Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

cencula
6. dec 2009

ahojte tu sú výhercovia z readory.com

1.Sprchový gél, obal v tvare slniečka dostane čitateľ registrovaný na email: cencula@...

2.Tašku na dokumenty dostane čitateľ registrovaný na email: sasha_2210@...

3.Nová generácia autodoplnkov. Rúčka vyrobená z ABS obsahuje dva nadstavce, ktoré slúžia ako škrabka alebo stierka na okná. Toto dostane čitateľ registrovaný na email: peter14@...

4.Dvojitá kľúčenka s puzdierkom z PU, ktoré je ideálne na mince, na parkovanie alebo do nákupného vozíka. Tento darček dostane čitateľ registrovaný na email: vladimirkrasnan@...

5.Obľúbená hračka Jojo v novej verzii, ideálne využiť v tme: pri používaní vynikne pohyb vďaka blikajúcemu svetielku. Darček dostane čitateľ registrovaný na email: bohyna72@...

6.Voňavé vrecko s motívom hviezdičky a farebne zladenou stužkou. Ideálne na zavesenie v skrini. Vôňa ruží. Dostane: 177eva@...

7.Blok so špirálou a prepisovačkou, doplnený o šnúrku na krk. Dostane: majden@...

8.Nástroj na čistenie počítača: špongia na čistenie monitora a kefka na čistenie klávesnice. Obal vyrobený z ABS plastu. Dostane: monyka@...

9.Pomôcka do auta na horúce letné dni: skladacia clona na predné sklo. Tento darček dostane: lenka.piovarci@...

10.Veselá prepisovačka so stojanom. Modrá náplň. Darček dostane: tajbi11@...

11.2 meter v krabičke s karabinkou. Dostane: petoi1@...

12.Peračník dostane: cilka@...

13.Baterka s 2 LED žiarovkami s karabinkou. Napájanie na solárny panel a/alebo batériu. Vyrobená z ABS plastu. Dostane: sisarova@...

14.Plyšový medvedík v nohaviciach. Dostane: fugynka@...

15.3-dielnu manikúru a 4-dielny kozmetický set štetcov. Dostane: stewe6@...

16.Baseballová päťdielna čiapka s reflexným bezpečnostným lemovaním. Suchý zips. Bavlna.Dostane: bossjohny@...

17.Trendový módny doplnok: šilt so šatkou na uviazanie. 100% bavlna. Dostane: speso666@...

18.Mäkkučká fleecová deka a plyšový psík. Dostane: beatablaz@...

19.Cestovné papučky z netkaného (non-woven) materiálu v praktickom vaku. Dostane: adazo@...

20.Tradičná športová píšťalka z farebného plastu. Farebne zladená šnúrka na krk. Tento darček dostane: pajtyi@...

21.Pravítko, otvárač na listy, klip na odkazy, magnet zo zadnej strany. Dostane: didi@...

Pre odovzdanie alebo zaslanie darčekov Vás budeme kontaktovať na telefónnom čísle, ktoré ste zadali pri registrácii. Všetkým čitateľom želáme krásne Vianoce.

tin007
6. dec 2009

http://www.cestujeme.cz/phps/souteze/s0.php?pcs... v pravidlach nei je obmedzenie iba na cr

tin007
6. dec 2009
mikalove
6. dec 2009

Milí fanúšikovia - vylosovali sme jedného z Vás, ktorý získava od Mandarinka.sk parfém podľa vlastného výberu. Šťastným výhercom sa stal p. Marek Byrtus. Srdečne gratulujeme!

z fanušikov na facebooku

monnr
6. dec 2009

Aj ja želám všetkým krásneho mikuláša 🙂 škoda že nesneží

Ja mám dnes aj narodeniny a dokonca 30 😖

smisova
6. dec 2009

monr všetko naj 🙂 najkrajšie roky

tin007
6. dec 2009

neviem ci uz bolo, ak ano, tak pardon http://www.sportnawebu.cz/soutez-o-sportovni-br...

susanap
6. dec 2009

monnr - aj ja sa pripajam a prajem vsetko dobre

zuzin78
6. dec 2009

prejem krasneho Mikulasa 🙂

ivako
6. dec 2009

monnr-všetko naj k narodkám 🙂

cencula
6. dec 2009

15,57 správna odpoved subage

cencula
6. dec 2009

17,10hod. a, b, c, a, b, to sú pravdepodobne správne odpovede, len si to overte, v jednej nie som si istá

tin007
6. dec 2009

http://wanda.atlas.sk/sluzby/sutaze/ nezabudli ste na wandu? akosi vela novych sutazi pribudlo

adulikka
6. dec 2009

Vonkajšia krása je o to cennejšia, o čo viac skrýva vnútornej krásy.

heslo na wande

monnr
6. dec 2009

Dakujem pekne potešili ste ma 😀

Práve som prišla z kina z tej vianočnej koledy a vôbec nelutujem,že som nezobrala malého sem tam to bolo strašidelné a určite tý čo zobrali deti tak to olutovali. Ale inak to bolo dobré.

zuzin78
6. dec 2009

ahojte holky, nepoznate niektora recept na kuracie prsia v babovkovej forme, to sa tam iba pecie, raz to varili v jednej relacii na markize, a ja to neviem najst.nepoznate ten recept.? dakujem