Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

stanushqa
10. dec 2012

koceny co uz ste vyhrali na webnovinach prisiel vam mail o vyhre ci ste sa len nasli medzi vyhercami?
mohli by uz zverejnit aj vikendovych vyhercov

markot1
10. dec 2012

@stanushqa len som sa nasla a aj na facebooku pisu, ze im neprisiel ziaden mail.

putney
10. dec 2012

@stanushqa ja som sa tiez nasla len medzi vyhercami, mail mi zatial neprisiel ziaden.......a ani vyhra - ale to by bolo moc skoro, svoje meno som si nasla len tuto sobotu 😉

tosijo
10. dec 2012

baby, nemate niektora učtenku o nakupu niektoreho vyrobku mattel z obdobia 1.11.2012 – 30.11.2012 na českom a slovenskom trhu? ak ano, prosim IP.

stanushqa
10. dec 2012

takze webnoviny zase nic :( ach nedari sa mi

olinka166
10. dec 2012

súťaže na jednom mieste
http://www.soutezplus.cz/s/fEfkqXZ1/
ak sa zaregistrujete, môžete získať rôzne odmeny

malinkaaninka
10. dec 2012

poradte dakto ako skákať v tom lidli kalendári.ja už som zabila tolkych santov dnes,že snad pojdem do pekla

putney
10. dec 2012

@malinkaaninka treba klikat len jemne a len raz a ked zacne klikat tak zase len raz, mne sa to podarilo hned na prvy krat 😉

zuzaneckaa
10. dec 2012

@malinkaaninka mne ten LIDL tiež vôbec nešiel hrať ;)) keby to bolo opačne, že chytať obláčiky tak vyhrám ;)) a za prvý obláčik som sa nikdy ani nedostala... tak som poprosila brata a ten hneď na 2x prešiel až po 3tiu úroveň a tam na konci stroskotall, tak ten mi to poprechádzal ;)) Inak tú výhru na dnes z Lidla - Detská kuchynka, práve túto sme tam kúpili pre malého ;))

benca
10. dec 2012

to soutezplus nie je pre slovenky, pisala som tam, povedali ze pre slovakov to nie je

benca
10. dec 2012

kocky viete mi poradit jednu vec na online paneli kolko 1 eurobod je kolko eur, a ako sa to na martinuse objednava, lebo nikde nevidim platbu eurobodmi

ajulienka81
10. dec 2012

@benca 100 bodov je 1 euro...aspon myslim🙂 v martinuse uz pri objednavke ti da moznost pouzit zlavovy kupon a tam nahodis ten z onlinepanelu