Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
22. apr 2012

na tic tac stranke naplnili eshop mozno ziskat velke balicky tic tacov

benca
22. apr 2012

kocky objednali ste si uz niekto z fa zone a doslo vam to, ja ano a nic nedoslo, ja som len sietku na pradlo, ani to nepotrebujem, lebo mam, len som chcela vyskusat, ci to funguje, poslala som kody aj odpisali, ale moc sa k tomu nevedeli vyjadrit, asi su nejaka pochybna firma nie

benca
22. apr 2012

teda nie kody, poslala som bloky

benca
22. apr 2012

kocky nechodite na fazole.cz tam sa tiez vymienaju body, ale ta stranka je nejak od veci vobec sa tam neviem orientovat

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanidlo
23. apr 2012

http://www.ziveslovensko.sk/mapujeme-slovensko/...

súťaž o víkend v Thermalparku Dunajská Streda

monnr
23. apr 2012

Našiel by sa niekto, kto kupuje kazdý den Nový čas a nepotrebuje kupóny k teraz prebiehajúcej súťaži?

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavka11
23. apr 2012

www.hravevarenie.sk Dievcatka podarilo sa Vam niektorej trafit aj lepsie ceny napr. nejake kuch. roboty apod. lebo mne vzdy ponukne tak max. misky, alebo korenicky, pripadne podlozky pod hrniec, ci noziky, casopis Apetit a pod. proste take mini vyhry
uz somz skusala aj hned v pondelok v novy tyzden skoro rano nejak o pol jednej a rovnako som dopadla. Neviem podla coho urcuje kategoriu

benca
23. apr 2012

rexona.sk sutaz nakupy s kamaratkou v milane

benca
23. apr 2012

azet karta plati uz aj v jednote coop zlava 1 percento

petka1982
23. apr 2012

@slavka11 mne to dalo na výber tiež vždy len tie malé výhry 😖

bluen
23. apr 2012

@benca ja som tiež na fazole.cz ale maš pravdu, je to tam strašne neprehladne.. nezorganizovane

kvojtanikova
24. apr 2012

@slavka11 aj mne nuka len mensie vyhry, ale ked som zadavala stredu, stvrtok, ponuklo mi len 2 na vyber a vcera az 4 😀 A druha vec, uz 3x som vyhrala a stale mi nic neprislo, ani v tom zozname vyhercov sa neviem najst - vy ste sa tam nasli?

benca
24. apr 2012

caute kocky sa vytesujem prislo mi mliecko dermacol cleansing na testovanie, dost to trvalo ale doslo, neviete mi povedat dedra neposiela vzorky

benca
24. apr 2012

na omladnut.sk od dnes nove vyrobky na testovanie

benca
24. apr 2012

avon moja volba, avon rozdava nove kremy, vymiena ich za stare ale len z avonu, je to teraz v dalsich mestach po slovensku, bratislava uz bola, dosiel mi dobry katalog premaman.sk aj s nalepkou, maju v googli stranky, a pisu, ze si mozte objednat katalog, je fakt dobry, dostala som od kamosky oblecko z toho obchodu, belgicka znacka, velmi dobra

nikoletkaa
24. apr 2012

Viete mi povedať, či tie výrobky na testovanie posielajú každému????? Objednala som si už pred časom a dodnes mi nič nedošlo ?????

lypka
24. apr 2012

dnes mi prišla knižôčka Pod krvavou oblohou, sa teším jak malá 🙂 🙂 😎