Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ivako
23. nov 2009
titkovamiriam
23. nov 2009

ahojte !tak prajem prijemne varenia
dnes nic len matro katalog 🙂 a idem trochu pozriet co ste sem dali 🙂

layla
23. nov 2009

dalve: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=88911 skus pozret tu 🙂

mne dneska doslo serum z forlife, kopa vyrobkov a taska... sa vytesujem, bude svokre na vianoce 😀 😀 😀 a este z neckermannu nejaka knizka so zlavami.

monnr
23. nov 2009

Ahojte, tak práve mi volala nejaká pani ze som v nejakej ankete vyhrala kuchynský robot, no pán ktory mi ho donesie bude nám rozprávat o nejakej kozmetike z mrtveho mora a mám k nám zavolať aj dva manželské páry a tie tiež dostanu spomínanú kozmetiku.
Nepísal tu niekto o takomto niečom? Ako to nakoniec dopadlo? Nebude to nejaký podvod a budú nám ponukat rozne výrobky? Nemáte s tým skúsenost? 😠

layla
23. nov 2009

monnr urcite to tak bude 😝 vykasli sa na to 😠

sammy
23. nov 2009

Baby, odtialto uz doslo vsetkym co ste sa tu nasli? http://www.miliondetem.cz/soutez/
Lebo mne nie ☹ Asi im tam napisem. No mam obavu, ci si to nejaka dobroprajna postarka nenechala 😒

aimi.n
23. nov 2009

🙂 ahojte
sammy, ja som cakala 2 baliky a prisiel len 1 😠 uz je odvtedy tyzden a druhy nic... pochybujem, ze este poslu, mali toposlat najneskor di 15.11 😖 asi im tiez napisem...
nestiham vas citat, malu mam choru, tak som pri nej..

fann dnes A 😉

boli ste si niekto pre spiralu aj v Trnave?

girka
23. nov 2009

ahojte,tak ja dnes nic a miliondetem mi uz prislo,inak ani vyhra, tak ostatnym gratulujem,
ja len nahadzujem recepty na Maggi recepty, nech mam 1000 bodov 🙂

jola2
23. nov 2009

titkovamiriam:díky 😉

můžete poslat link na ten fan?? nikdy to tam nemůžu najít v té hlavní stránce ☹ kuju

aimi.n
23. nov 2009

baby prosim vas - vam uz vsetkym prisiel z burdy darcekovy poukaz Triumph? resp. darceky odtial? ja som sa tam az teraz nasla 😅 ale nic neprislo, dokelu, konecne ked nieco vyhram... ☹

snilko7
23. nov 2009

mne dnes prišla tá nová vegeta, manžel hneď otestoval do polievky 😉 inak vôbec nič, nejak ma opustilo šťastie 😅

babula90
23. nov 2009

baby, dnes sa Vam pekne dar 😉 , mne nič ☹ , len vzorky UM.

babula90
23. nov 2009

monn, mne doniesol jeden pan kozm. z Mrtveho mora- ale nejaky shit 😠 a ponukal mi magnet.pristroj za 960€ 😀 , aj ked mam bolesti a pomohol by mi, ta cena je riadne uletená, hlavne, ekd som na MD.

ivako
23. nov 2009

aimi ešte nikomu nedosli vyhra z burdy pokial viem

lienulenka
23. nov 2009

aimi.n výhry z Burdy ešte nechodili.Ja čakám tiež poukážku Triumph a kozmet.sadu 😉

lienulenka
23. nov 2009

baby vyhrala ste niektorá ten make-up Max Factor? 😕

aimi.n
23. nov 2009

fuu, to som si vydychla, ze ma to zatial neobislo 🙂 len ktovie, ci tu ten poukaz na SR aj vyuzijeme 😕

monnr
23. nov 2009

Tak im asi zavolám že nech sem nechodia.To bude jeden a ten istý človek 😠 Nechcem radsej žiany mixer 😒

babula90
23. nov 2009

možno bude ten poukaz len do českých obchodov.

lienulenka
23. nov 2009

budeme musieť vyraziť do Čiech 😀 😀 😀

renettka
23. nov 2009

Magdi je to poukaz na 1000 KČ a je len do Čiech 😠

lienulenka
23. nov 2009

Ren a odkiaľ to vieš 😕

renettka
23. nov 2009

písala som tam 😉

lienulenka
23. nov 2009

A nenapísali aj kedy pošlú 😉

renettka
23. nov 2009

vraj do 14 dní...ale ktovie.. 😉

lienulenka
23. nov 2009

Do 14 dní od kedy 😀 😀 😀

smisova
23. nov 2009

aimi.n ja som bola v Trnave v tescu