Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

babatko88
10. dec 2009

ahojte kočky, som vás prišla mrknúť 😉 konečne som sa k vám dostala, ale som KO, takže idem spať, nejako nestíham, som bola pažravá, lebo chcem malému aj manželovi kúpiť niečo moooc drahé, tak brigádujem 😀 už naň skoro mám 😎
a chcem sa pochváliť, včera mi prišla výhra s omalovanky.sk 😀 😀 😀

adulikka
10. dec 2009

na tých omalovánkach som bola dosť ďaleko...
babatko a čo si dostala ...omalovánky...už nepamätám čo dávali

iplusr
10. dec 2009

mne dnes prisiel mail od maggi zuzky na potvrdenie adresy na zaslanie darceka za 100. ale adresu som uz pisala na 50 bodovy darcek.
a tiez stale cakam na 1000 bodovy darcek - uz teda dost dlho

babula90
10. dec 2009

čaute, aj ja som dnes bola na vianočnom darčeku, bolo super, dostala som darček aj v tombole ma vylosovali 😀 , netušila som, že na večeirkoch sa aj plače 😢 lienka, neboj, bude aj materská, ja by som bola na MD celý život 🙂 návrat do práce sa rovná smrť.
sú na dnes ešte na acidku nejaké výhry? neposielal niekto?

babatko88
10. dec 2009

adulikka, ja som dostala 1.miesto - knihu teda skôr encyklopédiu Svet architektúry 😎
ale krsnička pre nás vyhrala 6.miesto - Sadu macka Pooh 😀

betka14
10. dec 2009

ja som mala dobrú robotu, nesťažujem si

adulikka
10. dec 2009

posielali ste tú súťaž na 18:03 hod ...ja poslala ale sa mi mail vrátil naspäť...stalo sa to aj vám ,že je nejaká chyba...mám to ešte raz skúsiť poslať ?

girka
10. dec 2009

ahojte,mne dnes len katalog GFK s kalendarom zadarmo a este som na mm vyhrala reklamny predmet z Verlag Dashofer, inak nic,ani bueno,ani kase,nic, nevem,kedy mi to pride,tak sa drzte a pekny vecer. 🙂

marafara
10. dec 2009

www.aminomeal.cz soutěž o poukazy na nákup v hodnotách 8 x 400 Kč

mikalove
10. dec 2009

marafara mi už máme euríky 😀

nikinka82
11. dec 2009

http://www.palma.sk/ankety.php?disp=sutaz_vyhra...
predpokladám, že tento link tu bol kedysi, ke´d súťaž začínala 😉 berte to ako pripomienku... o chvíľu končí 🙂 inak prajem krásny a pohodový deň!!!