheart
6. apr 2011

@adulikka - perfektná výhra, gratulujem 😅

@dad25 - ďakujem za vysvetlenie...už som si to pozrela, hokej som ja teda nevyhrala, ale nevadí 😝

kitkat44
6. apr 2011

ahojte kocky tak dnes som sa konecne nasla na figaro 🙂 mozem fandit v tom tricku aj ked je velke 😀 budem ako strasidlo uz sa tesim, a neskôr ako pyzamko 😀 😀 no a este mi dnes prisli vzorky Jari do umyvacky riadu 🙂 taketo "blbosti" riadne zdvihnu naladu 😀

ajulienka81
6. apr 2011

@kitkat44 aspon nieco, mna aj vzorka potesi, aj ked vacsinou ich ani nevyuzijem...ale tu jar som tusim aj ja objednavala, tak zajtra ju cakam 😀

dad25
6. apr 2011

@angelheart niet začo.

dad25
6. apr 2011

ahojte tak dnes mi prišiel ten hokej , už sme ho aj stihli hrať 🙂 a tiež mi prišli vzorky jari do umyvačky .

kitkat44
6. apr 2011

@ajulienka81 ved prave ze ani my ich väcsinou nevyuzijeme ale tak neobjednaj ked je to zadarmo 😀

slavka11
6. apr 2011

www.posta.sk
dole v pravom rohu je sutaz spravna odpoved je tretia

dad25
7. apr 2011

ahojte skušali ste sa registrovať do toho got2b ak ano kde? nemožem to najsť na stranke.ďakujem

dada1212
7. apr 2011

@dad25 treba kliknúť na získaj vzorku zdarma, potom sa ti objaví formulár 🙂

dada1212
7. apr 2011

http://www.sk.o2.com/pre-vas/e-shop/programy-o2...
karta je zadarmo a pribaľujú k nej malý reklamný darček, mne raz prišla magnetka a raz šnúrka na mobil.