Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
7. jan 2013

@vierockas neviem o com teraz hovorime o soutezplus

benca
7. jan 2013

v obchode carpe diem su velke zlavy, je to super znackovy obchod v blave na racianskej aj ine mesta, pozri facebook

putney
7. jan 2013

tak na tom prezeny.sk ma celkom sklamali, rada som tam sutazila a teraz uz aj to museli dat cez facebook????

zuzin78
7. jan 2013

@putney uz skoro vsetky sutaze su cez FB tak ja uz pomaly nemam ani kde sutazit ☹ a na FB nechodim

zuzin78
7. jan 2013

Holky chcem sa vas spytat je niektora z vas v racioklube? Www. Racio.cz???

beata75
7. jan 2013

@zuzin78 Ja som sa tam registrovala ešte v minulom roku.Za registráciu pošleš 20 EAN kódov,tie sa Ti počítajú už aj do vybranej odmeny.Skoro vybavujú objednávky.Na vianoce poslali aj prekvapenie.malú pozornosť/2 magnetky na chladničku v tvare stromčeka/.🙂

zuzin78
7. jan 2013

@beata75 dakujem rozmyslam ci sa do toho pustit mam zatial len 6 ean kodov ☹

putney
7. jan 2013

trosku od veci, ale pre nas ako keby sme vyhrali 😉 Nasa fenka dnes porodila krasnych sest steniatok a tak sa tesime.
http://www.femme.sk/index.php?option=com_conten...

benca
7. jan 2013

vierockas, pani mi dnes odpisala, ze soutez plus je len pre cechov, tak uz kaslem na to, ale skus zbierat body na femina cz alebo chytra zena cz

stanushqa
7. jan 2013

@benca na chytrazena.sk sa ti tiez neoplati tiez je len pre cechov tak isto ako aj sutaze

adulikka
7. jan 2013

@stanushqa ale na chytrazena stranke su vyzrebovani aj slovensky vyhercovia,tak je aj pre slovakov

slavka11
7. jan 2013

@adulikka no neviem neviem v pravidlach na chytrej zene sa pise ze sa jej mozu zucastnit iba ti ktori maju adresu v CR a ked najdes nejakeho slovaka nemoze to by nahodou sposobene tym ze su to ludia zo SR ktori tam pracuju?

vierockas
7. jan 2013

@benca ano soutezplus

stanushqa
7. jan 2013

@adulikka ja som tam pisala nedavno a odpisali ze sa mozem zucastnit ale ceny posielaju len v ramci cr ked mas tam,napr rodnu

benca
7. jan 2013

@stanushqa na chytrej zene som komunikovala s adminom a vraj nad istu sumu mi darceky poslu

stanushqa
7. jan 2013

@slavka11 mas v podstate pravdu

stanushqa
7. jan 2013

@benca ked nazbieras viac ako 90 000bodov aspon tak to bolo pred cca2rokmi

benca
7. jan 2013

teraz je to 50 000 bodov, na stranke dm, je nieco nove, dm hlada talenty

benca
7. jan 2013

inak uz si mozte objednavat jarne katalogy z firiem s modou, mne dnes doslo jarne oto

zhalickova
8. jan 2013

Už někomu psali z Takka, že vyhrál tu poukázku, co byla registrační soutěž do konce roku.

angua27
8. jan 2013

ahojte dievčatá, neviete mi, prosím poradiť? orange, ukážka číslo 7? ukážka číslo 8 je ET mimozemšťan, ale na tú sedmičku neviem prísť. ďakujem. https://www.facebook.com/OrangeSlovensko/app_30...

alexandra33
8. jan 2013

@beata75
ja tam tiez chcem prvykrat poslat kody do racioklubu, ale nemam este tolko na tu odmenu co chcem, mozem aj priebezne poslat, tych prvych 20 pri registracii co ma byt, to mi potom prepadnu, ked si hned pri prvom poslani neobjednam aj darcek, nevies prosim ta poradit ?