Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

vajanka
1. okt 2012

@danielaj O.K.potom si napišeme

rossio
1. okt 2012

http://sutaz.rajec.com/sk/soutez/default/index baby neviete mi niekto poradit kde na tej etikete najdem kod?, mam doma 10 etikiet ale ani na jednej som ho nenasla...asi som slepa :/

chrenkovae
1. okt 2012

čo hrate bueno teraz kam mam isť čo sa tam hra kde mam kliknuť dakujem

rossio
1. okt 2012

kto chce milka body? piste uz tam nic nieje co som chcela :/

chrenkovae
1. okt 2012

prosiiiiim ako sa hra to nove bueno poradte kam mam isť čo mam robiť to neni take ake bolo doteraz?

labus
1. okt 2012

@danielaj som na tom rovnako a pozerám že sutaž už aj skončila

martinka17
1. okt 2012

@chrenkovae na bueno sa prihlásiš, je potrebné každý deň vytvoriť vlastné témy na všetkých troch častiach kaviarne a potom aspoň 10 komentárov pridať k iným témam, nie krátke,lebo ťa nahlásia a zmažú. Okrem toho na bočnej lište sú súťaže, dnes je za ne 500 bodov, každý deň o 100 menej, pri hádanke sa nič nemení, pri milencoch sa pridávajú indície🙂 Súťaže raz za čas, ale veľmi zriedkavý, vyhodnotia. A pozri si darčeky, aby si vedela, čo chceš vyhrať 😀

martinka17
1. okt 2012

@piskotik Brett a Annabelle ale počkám do zajtra, toto býva zdradné 😉

lothy
1. okt 2012

tak zae sa mi podarilo nieco zaujimave vyhrat kuchynsky krajac 🙂 🙂

samulsonka
1. okt 2012

@martinka17 Fuha a ja som tam dala Jack a Rose - to z titanicu, on vyhral listky v pokri a tu monreo som dala dufam spravne 🙂

angelheart
1. okt 2012

@rossio ahoj, ak nemáš súťažné balenie, tak etikety Rajec môžeš zahodiť ... na etikete musí byť označenie "súťaž" a bodové ohodnotenie. Ja mám zatiaľ 4 kódy po 3 body a to je málo 😒

angelheart
1. okt 2012

@rossio a zabudla som to najdôležitejšie - kód je na opačnej strane etikety 😉

angelheart
1. okt 2012

dúfam, že na tom buene budú chcieť meno Marilyn Monroe a nie je jej rodné meno Norma Jeane ...

stanushqa
1. okt 2012

kočky ta sutaz RAJEC tam vlastne co treba robit?

rossio
1. okt 2012

@angelheart no super, a ja som to zbierala ako blba :D dakujem za info

labus
1. okt 2012
petrav78
1. okt 2012

@samulsonka aj ja som to dala 🙂

petrav78
1. okt 2012

prosim najde sa nejaka dobra dusa co daruje zopar milka kodov? nech mame aspon tu ciapku, ked ine sme nestihli ☹ vopred dakujem. Identifikačné číslo: 2168081072
odvdacim sa ak bude cim 😎

slavka11
1. okt 2012

@stanushqa no prave som citala tie pravidla na RAJEC. Na etiketach su take malicke bodiky na obyc. je jeden bod a na ochutenych moze byt aj 3 body. No a zbieras body tusim 25 a mas za to 3 vykrajovacky bud Fauna alebo Flora. No podla mna nic moc ale mozno sa to niekomu hodi.

petrav78
1. okt 2012

a este ak by nahodou mala niektora ten DM kupon na stavebnu sporitelnu vymenim za ine, postovne uhradim. vdaka

tosijo
1. okt 2012

babule, nemate nahodou v Milke nepotrebne body? ak ano, pomohli by ste nam, chýba nám 14 bodov. naše ID je: 2891385983 dakujeme!

martinka17
1. okt 2012

@samulsonka ja som zatiaľ nedala nič, počkám do zajtra...ale popravde Titanic som nikdy nevidela, preto ma to nenapadlo 😵

samulsonka
1. okt 2012

Ja to hrajem 1.krat tak som netusila, ze tam budu pridavat indicie ☹ Tak mi napadol iba titanic, a teraz mozem dufat, ze to bude spravne 🙂

petrav78
1. okt 2012

@samulsonka drzim palce aby bolo. neviem preco aj mna to hned napadlo a hned som to tam treskla... tiez som az potom zistila ze budu indicie 😕

venita
1. okt 2012

@martinka17 ahoj, to musim aj vytvarat temy? nestaci len robit tu hadanku a milencov? su tam niekde pravidla hry? nenasla som ich

martinka17
1. okt 2012

@venita za vytvorenie témy je 50 bodov, za príspevok iba 10 😉
http://www.galeriebueno.cz/pravidla-galeriebuen...